9

Albon to na podium stanie chyba dopiero jak Hamilton kariere skończy

1

@Patrykl145 To mecz oglądaj a nie na Rambli siedzisz

7

@MichalZZZ nie przypominaj im nawet

3

Komentarz usunięty

1

@Messibestplayerintheworld coś jeszcze tam podsłuchałeś ciekawego?

3

@PatrykBarca Ale kto mu zabraniał wywalczyć sobie awans do pierwszej drużyny na boisku i treningach? Gdyby przyszedł i pokazał jakość to bez problemu by mu sypnęli groszem włączając do pierwszej drużyny, ale chłopak powrót do Barcy wolał zacząć od szantażu kontraktem i tak o uciekł do Madrytu.

15

@PatrykBarca Milion dla Kubo to nie tylko "wydatek" miliona euro, momentalnie miałbyś pod biurem kolejkę stu agentów pozostałych młodziaków, którzy nie chcą zostać w tyle i załatwić swoim podwyżki.

5

@karlu105 Intela teraz to tylko jakiś fanboj zaślepiony poleci. Nadal są jakieś segmenty cenowe gdzie intel się opłaca, ale w 90% tak nie jest

0

@KmN Dziś w nocy będzie ciemno

0

@FC1899Barca Opłacanie dwóch takich kontraktów by spuściło Juve znowu do Serie B :D

1

@jacobFCB Mam włączone cały czas internet w telefonie i messengera w tle i tak to jest :)

0

@Kapitan hawk Jachira zeżre cały kisiel a potem przygniecie ogórka

0

@kkbarca Chłop ma traumę po powikłaniach po artroskopii kolana w wieku 17 lat i jest to zrozumiałe, ale wtedy powinien po prostu zawijać z takiego klubu jak Barca

2

@ksobi Mnie to w ogóle śmieszą te wszystkie plakaty wyborcze. "O ten ma fajną morde i widze go już setny raz dzisiaj, zagłosuje" XD

3

@PieN Znając życie to w MU dostałby ultimatum że albo operacja kolana albo wyjazd i dziś byłby topowym obrońcą w Premier League :D

0

@PieN Chociaż karta multisport bedzie

4

@Janiama Owszem, ale ten "brak jaj i charyzmy" jest widoczny w tej drużynie od 5 lat, ostatni raz pokazali jaja w remontadzie z PSG, żeby niecały miesiąc później znowu skiepścić wszystko. Jeden taki sezon czy nawet dwa można zrzucić na piłkarzy, że to oni dali ciała, ale jeżeli dzieje się to już corocznie to winę ponosi zarząd, że nic z tym nie zrobili. Co dokładnie mieli zrobić żeby to zmienić? Nie wiem, ale to nie ja prowadzę jeden z największych klubów świata.

3

@Coutinho007 "zaproponować ciekawy projekt" to jeszcze przynajmniej przez rok nie damy rady :D

2

@Gaucho Nie wiesz??? Śmiech na sali!!

7

@Joey Kapitan Polska - pół człowiek, pół litra

4

@BartqRKO Cristiano Ronaldo :)

2

@Hushovt To prosze cie napisz o czym jest ta książka i dopiero w odpowiedzi na swój komentarz wklej treść żeby nie trzeba było tego godzine przewijać za każdym razem ;D

0

@Avada Kedavra podobno zawsze pośrodku

0

@Hushovt ciekawe że trzeba oznaczać spoilerem 70letnią książkę :P

0

@ShawnC Xavi już sezon później był odstawiany od żelaznego składu i było wiadomo że tak będzie. Do Thiago pretensji nie mam bo poszedł za Pepem i po pewny skład, ale to w kwestii zarządu było go przekonać i zatrzymać

0

@Drozdu7 Liczę że Albon nie będzie tylko parobkiem Maxa i też coś powalczy, bardzo go polubiłem :)

30

@ShawnC ah shit, here we go again

4

@cules100pro z tego co pamiętam to wystarczyło mu dać zagrać wtedy przysłowiowe dwa mecze więcej i automatycznie klauzula by wzrosła. Wtedy Bayern w życiu by go nie kupił więc to tylko i wyłącznie wina zarządu że odszedł
@edit: wiem że to nie zarząd wystawia skład, ale skoro już miał taką klauzulę w kontrakcie to ich obowiązkiem było dopilnować żeby się ona spełniła

0

@barteq Oczywisty, ale też jakieś tam kontrowersje po niepodyktowanym karnym dla Getafe

2

@DanielOOL No nie obronił więc nie odniósł żadnych korzyści z tego, że złamał przepis. W momencie gdyby powtarzali karnego to bramkarz zostałby nagrodzony za to że kombinuje, bo za drugim razem mógłby już obronić. Przecież to nie ma sensu najmniejszego. Ja idę spać, dobranoc :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?