0

@FanBarcy22 Dorzuć 50zł do JBL Flip 4 i masz elegancki głośnik

1

@koziar @KamQiX według opisu aukcji obie mają mikrofon, no i bądź tu mądry :P

4

@FC1899Barca Nie masz co robić? Do roboty byś sie wziął

7

@Homeopata8989 Również rocznica wkręconego w ziemie Boatenga przez Leośka :)

1

@tristan87 Borek wraca do polsatu bo sie z niego śmieli w hejtparku ;(

5

@Kapitan hawk @tristan87 pewnie o Eminemie też?!

0

@matirix20 nie bierz narkotyków bo cie zmiotą z planszy

1

@KapiFCB No ma ogromne znaczenie, jak ktoś chciał w to zagrać i nie jest półgłówkiem to nie czyta specjalnie przedpremierowych spojlerów i czeka na wyjście gry.. Współczuję tylko tym, którzy przeczytali te spojlery wbrew własnej woli :)

7

@Piotr89Sand Serio? Gra w której każdy ma karty po 90+ po kilku tygodniach gry bez wydawania kasy jest pay2win? :)

9

@deyna2018 w psychiatryku nie mają internetu

2

@Piorun A nie mówił nic o tym że Bill Gates chce mu wszczepić czipa z 5G?

1

@Valverde_In Po prostu kiedyś komentarz to był sam link i nie miałeś pojęcia w co wchodzisz jak nie było opisu, teraz zawartość wyświetla się bezpośrednio na Rambli więc nie ma sensu powielać treści.

0

@cules100pro Ciekawi mnie to niezwykle, że ostatnie lata spędził na nawijaniu ile to on nie ma kasy i jak se żyje, a teraz wszystko przebombił i śpi na podłodze :)

2

@KamQiX Polecam te HD201 jak najbardziej. W tej cenie świetny zakup, choć przyznam że nie wiem czy się nie pojawiło coś lepszego do 100zł. Ale te miałem, używałem i moge polecić.

1

@Kurkmen grafik

5

@Hiacynk Leniuch z niego niestety był

0

@NeroTFP Dla niektórych by zmieniło, dla mnie w żadnym wypadku :)

0

@DaPi Zależy jeszcze jak ta umowa jest skonstruowana, sama kwota owszem spora, ale jest różnica czy rozłożona na 5 lat trwania umowy czy na 15 :P

44

@AmigoBlancos Fajny ukryty przekaz skoro wszystko ujawniłeś xD

0

@Chwytliwy A ja bym powiedział że to własnie dokładnie to samo, dlatego już mi sie w to nie chce grać :P

2

@MichalZZZ Pół roku temu kolega nie wiedział jak herby wgrać do gry, a teraz już poradniki pisze. Tak szybko dorastają :')

0

@dominik127pl Klocuch sam napisał wodiczke więc kto tu pisze nienormalnie :D

1

@Joey No tak, jak napiszesz jakieś bzdury to po prostu nie brać tego na poważnie, zapamiętam na następny raz.

1

@Joey Gdzie tu jest jakaś prowokacja? Jaki chciałbyś tytuł pod tym artykułem? Pewnie:
Jose Mourinho: Porażka z Bayernem była dla nas bardzo bolesna.

10

@MESSIah16 No to może ofensywni byli tak samo dobrzy, tylko nie mieli liczb bo grali na lepszych obrońców? Albo obrońcy nie byli tacy super, bo grali na gorszych napastników :)

0

@Hiacynk Co ciekawe trafił do Mallorci własnie z Realu, oj pokazał im co stracili ^^

2

49

@snake99 "Semedo to praktycznie poziom Alvesa "
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

0

@matirix20 no w FMie to nie ma mowy żeby go sprzedać :P

0

@SeeleyBooth Nie opłaca się go sprzedawać, ale jak poprosi przy renegocjacji kontraktu chociaż o cent podwyżki to wywalić go przez okno (już pomijam kwestie obniżek pensji przez wirusa)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?