1

@ksobi No co, zapytałeś czy tez dostaliśmy to ci kolega odpowiada że nie dostaliśmy

10

@IronSanHybrid terapeuta nie przyjmuje

8

@IronSanHybrid już myślałem że jakieś nawiązanie do dnia matki i klikałem w link z pewną obawą

2

@Danny Gaucho ze śmieciami idę, czyli po prostu wynoszę sam siebie

6

@Danny Gaucho No ja jeszcze czasami wychodze z piwnicy ;(

4

@IronSanHybrid Widziałem to dosłownie 5 minut temu i chciałem zrobić to samo co Ty ;D

1

@Explode to samo może być ze wszystkimi :P

3

Wytłumaczy mi ktoś po co to oglądacie jak sie tylko denerwujecie? :V

0

@zmiter912576 ale nagrywania czego

1

@Encore gdzieś podawali że wypada na miesiąc, więc może tylko uszkodził a nie zerwał, to już dużo lepiej

4

@Piotr89Sand Ja na dzień dziecka dostawałem słodycze i ew. jakąś koszulke, a tu konsole kupują?! ;(

0

@dasouzar11 mojemu tacie powiedzieli że 80 zł za dezynfekcje będzie musiał dopłacić, a ile od razu wolnych terminów bo ludzie rezygnują

2

@Hushovt zapomniał sie przelogować

27

@MSN30 Hej mała, jesteś może połączeniem miedzi i kwasu deoksyrybonukleinowego? Bo jesteś CuDNA
Ja bym tak zagadał

3

@Bykunn A co najważniejsze: Wódka też podrożeje!

4

@Cochise finał Ligi Mistrzów 2005/2006 z Arsenalem to był pierwszy poważny mecz jaki w życiu obejrzałem, poszedłem za sukcesem :)

0

@Bykunn integra Vega z Ryzenów sobie nie poradzi z photoshopem?

0

@Pawlak1992 na chłopski rozum to można ukrywać zdjęcia i pokazywać z powrotem bez usuwania ich :P

3

@MarioVeB! Co nie zmienia faktu, że zawodnicy czytają te artykuły a klub nic z tym nie robi. Piłkarze nic o swojej sytuacji właściwie nie wiedzą co potwierdził Rakitic w jakiejś niedawnej wypowiedzi.

3

@T_TG Nie ma znaczenia jaki tu będzie trener, dopóki sie ludzie na stołkach w zarządzie nie zmienią, na czele z Bartkiem

1

@snake99 90% twoich komentarzy sie zaczyna od "śmiech na sali", to jest dopiero śmiech na sali ;)

0

Komentarz usunięty

0

@KapiFCB Poza tym coś sie koledze chyba pokiełbasiło, bo z tego co widze to ta gra jest na silniku Quake'a a nie Half-Life'a

2

@KapiFCB A to nie producent i wydawca gry ma najwięcej do gadania w kwestii ceny?

1

@fcbarcafan19 No w każdym razie wtedy GTA SA mogło być nazwane GTA IV ^^

0

@fcbarcafan19 Bo wyszło przed GTA IV? xd

5

@DonMatteo901 SUPRAJS

2

@Lubczyk698 Piszczek zaraz po odejściu Alvesa

0

@PatrykBarcelona Chelsea. Ale pod wodzą Lamparda nawet kilka spotkań obejrzałem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?