0

@Bykunn Niedosłyszałeś końcówki czy jak :D

1

@VamosRakieta Dokładnie to miałem w głowie jak pisałem komentarz :D

11

@VamosRakieta Nie chcieliśmy tikitaki między newsami to nic nie bedziemy mieli

4

@michal26 Nie wypowiadam sie czy to słuszne czy nie, ale co to zmienia że przechodzisz bezobjawowo? Zarażasz tak samo jak ci z objawami xD

5

@MichVeB Jak na aktualną formę to Courtois co najmniej Top2. Początek sezonu miał słaby ale w ostatnich tygodniach przed zawieszeniem rozgrywek ratował dupe Realowi w dosłownie każdym spotkaniu.

0

@SkN Gorąca dyskusja jest na ten temat, zapraszam tam.

6

@Mesi12 Lahozowi dałbym opaske jak taki motywator z niego

2

@MichalZZZ No nie chcem ale muszem napisać Counter-Strike. Przeszło 7 tys. godzin przegrane to sie inne nie umywają :V

2

@kamilop Mogłeś jeszcze dodać że na imie ma Marc a na nazwisko ter Stegen bo inaczej nikt nie rozwiąże

0

@marcin000019 Dostałem złotego Teamgeista z 2006 na pierwszą komunię od cioci, piła nie do zajechania, przez dosłownie 7 lat grane nią było na boiskach, na betonie, na ulicy i dopiero po tylu latach zaczęła spuszczać powietrze.
https://i.gyazo.com/4535425882bcc17bbb10cc6729e2ff94.png

4

@Chwytliwy Money In The Bank in the bank

9

@BarcaInfo Z Pepem to jest ten problem, że on zawsze ma swoich pupilków i dla nich jest lepszy niż ojciec, natomiast jak ktoś mu nie podpasuje to może już zmieniać klub.

1

@Colon A tak naprawdę kopią sobie bitcoiny żeby podbić świat

0

@Barca1992 No ja nawet tego filmu nie widziałem i nie oceniam czy słusznie ma taką ocenę czy nie. Mówię tylko że słaba ocena filmu i wysoka ocena dla jednej z ról sie nie wykluczają.
A od czasu premiery Legionu Samobójców postać Harley Quinn stała się ogromnie popularna, masa ludzi robi jej cosplaye, przebrania itd. Czasami już tak jest, że rola nie musi być nawet zagrana wybitnie aktorsko, a sama postać jest stworzona na tyle dobrze, że podbija serca widzów. Nie mówiąc już jak jest zagrana przez piękną kobietę jak w tym wypadku :)

1

@Barca1992 no ale że co? To średni film musi wykluczać zaraz świetną rolę? Albo świetna rola musi zaraz cały film pociągnąć za uszy?

1

@MichVeB Bezapelacyjnie Paul Scholes.

2

@DLFCB Nie zmarło dziś, tylko dopisali dziś tyle do statystyk, a to różnica

1

@Kapitan hawk to jest dobra nazwa bo jak ktoś nie używa to nie jest zbyt smart hehe

17

@Janiama Ktoś przypadkiem wlazł do piwnicy prezydenta Pingponga i sie znaleźli wszyscy zaginieni :V

0

@BarcaInfo Na grafice ten czwarty taki średni, ale myślę że na piłkarzach będzie bomba. Tylko kiedy sie gra w czwartym komplecie strojów? :D

13

@MaTt_BarcaFan Nie można, objęła ich klątwa notatnika i następne zmiany możliwe dopiero za 15 lat

1

@matirix20 Dawać mi tego remastera jedynki

4

@cules100pro Windows Defender i zdrowy rozsądek :)

0

@xofcbxo Piłka nożna nie wymaga bycia Einsteinem, zdecydowanie wole gościa który nawet nie kuma jaka odpowiedzialność na nim ciąży, niż gościa którego ona przygniata tak że palcem mu ciężko ruszyć.

3

@xofcbxo Coutinho tym bardziej nie ma głowy. Gość sobie radzi z presją jak ja z prasowaniem

1

@codemat nie, pozdrawiam.

0

@rafal314 nie czaje xD podłączcie sie dwoma kompami do tego samego routera i grajcie

0

@DaPi jak masz nos zapchany to możesz zakryć skoro i tak go nie używasz co nie :V

36

@Rudi35
-Wnoszę o otwarcie okna
-Uchylam

3

@kaamil1910 Havertz to kolejny piłkarz grający na pozycji, której imo w Barcelonie za bardzo nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?