19

@VenoM Jakby nie patrzeć to prezydent pełni przede wszystkim funkcje reprezentacyjne :)

0

@FafitFCB na pół litra to bym dał z 3 łyżeczki i 2 łyżeczki cukru, ale to już sobie sam dopasujesz metodą prób i błędów jak ci smakuje :P

0

@FafitFCB a mowa o takim normalnym kakao czy puchatku? :D

0

@joloskyy swoją drogą ciekawe jaki jest procent absolwentów medycyny, w stosunku do liczby na pierwszym roku studiów, jak dużo ich odpada po drodze

38

@BarcaInfo Mama we no siary nie rób przy kumplach

16

@kkbarca Czemu z pana taka menda jest

2

@BarcaInfo Chłop sie przefarbował czy już osiwiał xD

0

@Litman Lepiej jakby mu dali kontrakt na rok i potem se poszedł za darmo? Już któryś komentarz widze że "aż" 4-letni kontrakt to minus, a jakby dostał krótki i potem se poszedł to dopiero tyłki by trzaskały.

1

@Salchent Dobre, przez ostatnie kilka godzin tylko z 20 osób już na to wpadło :D

0

@osa91 Arthur nie zagrał od roku dwóch całych meczów pod rząd, nie potrafi się prowadzić jak profesjonalista, nonstop ma problemy fizyczne, przez 2 lata w klubie stoi w miejscu, a nawet powiedziałbym że zaliczył regres. Subiektywnie powiem, że Pjanic jest na ten moment wart max. 20 M, a Arthur max. 40. Może 10 M dopłaty ze strony Juve to jest mało, ale to my stoimy pod ścianą i to my potrzebujemy uzyskać te 70mln przychodu w ciągu 5 dni. Pjanic na pewno nie będzie miał mniejszego wpływu na zespół niż Arthur przez ostatnie pół roku, bo sie nie da. Stracimy na tym transferze to jasne, ale nie jest on w żadnym wypadku nieuzasadniony.

1

@VamosRakieta że co, bedzie wynajmował swoją żonę żeby spłacić transfer? :D

2

@VamosRakieta Wyrobił sie chłop bo jak kilka lat temu czytałem jego opinie to mnie głowa bolała, a teraz mam jak Ty.
Tylko mnie nie pobij @BarcaInfo, to był komplement :D

0

@osa91 no ładnie opisałeś Arthura, a co powiesz o Pjanicu?

0

@Katalonbar Pytanie czy to się opłaca. Zyski z praw telewizyjnych to lwia część budżetu, najbardziej w Premier League. Czy klub pokazując tylko swoje mecze zarobi więcej? Ciężko powiedzieć

2

@antymadrista1 no właśnie, Pjanic jest warty max 30mln, a Arthur max. 40. Wszystko się zgadza

3

@MichVeB podobno Arthur domagał się tego lata renegocjacji kontraktu i znacznej podwyżki, co w kontekście jego miernej dyspozycji i wybryków pozaboiskowych jest co najmniej śmieszne. Ale to tylko gdzieś widziałem taki artykuł, także nie uznaje tego za pewnik :)

0

@sokot myślę że ze sprzedaży piłkarzy niepotrzebnych da się to jak najbardziej pokryć, ale niestety potrzebne są kolejne transfery na już i to spowoduje że znowu będziemy pod krechą. Trzeba czekać aż nowy zarząd w przyszłym roku zerknie w księgowość i zdecyduje jak z tego wyjść

0

@sokot nie poukładali tylko odłożyli problemy w czasie, za rok będzie dokładnie to samo jeżeli nie zarobią tej kwoty na czysto

3

@Cou7_ley za rok? Już jest :)

0

@Murazor Nie wiem jak to tam wygląda dokładnie, ale Tottenham ma potężny kredyt do spłacenia po budowie stadionu i zaszaleli już w zeszłym roku na Ndombele

0

@SeeleyBooth Jeszcze dostał 11 milionów bonusu za podpis :P

1

Bild podaje, że Werner w Chelsea zarabiać będzie rocznie 15,5 M + bonusy. Ładna sumka, ciekawe jeszcze ile wynoszą te bonusy

2

@MesQueUnClub_87 Im bardziej go będą krytykować zanim w ogóle zagra, tym większe prawdopodobieństwo że będzie jak mówisz :D

13

That's some Moda na Sukces level shit


1

@DanielOOL Ano możemy, tylko znajdź najpierw chętnych na taką transakcje :P

0

@DanielOOL Pewnie dlatego że Tottenham nigdy groszem nie śmierdział, a co dopiero teraz. A przelewik jednak zrobić trzeba na te 70/80 baniek

0

@MesQueUnClub_87 tylko trener jest w takim klubie najczęściej z 3 sezony, nie może też być tak że sobie nakupuje piłkarzy na teraz, a potem po jego odejściu nie będzie co z nimi zrobić bo znowu nowy trener będzie chciał robić rewolucje pod siebie. Wszystko powinno się zbliżać do złotego środka i trener powinien moc wybrać sobie gracza, ale z grona przedstawionego przez sztab scouringu itd.

2

@IronSanHybrid Janne Ahonen, nastepnym razem cie pokonam

2

@IronSanHybrid Ja postarzałem Arthura o 2 miesiące, a Ty Miralemka o10, więc wygrałem. Szach mat

1

@IronSanHybrid A Pjanic od dwóch miesięcy ma dopiero skończone 30.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?