@ksobi Kolega pracujący w maku mówił że kotlety w burgerach to faktycznie mięso w mięsie, gorzej z nuggetsami i ogólnie kurczakopodobnymi rzeczami i tych raczej nie polecał
@`Sin A co ma jedno do drugiego. Charakterem i etyką pracy jest wzorem do naśladowania, ale wiele było sytuacji przy bramkach jak krył na alibi i akurat przypadkiem znajdował się w takiej pozycji że nie mógł już nic poradzić.
@Suzu strzelałbym, że po prostu przesuwa się wszystko o jedno miejsce tak jak w przypadku awansów do LM jak ktoś ma zapewniony udział. Ale może ktoś zna konkretne reguły
Tak właściwie to żeby po tym ewentualnym awansie zaraz nie spadli z powrotem, jak Barca perełki zawinie do pierwszej drużyny albo na wypożyczenia do Primera
1
@ksobi Kolega pracujący w maku mówił że kotlety w burgerach to faktycznie mięso w mięsie, gorzej z nuggetsami i ogólnie kurczakopodobnymi rzeczami i tych raczej nie polecał
2
@highflymind Chłop idealnie pokazuje Juventusowi w co się wkopali biorąc brazylijskiego księcia
2
@AnnaMarianna Why not both?
0
@`Sin A co ma jedno do drugiego. Charakterem i etyką pracy jest wzorem do naśladowania, ale wiele było sytuacji przy bramkach jak krył na alibi i akurat przypadkiem znajdował się w takiej pozycji że nie mógł już nic poradzić.
7
@BarcaInfo solone afuj
2
@cat_r37 tzw. transfer barceloński
43
@BarcaInfo Strach pomyśleć jaka miałaby być trzecia opcja, odstrzelić? XD
1
@lukaszbarca15 w Realu już nie gra a dalej tam faulują. W Lazio też nie gra i też faulują
1
@Jackazz A nie został czasem żeby jego zmiennik zdążył się rozgrzać? :)
9
@Jaca27 aha, no fajnie XD
6
Z domu Kike Setiena teraz podobno rozlega się głośne "A NIE MÓWIŁEM?"
1
@Encore Poważnie sie zastanawiam jakie wyniki moglibyśmy osiągnąć w turniejach wystawiając nawet dwie kadry :D
8
@Danny Gaucho z pretensjami prosimy do Niemiaszków że przez ich system ma 4 okazje mniej na śrubowanie
2
@pt9 No mnie też to trochę irytowało, ale i tak warto bo serial bardzo dobry.
1
@Suzu strzelałbym, że po prostu przesuwa się wszystko o jedno miejsce tak jak w przypadku awansów do LM jak ktoś ma zapewniony udział. Ale może ktoś zna konkretne reguły
1
@kielon93 Dzięki, nie wiedziałem XDD
1
Tak właściwie to żeby po tym ewentualnym awansie zaraz nie spadli z powrotem, jak Barca perełki zawinie do pierwszej drużyny albo na wypożyczenia do Primera
4
@geass Sam napisałeś że miał podać ulubionych a nie najlepszych czy najpopularniejszych :)
11
DDG już nawet pewnie strzałów swojego syna nie złapie na raz.
8
@niepoprawniepoprawny No nie wiem, pewnie 90% w młodości zakopciło szluga chociaż raz żeby spróbować, wszyscy są źle wychowani przez rodziców?
7
@Hushovt od tylu lat już nagrywają te filmy, że nie dziwne że formuła się wyczerpała
1
@barcelonaLM dla mnie Crunchipsy są za twarde xd
0
@socha bo cie przemielą na tatara
5
@Encore w dodatku jest bardzo młody i miał dość długą kontuzję co na pewno mu nie pomogło
0
@kkbarca Grochówka > Rosół
9
@Danny Gaucho Ciekawe jak potoczyłaby się jego kariera gdyby nie poszedł wtedy do Paryża.
1
@BarcaInfo Spodenki powinny być bordowe :(
4
@XBlairrX To pierwsze zdanie jest tak oderwane od rzeczywistości, że aż żal patrzeć xD Tak Manuelku, jest w cholere takich trenerów.
0
@deyna2018 ? xD
4
@MESSIah16 2783 dni a ten dalej nie potrafi wcisnąć "Odpowiedz"