1

@ksobi Kolega pracujący w maku mówił że kotlety w burgerach to faktycznie mięso w mięsie, gorzej z nuggetsami i ogólnie kurczakopodobnymi rzeczami i tych raczej nie polecał

2

@highflymind Chłop idealnie pokazuje Juventusowi w co się wkopali biorąc brazylijskiego księcia

2

@AnnaMarianna Why not both?

0

@`Sin A co ma jedno do drugiego. Charakterem i etyką pracy jest wzorem do naśladowania, ale wiele było sytuacji przy bramkach jak krył na alibi i akurat przypadkiem znajdował się w takiej pozycji że nie mógł już nic poradzić.

7

@BarcaInfo solone afuj

2

@cat_r37 tzw. transfer barceloński

43

@BarcaInfo Strach pomyśleć jaka miałaby być trzecia opcja, odstrzelić? XD

1

@lukaszbarca15 w Realu już nie gra a dalej tam faulują. W Lazio też nie gra i też faulują

1

@Jackazz A nie został czasem żeby jego zmiennik zdążył się rozgrzać? :)

9

@Jaca27 aha, no fajnie XD

6

Z domu Kike Setiena teraz podobno rozlega się głośne "A NIE MÓWIŁEM?"

1

@Encore Poważnie sie zastanawiam jakie wyniki moglibyśmy osiągnąć w turniejach wystawiając nawet dwie kadry :D

8

@Danny Gaucho z pretensjami prosimy do Niemiaszków że przez ich system ma 4 okazje mniej na śrubowanie

2

@pt9 No mnie też to trochę irytowało, ale i tak warto bo serial bardzo dobry.

1

@Suzu strzelałbym, że po prostu przesuwa się wszystko o jedno miejsce tak jak w przypadku awansów do LM jak ktoś ma zapewniony udział. Ale może ktoś zna konkretne reguły

1

@kielon93 Dzięki, nie wiedziałem XDD

1

Tak właściwie to żeby po tym ewentualnym awansie zaraz nie spadli z powrotem, jak Barca perełki zawinie do pierwszej drużyny albo na wypożyczenia do Primera

4

@geass Sam napisałeś że miał podać ulubionych a nie najlepszych czy najpopularniejszych :)

11

DDG już nawet pewnie strzałów swojego syna nie złapie na raz.

8

@niepoprawniepoprawny No nie wiem, pewnie 90% w młodości zakopciło szluga chociaż raz żeby spróbować, wszyscy są źle wychowani przez rodziców?

7

@Hushovt od tylu lat już nagrywają te filmy, że nie dziwne że formuła się wyczerpała

1

@barcelonaLM dla mnie Crunchipsy są za twarde xd

0

@socha bo cie przemielą na tatara

5

@Encore w dodatku jest bardzo młody i miał dość długą kontuzję co na pewno mu nie pomogło

0

@kkbarca Grochówka > Rosół

9

@Danny Gaucho Ciekawe jak potoczyłaby się jego kariera gdyby nie poszedł wtedy do Paryża.

1

@BarcaInfo Spodenki powinny być bordowe :(

4

@XBlairrX To pierwsze zdanie jest tak oderwane od rzeczywistości, że aż żal patrzeć xD Tak Manuelku, jest w cholere takich trenerów.

0

@deyna2018 ? xD

4

@MESSIah16 2783 dni a ten dalej nie potrafi wcisnąć "Odpowiedz"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?