1

@masq Tak samo jak tutaj ludzie wyrażają swoje zdanie nt transferów i decyzji szkoleniowca, tak one wyrażają swoje zdanie w tym temacie przez zmiane profilowego. I tu i tu nikogo nic to nie obchodzi i nic nie zmieni ;)

7

@matirix20 patrząc na ten screen to chyba żeś Half-Life z 98r odpalił xD

4

@Kajtek77 nigdy nic specjalnego w Edersonie nie widziałem w sumie, tak o broni chłop bo broni

2

@BarcaaVEB kup sobie jakieś zestawy z próbkami gdzie masz małe ilości ale różniastych smaków

1

@MichalZZZ Zaczynałem Grę o Tron chyba 4 razy zanim przebrnąłem przez pierwszy sezon. Skończył w moim Top3 :P

1

@MichalZZZ no jak flak to słabo xD

0

@xVENUMx Serio tak mało ludzi już w to gra, że musieli połączyć krajowe serwery w europejskie i jest już tylko podział na europe wschodnią i zachodnią? :P

3

@AnnaMarianna chyba Pasja tylko :V

0

@Shapiro Sory mordo

4

@mrboom 042? 15 znakow

2

@DaPi do północy leci to raczej nie

0

Daj ktoś znać jak Titanic zacznie tonąć

0

@DaPi no na takim złomie (bez obrazy xD) to faktycznie może jeszcze coś pomóc taki gamebooster, chociaż na cuda też bym nie liczył. Na nowszych sprzętach to te gameboostery co najwyżej ram zaśmiecają

0

Football Manager 2020 dodany do Xbox Game Pass (można też wykupić na PC oczywiście). Aktualnie pierwszy miesiąc można wykupić za 4 zł i macie dostęp do ponad 100 różnych gier. W sam raz na aktualny okres

0

Jest tu jakiś ekspert od Excela? Muszę zrobić wykres jazda-postój dla danego pojazdu z 3 dni. Musi mniej więcej tak wyglądać: https://i.gyazo.com/535e4f1fc33f4d0d12f7c8fa85ab92c5.png
Pasek kiedy samochód jedzie i przerwa kiedy stoi w miejscu. W jednym kolorze (to czerwone to tam olać, byle wykres pokazywał kiedy samochód jest w ruchu). Dane mam w arkuszu przedstawione tak:
https://i.gyazo.com/00bbc5841f80cd00279b189836e0e9f7.png

4

@sebasek99 Nic nie zrobi - ludzie go pocisną no bo jak można nie reagować
Coś zrobi - ludzie go pocisną no bo po co ta panika :)

5

@Prezes_sycylijczyk który... skończył już 20 lat :)

0

@marcin000019 Tak jak kolega wyżej, w Grida to tylko na padzie, ręce se połamiesz kręcąc w tej gierce kółkiem :P

0

@KamQiX @Nieznajomy @Douglasinho Wiecie co mi sie tylko mega nie podoba? Że nie można otworzyć jednocześnie kilku okienek czatu. Jakoś tak sie już przyzwyczaiłem i strasznie uciążliwe dla mnie jest to ciągłe przełączanie tych dymków

2

@MarioVeB! trzcionki xD

4

@Maximus2 Zapytał wróżki z Ezo TV

0

@MesQueUnClub_87 z jednej pomarańczy szklanke soku? Jakim cudem? :D

5

@blue_shark i jak sobie wyobrażasz randkę na basenie, nie mówiąc jej że ma wziąć strój kąpielowy, ręcznik itd. :D

0

3

@FafitFCB A potem przyjdzie bez makijażu i sie jej zapytasz czy jest chora bo coś marnie wygląda :V

2

@Krystian_mix Mam od kilku miesięcy, robi co ma robić, w swojej cenie polecam.

1

@tadzik447 Niby fajnie, ale jak ktoś jeszcze w to gra to pewnie ma tyle kapuchy że sie na liczniku nie mieści :P

0

@joloskyy Mają, spadli do drabinki przegranych ale teraz już się nie mogą pomylić

0

@joloskyy 1 drużyna wybiera czy chce grać na 3 czy na 4, 2 drużyna gra na tą co została, a 5 i 6 trafiają od razu do drabinki przegranych i grają przeciwko sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?