@KapiFCB No ma ogromne znaczenie, jak ktoś chciał w to zagrać i nie jest półgłówkiem to nie czyta specjalnie przedpremierowych spojlerów i czeka na wyjście gry.. Współczuję tylko tym, którzy przeczytali te spojlery wbrew własnej woli :)
@Valverde_In Po prostu kiedyś komentarz to był sam link i nie miałeś pojęcia w co wchodzisz jak nie było opisu, teraz zawartość wyświetla się bezpośrednio na Rambli więc nie ma sensu powielać treści.
@cules100pro Ciekawi mnie to niezwykle, że ostatnie lata spędził na nawijaniu ile to on nie ma kasy i jak se żyje, a teraz wszystko przebombił i śpi na podłodze :)
@KamQiX Polecam te HD201 jak najbardziej. W tej cenie świetny zakup, choć przyznam że nie wiem czy się nie pojawiło coś lepszego do 100zł. Ale te miałem, używałem i moge polecić.
@MESSIah16 No to może ofensywni byli tak samo dobrzy, tylko nie mieli liczb bo grali na lepszych obrońców? Albo obrońcy nie byli tacy super, bo grali na gorszych napastników :)
@SeeleyBooth Nie opłaca się go sprzedawać, ale jak poprosi przy renegocjacji kontraktu chociaż o cent podwyżki to wywalić go przez okno (już pomijam kwestie obniżek pensji przez wirusa)
0
@FanBarcy22 Dorzuć 50zł do JBL Flip 4 i masz elegancki głośnik
1
@koziar @KamQiX według opisu aukcji obie mają mikrofon, no i bądź tu mądry :P
4
@FC1899Barca Nie masz co robić? Do roboty byś sie wziął
7
@Homeopata8989 Również rocznica wkręconego w ziemie Boatenga przez Leośka :)
1
@tristan87 Borek wraca do polsatu bo sie z niego śmieli w hejtparku ;(
5
@Kapitan hawk @tristan87 pewnie o Eminemie też?!
0
@matirix20 nie bierz narkotyków bo cie zmiotą z planszy
1
@KapiFCB No ma ogromne znaczenie, jak ktoś chciał w to zagrać i nie jest półgłówkiem to nie czyta specjalnie przedpremierowych spojlerów i czeka na wyjście gry.. Współczuję tylko tym, którzy przeczytali te spojlery wbrew własnej woli :)
7
@Piotr89Sand Serio? Gra w której każdy ma karty po 90+ po kilku tygodniach gry bez wydawania kasy jest pay2win? :)
9
@deyna2018 w psychiatryku nie mają internetu
2
@Piorun A nie mówił nic o tym że Bill Gates chce mu wszczepić czipa z 5G?
1
@Valverde_In Po prostu kiedyś komentarz to był sam link i nie miałeś pojęcia w co wchodzisz jak nie było opisu, teraz zawartość wyświetla się bezpośrednio na Rambli więc nie ma sensu powielać treści.
0
@cules100pro Ciekawi mnie to niezwykle, że ostatnie lata spędził na nawijaniu ile to on nie ma kasy i jak se żyje, a teraz wszystko przebombił i śpi na podłodze :)
2
@KamQiX Polecam te HD201 jak najbardziej. W tej cenie świetny zakup, choć przyznam że nie wiem czy się nie pojawiło coś lepszego do 100zł. Ale te miałem, używałem i moge polecić.
1
@Kurkmen grafik
5
@Hiacynk Leniuch z niego niestety był
0
@NeroTFP Dla niektórych by zmieniło, dla mnie w żadnym wypadku :)
0
@DaPi Zależy jeszcze jak ta umowa jest skonstruowana, sama kwota owszem spora, ale jest różnica czy rozłożona na 5 lat trwania umowy czy na 15 :P
44
@AmigoBlancos Fajny ukryty przekaz skoro wszystko ujawniłeś xD
0
@Chwytliwy A ja bym powiedział że to własnie dokładnie to samo, dlatego już mi sie w to nie chce grać :P
2
@MichalZZZ Pół roku temu kolega nie wiedział jak herby wgrać do gry, a teraz już poradniki pisze. Tak szybko dorastają :')
0
@dominik127pl Klocuch sam napisał wodiczke więc kto tu pisze nienormalnie :D
1
@Joey No tak, jak napiszesz jakieś bzdury to po prostu nie brać tego na poważnie, zapamiętam na następny raz.
1
@Joey Gdzie tu jest jakaś prowokacja? Jaki chciałbyś tytuł pod tym artykułem? Pewnie:
Jose Mourinho: Porażka z Bayernem była dla nas bardzo bolesna.
10
@MESSIah16 No to może ofensywni byli tak samo dobrzy, tylko nie mieli liczb bo grali na lepszych obrońców? Albo obrońcy nie byli tacy super, bo grali na gorszych napastników :)
0
@Hiacynk Co ciekawe trafił do Mallorci własnie z Realu, oj pokazał im co stracili ^^
2
@A_Gomesinho_21 2022*
49
@snake99 "Semedo to praktycznie poziom Alvesa "
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
0
@matirix20 no w FMie to nie ma mowy żeby go sprzedać :P
0
@SeeleyBooth Nie opłaca się go sprzedawać, ale jak poprosi przy renegocjacji kontraktu chociaż o cent podwyżki to wywalić go przez okno (już pomijam kwestie obniżek pensji przez wirusa)