@Kengo akurat jedna z niewielu rzeczy, jakie ten zarząd ostatnio zrobił dobrze, to to że nie pozwolili jakiemuś młodziakowi stawiać warunków i wodzić cały klub za nos
@MesQueUnClub96 No są zdecydowanie słabsi na papierze od Juve, już nie mówiąc o tym że grają od 17 minuty w dziesiątkę. Btw mój komentarz nie był w 100% na poważnie :V
@Rewolucja123 Odejmij te 70 baniek które musimy spłacić do końca czerwca. No chyba że potem od lipca znowu życie pod kreską, ale mam nadzieje że obecna sytuacja nauczy ich trochę mniej karkołomnej polityki.
Z 76 recenzji The Last of Us 2, jakie się do tej pory ukazały na metacritic, aż 45 to 10/10. Chyba jednak te przewidywania gawiedzi o wtopie sie nie sprawdzą :)
@Bagsik88 To że Cristiano jest 2 lata starszy wcale nie oznacza, że szybciej przestanie grać w LM. Powiedziałbym że to Leo sie szybciej zawinie do Argentyny niż Ronaldo z Europy
@BarcaInfo Teraz kluby z prywatnymi bogatymi właścicielami dopiero mają okazję odskoczyć. Romkowi nie straszne żadne straty koronawirusowe i załata każdą dziurę w budżecie jak będzie chciał
@Jaca27 Wyszedł całkiem niedawno remaster Saints Row 3 i polecam serdecznie bo to najlepsza część serii a remaster też wykonany porządnie jak się należy :)
@XaviHeart Czego ty nie rozumiesz chłopie, jego matka właśnie poniekąd zdementowała te plotki o odejściu Arthura a ty jakieś farmazony se dopowiadasz cholera wie skąd.
@tedeusz Dodam tylko, że przede wszystkim zamiast na wyświetlaczu to skup się na wymiarach obudowy. Mój obecny telefon ma o 0,5 cala większy wyświetlacz niż poprzedni, a jest jednocześnie od niego nieco mniejszy przez malutkie ramki.
@mateuszdabski Zgadza się, przyjemnych lektur jest całkiem sporo. Problem jest taki, że już na etapie czytania masz nacisk żeby zapamiętać jak najwięcej durnych szczegółów, bo wiesz że może o to zapytać. Nadinterpretowanie każdej linijki i klasyczne "Co autor miał na myśli pisząc, że zasłony w pomieszczeniu były niebieskie?"
0
@BarcaInfo Chyba kompilacje, bo skomplikowane to one na pewno nie były :D
2
@Kengo akurat jedna z niewielu rzeczy, jakie ten zarząd ostatnio zrobił dobrze, to to że nie pozwolili jakiemuś młodziakowi stawiać warunków i wodzić cały klub za nos
4
@MesQueUnClub96 No są zdecydowanie słabsi na papierze od Juve, już nie mówiąc o tym że grają od 17 minuty w dziesiątkę. Btw mój komentarz nie był w 100% na poważnie :V
2
@Janiama Juventus aktualnie nie popiera Twojej teorii chyba :D
4
@Rastafarnianin dwóch dziadków, jakby jeden krzyknął to drugi by na zawał zszedł
1
@tbas Pep swoich pupilków głaszcze, krzyczy tylko na tych co mu nie podpasują :)
4
@FCB24 a odniesiesz sie jakoś do @mateuszdabski czy już poległeś?
17
@Hushovt a Thiago to nie gra w topowym klubie?
5
@Rewolucja123 Odejmij te 70 baniek które musimy spłacić do końca czerwca. No chyba że potem od lipca znowu życie pod kreską, ale mam nadzieje że obecna sytuacja nauczy ich trochę mniej karkołomnej polityki.
6
Z 76 recenzji The Last of Us 2, jakie się do tej pory ukazały na metacritic, aż 45 to 10/10. Chyba jednak te przewidywania gawiedzi o wtopie sie nie sprawdzą :)
1
@joloskyy fajny fryz ma ten model
0
@Statistics I oczywiście nie szło mu tego napisać w odpowiedzi na jego komentarz
6
@Bagsik88 To że Cristiano jest 2 lata starszy wcale nie oznacza, że szybciej przestanie grać w LM. Powiedziałbym że to Leo sie szybciej zawinie do Argentyny niż Ronaldo z Europy
4
@BarcaInfo Teraz kluby z prywatnymi bogatymi właścicielami dopiero mają okazję odskoczyć. Romkowi nie straszne żadne straty koronawirusowe i załata każdą dziurę w budżecie jak będzie chciał
4
@tbas na 15-osobowej zgodnej z przepisami tez sie mógł zarazić i zarazić kumpli w szatni. No ale wtedy już gitarka
0
@Jaca27 Choćby i tak było w co drugiej lidze to nic nie zmienia :V
4
@ksobi Też bym sie bał, przecież tam po meczu w drodze do autobusu można oberwać po mordzie od swoich "kibiców" :)
1
@Jaca27 Wyszedł całkiem niedawno remaster Saints Row 3 i polecam serdecznie bo to najlepsza część serii a remaster też wykonany porządnie jak się należy :)
0
@Szicek10 pierogi z mięskiem
3
@Hiacynk Ojeja jeja ile oleja
3
@jordus100 psycha is sitting
0
@lukas10 to ten z niskim pressingiem?
35
@IrekPOL Jak nie wiesz to może napisz po polsku xD
8
@monsterrize Amerykanie myślą że Afryka to kraj także z tym to akurat bym tak nie szarżował xD
0
@XaviHeart Czego ty nie rozumiesz chłopie, jego matka właśnie poniekąd zdementowała te plotki o odejściu Arthura a ty jakieś farmazony se dopowiadasz cholera wie skąd.
3
@BarcaInfo https://66.media.tumblr.com/b92d1a52afc8bb172c110f33254ed966/tumblr_pr7nd8n2QA1t1ner7_540.gif
3
@Foton Z tego co pamiętam to w dużej mierze zasługa Mourinho, który wtedy był trenerem Chelsea.
3
@VamosRakieta w sumie gorzej to nie wyjdzie raczej niż z Kepą na bramce
0
@tedeusz Dodam tylko, że przede wszystkim zamiast na wyświetlaczu to skup się na wymiarach obudowy. Mój obecny telefon ma o 0,5 cala większy wyświetlacz niż poprzedni, a jest jednocześnie od niego nieco mniejszy przez malutkie ramki.
4
@mateuszdabski Zgadza się, przyjemnych lektur jest całkiem sporo. Problem jest taki, że już na etapie czytania masz nacisk żeby zapamiętać jak najwięcej durnych szczegółów, bo wiesz że może o to zapytać. Nadinterpretowanie każdej linijki i klasyczne "Co autor miał na myśli pisząc, że zasłony w pomieszczeniu były niebieskie?"