@adam34689 Troche lipna ta ankieta, jak na pierwsze odpowiem "Nie" to na połowę pytań nie ma sensu odpowiadać, a nie mogę ich pominąć. Lepiej to jeszcze przemyśl :)
@Esio Rap w Polsce zawsze robił najlepsze wyświetlenia, ale tutaj też chodzi o samo nagłośnienie sprawy i challenge, niż to że to rap akurat. Jestem przekonany że gdyby to było HotDiscoChallenge i Zenek Martyniuk zaczął nominować zespół Weekend do nagrania zwrotki disco polo to też by takie wyświetlenia kręcili jak nie większe xD
@TheMugShot Najprawdopodobniej taki sam jak każde inne fale radiowe, obecne w "powietrzu" już od wielu lat - mogą ci tylko podnieść temperaturę ciała, nie przebijają się głębiej żeby mogły powodować zmiany w komórkach :) tym bardziej że nadajniki 5G ze względu na wyższą częstotliwość, a co za tym idzie krótszy zasięg, będą potrzebować nawet mniej mocy niż obecne stosowane w 4G. Nawet walenie głową w ten nadajnik będzie w teorii bardziej bezpieczne niż w przypadku obecnych nadajników. Po prostu będzie potrzeba żeby postawić ich więcej.
@Lord_Vader Masz 3 linijki żeby sie kapnąć że pisze o ostatnim sezonie, więc jak ktoś go nie oglądał i czyta dalej to nie wróżę mu świetlanej przyszłości.
49
@MaTi61415 Rodzice wysyłają swoje 16-letnie córki na konkurs piękności i wygrywa ta najbardziej hot, to już druga edycja
1
@ranger3120 Wyobraziłeś sobie atak mojej Barcy z FMa? O prosze :P
0
@BinBin Można cie nazywać śmietnikiem do kwadratu? Tylko przetłumaczyłem nick na polski :)
35
@kamson24 Jak widać niektórym aż 2 miesiące zajmuje dojście do najprostszych wniosków :V
11
@Theodore_Bagwell 48 godzin o ile sie nic nie zmieniło
0
@Filip_10 Spaczony umysł :P
0
@Filip_10 Kojarzy mi sie to niecenzuralnie
0
@adam34689 To wywalić 1 pytanie, po co ono jest w ogóle skoro przez jedną odpowiedź nie ma już w ogóle sensu
2
@adam34689 Troche lipna ta ankieta, jak na pierwsze odpowiem "Nie" to na połowę pytań nie ma sensu odpowiadać, a nie mogę ich pominąć. Lepiej to jeszcze przemyśl :)
16
@IronSanHybrid Serio ludzie myślą, że drużyny będą grały dzień po dniu z tej wypowiedzi? XD
0
@FafitFCB https://i.gyazo.com/d1210e0dd16161aea2b7470fe1a9866b.png
JOIN US
0
@Esio Rap w Polsce zawsze robił najlepsze wyświetlenia, ale tutaj też chodzi o samo nagłośnienie sprawy i challenge, niż to że to rap akurat. Jestem przekonany że gdyby to było HotDiscoChallenge i Zenek Martyniuk zaczął nominować zespół Weekend do nagrania zwrotki disco polo to też by takie wyświetlenia kręcili jak nie większe xD
1
@TheMugShot Najprawdopodobniej taki sam jak każde inne fale radiowe, obecne w "powietrzu" już od wielu lat - mogą ci tylko podnieść temperaturę ciała, nie przebijają się głębiej żeby mogły powodować zmiany w komórkach :) tym bardziej że nadajniki 5G ze względu na wyższą częstotliwość, a co za tym idzie krótszy zasięg, będą potrzebować nawet mniej mocy niż obecne stosowane w 4G. Nawet walenie głową w ten nadajnik będzie w teorii bardziej bezpieczne niż w przypadku obecnych nadajników. Po prostu będzie potrzeba żeby postawić ich więcej.
7
@Bykunn Na zdjęciach z treningu nie widać kałduna, może cały mecz też da rade na wdechu zagrać :D
0
@Lord_Vader Masz 3 linijki żeby sie kapnąć że pisze o ostatnim sezonie, więc jak ktoś go nie oglądał i czyta dalej to nie wróżę mu świetlanej przyszłości.
1
@xVENUMx a trybu do czytania nie masz włączonego czasem
3
@Kapitan hawk Grała chyba we wszystkich komediach romantycznych, które musiałem oglądać ze starszą siostrą bo mieliśmy jeden telewizor xD
15
@Mankind jak szybko biegasz to nie
17
@geass Każdy piłkarz kiedyś był supergwiazdą jednego sezonu. A Dembele to tu nie pasuje bo już w Rennais wciągał lige dupą
3
@dominik127pl Bo zdejmował kapelusz :)
2
@Khajio No... ale to sie mogło wydarzyć od zawsze i ta zmiana przepisu nie ma tu nic do rzeczy
15
@Homeopata8989 3 razy będziesz mógł zmianę przeprowadzić maksymalnie, więc może to potrwa z 15 sekund dłużej niż dotychczas :)
6
@fcbarcafan19 Można już od dawna se jeździć gdzie sie chce, więc w czym problem :)
4
@BinBin Przecież nadal będziesz mógł przerwać grę zmianą tylko 3 razy, więc z czym masz problem?
4
@DonMatteo901 Typ pracuje w TVP gdzie w trakcie meczu używają maszyny losującej do wybrania wymowy danego nazwiska, a sie przywala jeszcze XD
0
Nie mówi, że Neymar mu to powiedział. Także równie dobrze mogłoby tej wypowiedzi w ogóle nie być :V
0
@Lola120 Dzieciak jak już będzie umiał mówić to jedno słowo do tatusia i w minute ma zmienione imie na jakie bedzie tylko chciał :)
0
@Szicek10 To nawiń sam o czymś innym bo narzekać to każdy a pisać to nie ma komu
12
@Szicek10 a widzisz gdzieś jakieś mecze? XD
0
@Gonzo_VeB1899 Szczerze to nie wiem, bo mój już z 6 lat tak sobie wisi i nikomu nie przeszkadza :P