0

@marcin000019 back jest na pewno, tylko jeszcze nie wiadomo czy na boisku czy na kozetce

1

@cubesnoop Sądzę że nikt nie przyjmował takich zakładów :)

0

@smiatuniu mam więcej palców niż ten obrazek pikseli

0

@monsterrize tylko czy nas stać na trzymanie korepetytora zarabiającego 20 baniek rocznie

1

@BarcaInfo Nie sądzę, że Suarez w ogóle rozważa odejście tego lata. W końcu nie po to zdecydował się na operację żeby zaraz odpuścić.

1

@DarekFCBnaZawsze z tego co widzę to już oddałeś więc jesteśmy kwita

1

@DarekFCBnaZawsze a niech stracę

3

@burixgm rok umowy został i od dawna jest tam zbędny

2

@Danny Gaucho jakby ktoś pytał to nie wiesz tego ode mnie ;]

13

@Fartlow czemu ludzie boją się rekinów, a krów nie, jeśli krowy zabijają więcej osób?

1

@Gomess Hakuna Matata

6

@msmsms Nie włączam filmów bo za długo trzeba siedzieć. Po czym... oglądam 5 odcinków serialu z rzędu XD

3

@damianex10 Lubię, ale wszystkie numery na jedno kopyto i jakby je połączyć w jeden to byś nie rozróżnił gdzie sie kończy jedna piosenka i zaczyna kolejna.

4

@PieN Andy: Za moich czasów wszystko było zielone: makaron, ziemniaki, sałata…

Ludwiczek: Bo sałata jest zielona, tato!

Andy: Jasne, my to zaczęliśmy.

14

@malyras Uciekałem przed owczarkiem niemieckim przez pole bo się gościowi zerwał. Miałem z 10 lat, na szczęście biegałem dość szybko i to mojego kumpla pogryzł a nie mnie XD

8

@Triv44 Świat według Ludwiczka

0

@DaPi Myślę że tam i nawet z 10 osób mogło mieć jakieś złamania po tej kraksie, ale o tym się nie mówi no bo przy stanie głównego poszkodowanego to tam złamanie ręki to nic.

2

@barcelonaLM Myślę że kina ogólnie będą się teraz ratować emisją starszych filmów, żeby jakoś odrobić. Co w sumie mogłoby być fajne, tylko cena musiałaby być oczywiście niższa niż na seansy nowych premier.

5

@SHIBA Wszystkie owady oprócz motyli, robaki, karaluchy, pająki xD

2

@FC1899Barca Dla porównania zagęszczenie ludności w Warszawie to 3500 osób na km2, w Bejrucie 24000 osób na km2.

6

@otylla12 Oby to se w końcu avatar zmienie

0

@mrboom niby można w tym grzebać, ale na najwyższych taktowaniach i tak na baterii se pogra może z pół godziny zanim padnie.
@BlaseR9 w co chcesz grać na baterii?

1

@Jaca27 A widzisz a ja płacę 17,50 w abonamencie i też mam wszystko :P ale to rodzinny na kilka numerów i dlatego.

1

@Kuracjusz Tym bardziej że po swojej lewej miał mase miejsca i najzwyczajniej w świecie wystarczyło jechać prosto, bo na niego nikt nie naciskał.

0

@MichalZZZ Iiiile? :O Masakra, dobrze że jeszcze nigdy kleszcza nie miałem.

35

@BarcaInfo "Ruggeri Ty [...], przestań mi rodzine prześladować!"

0

1

@BarcaInfo I dobrze. Suarez i tak musiałby grać sporo, a Lautaro przez rok będzie musiał udowodnić że na ten transfer zasługuje bo jak będzie grał tak jak ostatnie kilka miesięcy to go w dupe kopną, tym bardziej po wyborach.

1

@koksik2700 Każdy klub ma globalną sieć scoutingu, wszystko jest tez dostepne w internecie od ręki, powtórki spotkań, statystyki, co tylko chcesz. Talenty są wyławiane o wiele szybciej i przez wiele więcej klubów. Kiedyś to ty sie musiałes starać, żeby ktoś sie o Tobie dowiedział. Teraz nawet nie wiesz, że już jesteś pod obserwacją jakiegoś giganta. Wyścig.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?