0

@HansLanda Nie, po prostu gdyby piłkarze zachowywali sie profesjonalnie to nikogo by nie dziwiło, że od momentu ogłoszenia transferu piłkarz uczy się języka jakim posługują sie w jego nowym klubie.

0

@BarcaInfo Coś co powinno być normalne i z automatu przy takim transferze, w obecnych czasach jest warte newsa w gazecie :V

1

@DonMatteo901 BREAKING NEWS

5

@Rokita Kingdom Come: Deliverance sprawdź, ale to specyficzna gra

1

@BarcaInfo Sane to zupełnie inna para kaloszy, on jest po strasznie długiej i trudnej kontuzji, w dodatku sporo sie roztył, no i nie jest w żaden sposób niezbędny w City skoro mają Sterlinga i reszte ferajny. Inter po prostu Lautaro chce zatrzymać.

2

@BarcaInfo Icardiego już w klubie nie chcą, Martinez jak nie dostaną za niego super oferty to zostanie w Interze.

2

No właściwie to Inter ten mecz przegrał, zabrakło tylko jednej bramki. Siwy nie masz co sie puszyć :V

0

@BlauGrana1404 GTA 5 miało już od dawna spooooro więcej ludzi niż Wiedźmina, a serwery do dzisiaj padają nonstop :V

2

@Cwaniak4 Dezynfekcja na siłowni przed każdym użyciem to była zalecana zawsze, ale wiadomo jak to wyglądało w praktyce :V

1

@adi7adi8 Zdaję sobie z tego sprawę, ale po słowach Tebasa, że liga będzie grać codziennie widziałem tu już kilka interpretacji, jakoby to Barcelona miała grać np. w sobotę a kolejny mecz już w niedzielę, co oczywiście nie będzie miało nigdy miejsca.

1

@Bykunn No czysto w teorii to jak liga będzie grać codziennie to nadal drużyna może rozgrywać jedno spotkanie nawet co 10 dni, jak będzie jeden mecz dziennie w kolejce :P

45

@Marcin_KWA a kto robi święto narodowe? Wygrać z mistrzem świata w jakiejkolwiek dyscyplinie to na pewno super uczucie, choćby to był nawet tylko mecz sparingowy. Widać nawet pogratulować nie można żeby ktoś sie zaraz nie zesrał :V

9

@Szicek10 ona żyje, ale co to za życie...

1

Jak coś to Griezmann zaraz startuje ze streamem z PESa :V
https://www.twitch.tv/antoinegriezmann

0

@Maniek9444 Będą grali cały sezon 3vs11, nie widze problemu

1

@Kuczek Aha. No tak myślałem.

0

@Kuczek A kto nie będzie niewypał? Z tej strony byś sie pochwalił

3

@VeB77 Gdyby nie ta kontuzja to też ponad 100 baniek by za Sane zapłacili. Teraz dochodzi jeszcze sytuacja z wirusem i cena zjechała. Haaland z kolei sam nie chciał pchać się do wielkiego klubu od razu i wybrał BVB jako klub pośredni. Klauzula Neymara owszem może i nie wynosiła miliarda Euro, ale nikt wtedy nie myślał że można tyle sypnąć za jednego piłkarza.

1

@Kuczek 2500 myślę, ale 3000 nie przekroczy.

3

@Mathew86 A czemu kokaina, heroina i inne bzdury są nielegalne. Co państwo obchodzi co ty sobie wstrzykniesz

2

@Joey Ogólnie takie gry są super, ale to jest z rodzaju tych, że jak zagrasz już kilka razy to teksty zaczną się powtarzać i przestanie być tak śmiesznie. No chyba że tych kart jest tam z 500

0

@Joey Jak już polecasz to byś napisał chociaż krótko na czym to polega :P

5

@Sznejk Tu nie chodzi o osobę za sterami, tylko o to że ten skład jest tak fatalnie do siebie dobrany pod względem stylów gry i pozycji poszczególnych zawodników że to jest po prostu na boisku jedenastka piłkarzy, a nie drużyna.

2

@Pogba A kto w dzisiejszych czasach nie ma chorób współistniejących? Część ludzi wyśmiewa ujmowanie w statystykach np. chorych na raka. No to załóżmy że osoba z rakiem ma jeszcze 2 lata życia, ale dzisiaj potrącił ją samochód i zmarła w szpitalu, zmarła na raka czy w wypadku? Może gdyby jej organizm nie był osłabiony rakiem to by przeżyła, więc zmarła na raka? No nie :)

2

@BarcaInfo może akurat wszyscy macie z tej samej sieci i to u nich jest problem, u mnie w Playu wszystko śmiga, ale no to czysty strzał

0

@kamzar No jak to nie problem to czemu nikt tak nie robi? Jedynie może Perezowi jeszcze jakoś to wychodzi, ale jego to ciężko w tym aspekcie przebić. Czemu taki klub miałby brać na wypożyczenie gościa z Barcelony i go ogrywać za grosze, jak mogą postawić na swojego i może sie uda zarobić na nim 50 baniek. Z Hakimim im się udało, ale takich przykładów też nie ma wiele.

0

@kamzar Bo młodzi gracze nie chcą sie pchać od razu do Barcy na ławę, tylko wybierają taką Borussie najpierw bo tam będą grać? Barcelona chciała kupić Dembele już z Rennes, ale wybrał BVB. I ten scenariusz się powtarza wielokrotnie.

0

@bielik Próbowałeś od nowa skonfigurować połączenie wifi w telewizorze? W sensie odłącz się od sieci i podłącz z powrotem.

0

@bielik Błąd masz jakiś? Czarny ekran? Czy co sie dzieje? :P

2

@KmN Żaden film poza animowanymi nie powinien mieć dubbingu bo to jest zbrodnia na aktorach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?