28

@dorszyk22 takim sposobem masz wszystkie mecze na 1:0 bo po co ryzykować stratą bramki i tym samym punktu.

4

@DaPi a Coutinho nie chcą żeby sobie z Klichinho pokopał? :V

14

@Ratamahatta Griezmann też miał grać wszędzie, a jak przyszło co do czego to nie ma dla niego pozycji.

2

@xVENUMx ja dzisiaj tak jechałem, ale to dlatego że droga krzywa jak nogi Suareza a ja miałem tłumik luźny xD

1

@rasta212 koronawirus u przeciwników

0

@pawelfcb2010 No cóż, Suarez na wyjazdowego gola w LM czeka od 2015 roku z tego co pamiętam, ja ten avatar mam dopiero 2,5 roku. Mogło być gorzej :D

0

@xVENUMx no własnie nie mogę xD słowo to słowo

13

@xVENUMx a w obronie dalej krater :D

3

@-barca4ever- plastrony?

0

@lukas992 Civilization VI, ale grałem tylko na PC, nie mam pojęcia jak się sprawdza obsługa tego na padzie.

6

@kerouac Rudy Kevin

2

@damianex10 Tak i tak

5

@sebo939 Poznań to stan umysłu, ostatnio była ta kobieta co wjechała pod pociąg bo myślała ze skoro maszynista zwolnił przed przejazdem i dał sygnał dźwiękowy to ją przepuszcza XD

25

Dzisiaj mijają 3 lata od samobójstwa Chestera Benningtona, wokalisty Linkin Park.

7

@Encore potem ci jeszcze płacą za naprawę tego co sam spieprzyłeś poprzednim razem

0

@Barca1992 Ci normalni streamerzy tworza dużo contentu dla swoich widzów (m.in. grają z nimi itd.) i to jest ich praca, a donejt to tak jak napiwek dla kelnera czy dostawcy pizzy. Nie płacisz za oglądanie jak ktoś gra. Płacisz, jeżeli przebywanie na jego kanale sprawia ci przyjemność i chcesz go za to wynagrodzić. Nierzadko to co znajduje się w grze czy na ekranie nie ma znaczenia, a jedynie osobowość i interakcja z takim twórcą. Jak kogoś stać żeby pomóc złotóweczką to czemu nie. Oczywiście dzieciaki przepuszczające hajs rodziców to inna sprawa.

2

@SHIBA Kiedy nawet zabić sie nie umiesz i musi to zrobić za ciebie maszyna

1

@DaPi ale oni nie ogłosili odwołania gali, a po prostu że nie przyznają w tym roku nagrody.

9

Najbardziej nierówny plebiscyt w historii piki nożnej nie zostanie przyznany przez "nierówne warunki". Jo cie chwyca

0

@Statistics ale wody nie wlałeś

10

@tomono nie trzymaj jej w akwarium, to tylko nazwa

4

@BarcaInfo i dobrze, co on tam zrobi po pół roku bez gry? Tylko by sie znowu połamał przez zbyt szybki powrót

4

@Gomess Witaj po jasnej stronie

1

@macio_944 O nie, a ja zawsze misje fabularne zostawiam na koniec a tu mi sie napisy końcowe wyświetlą :D

0

@Messibestplayerintheworld @VenoM tak działają algorytmy whoscored, strzelasz gola i już ocena wywindowana, nawet jak to dobicie na pustą bramkę

1

@Arkon ciekawe ile by miał gdyby nie odchodził :P

11

@chavez no właśnie nie xD to inne strony Barcy rywalizują o to samo grono odbiorców, strona białych to co to za konkurencja, zostaniesz kibicem Realu bo lepszą stronę mają?

4

@DonMatteo901 na 100% w pierwszym sezonie w Barcelonie by był kontuzjowany xd

0

@Tasde Anglia szybkimi atakami i strzałami z dystansu stoi

2

@Katalończyk 99 przecież on jest strasznym przeciętniakiem co najmniej od ostatniego mundialu, to nie jest zjazd formy w trakcie sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?