0

@MichalZZZ Znam gościa co przez rok płacił za internet 300/100 a potem sie okazało że jego router, którego używał nie przepuszczał więcej niż 150. Zdarza się i tak :D

0

@Puig A mnie bawi, z kolei Pacześ w ogóle mnie nie bawi. Bardziej niż o to co on mówi bardziej chodzi w jaki sposób to mówi. Gdyby ten sam program co Lotek gadał kto inny pewnie by mi sie nie podobało, ale grubego lubie jakoś i może gadać kompletne głupoty a i tak bym posłuchał

1

@MichalZZZ Zrób speedtest na komputerze/laptopie podłączonym przewodowo z internetem. Jeżeli na każdym urządzeniu masz inny rezultat to może router jest do wymiany i sobie nie radzi z wifi

1

@MichalZZZ Jak masz możliwość to podłącz PS4 po kablu do internetu bo karta sieciowa w Plejach to jest syf i działa jak jej się podoba.

7

@PatrykBarca No przecież tak własnie będzie i to było mówione już przy ogłaszaniu tego przepisu, 5 zmian ale dalej zmian można dokonać max. 3 razy w meczu tak jak było dotychczas.

39

@itmustbejoke Jak widać zdania ekspertów są podzielone

11

@kaamil1910 Puyola żeby ktoś ich wziął za mordy

0

@Bagsik88 Możliwe, ale statystyki to nie wszystko i ja wiem co oglądałem tydzień w tydzień na każdym meczu. Pierwszy sezon Ernesto to była drużyna, w kolejnych to już był Leo i koledzy. Oczywiście Messi jest centralną postacią u każdego trenera od ponad 10 lat, oczywiście Enrique miał łatwiej rozłożyć to na pozostałych graczy mając jeszcze Neymara. I ja bym się tego nie czepiał u Valverde że najwięcej musiał robić Messi, gdyby nie padła teza że to było niesamowite wykorzystanie potencjału Messiego przez Valverde. To było zrzucenie na niego całej odpowiedzialności za wynik meczu.

7

@Veb1233 Nie zrozum mnie źle, nie uważam że Valverde to wszystko co najgorsze i koniec końców wykonał dobrą pracę w Barcelonie. Jednak pisanie że on super potrafił wykorzystać potencjał Messiego to najzwyczajniej w świecie przesada, granie wszystkiego co sie da na Leo i liczenie że on w końcu strzeli to nie jest super wykorzystanie potencjału.

14

@Veb1233 Bo Barcelona za Pepa grała ładnie i inni piłkarze potrafili zrobić cokolwiek.
Tymczasem u Valverde 80 minut wszyscy kopali sie po czołach aż Messi strzelił gola z wolnego i wygraliśmy 1:0. No zasługa Valverde jak nic

34

@Veb1233 Chyba niesamowite jak długo Messi potrafił trzymać Valverde na stołku

6

@VamosRakieta Czasem mam wrażenie, że niektórzy wchodzą na zupełnie inną stronę niż ja :V

4

@Hushovt No tak, ale co z tego że napisałeś na górze że możliwy spoiler, jak nie wiadomo czego dotyczy ten spoiler, jakiego filmu, serialu, gry. Nikt ma w to nie klikać? ;D

9

@Hushovt Fajnie jeszcze jakbyś napisał czego spoiler XDDd

0

@Baaarca95 Tylko Bońka nie obserwuj bo to prowadzi do urazu na umyśle

1

@Geble Kevin sam w McDonald's

0

@geass Och nie, to koszulki też pewnie nigdy nie założysz, no bo jak to tak można zapocić herb klubu, obrzydliwe.

23

@Kajtek77 100 osób? Battle Royale jakiś?

0

@macio_944 e tam, Heliosa jakoś nie bojkotują a to też własność agory :P

0

@pax No tak, kwestia obu charakterów najważniejsza przy tym, ale chociaż ten jeden sezon Suarez i jego "następca" powinni spędzić w klubie razem, a to jak podzielić między nich minuty to już trochę osobny temat, na pewno dałoby radę ich jakoś pogodzić. Znając życie będzie tak, że nowy napastnik przyjdzie w tym samym okienku, w którym Pistolero będzie opuszczał klub.

0

@pax Bo w Barcelonie to już tak jest, że najpierw odchodzi filar zespołu, a potem przez kilka okienek się szuka następcy. Analogiczna sytuacja jest teraz z napastnikiem. Wiele jest głosów, że jest teraz niepotrzebny, bo i tak jeszcze Suarez będzie grał. A własnie o to chodzi, żeby miał okazję "wyszkolić" swojego następcę.

2

@TheGoldenEleven Villa jak nikt inny potrafił zdobyć gola z niczego

11

@Rudi35 Niedoczekanie, nigdzie sie nie wybieram!

9

@LaRoja Szukają następcy Leo.

12

@contowsky czemu Ronaldo sie o więcej odmłodził, to nie fair

0

@dafik85 HBO GO

4

Tylko z karnego umi jak Penaldo

7

@DaPi A jakie to te mocniejsze słowa, podaj

0

@kamilos1214 nawet jeśli to ciemno bedzie to se zdejmij heh

0

@masq Polityka transferowa City jest dobra? 10 napastników a w obronie grają pomocnicy bo nie ma komu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?