@damianex10 Lubię, ale wszystkie numery na jedno kopyto i jakby je połączyć w jeden to byś nie rozróżnił gdzie sie kończy jedna piosenka i zaczyna kolejna.
@malyras Uciekałem przed owczarkiem niemieckim przez pole bo się gościowi zerwał. Miałem z 10 lat, na szczęście biegałem dość szybko i to mojego kumpla pogryzł a nie mnie XD
@DaPi Myślę że tam i nawet z 10 osób mogło mieć jakieś złamania po tej kraksie, ale o tym się nie mówi no bo przy stanie głównego poszkodowanego to tam złamanie ręki to nic.
@barcelonaLM Myślę że kina ogólnie będą się teraz ratować emisją starszych filmów, żeby jakoś odrobić. Co w sumie mogłoby być fajne, tylko cena musiałaby być oczywiście niższa niż na seansy nowych premier.
@mrboom niby można w tym grzebać, ale na najwyższych taktowaniach i tak na baterii se pogra może z pół godziny zanim padnie. @BlaseR9 w co chcesz grać na baterii?
@BarcaInfo I dobrze. Suarez i tak musiałby grać sporo, a Lautaro przez rok będzie musiał udowodnić że na ten transfer zasługuje bo jak będzie grał tak jak ostatnie kilka miesięcy to go w dupe kopną, tym bardziej po wyborach.
@koksik2700 Każdy klub ma globalną sieć scoutingu, wszystko jest tez dostepne w internecie od ręki, powtórki spotkań, statystyki, co tylko chcesz. Talenty są wyławiane o wiele szybciej i przez wiele więcej klubów. Kiedyś to ty sie musiałes starać, żeby ktoś sie o Tobie dowiedział. Teraz nawet nie wiesz, że już jesteś pod obserwacją jakiegoś giganta. Wyścig.
0
@marcin000019 back jest na pewno, tylko jeszcze nie wiadomo czy na boisku czy na kozetce
1
@cubesnoop Sądzę że nikt nie przyjmował takich zakładów :)
0
@smiatuniu mam więcej palców niż ten obrazek pikseli
0
@monsterrize tylko czy nas stać na trzymanie korepetytora zarabiającego 20 baniek rocznie
1
@BarcaInfo Nie sądzę, że Suarez w ogóle rozważa odejście tego lata. W końcu nie po to zdecydował się na operację żeby zaraz odpuścić.
1
@DarekFCBnaZawsze z tego co widzę to już oddałeś więc jesteśmy kwita
1
@DarekFCBnaZawsze a niech stracę
3
@burixgm rok umowy został i od dawna jest tam zbędny
2
@Danny Gaucho jakby ktoś pytał to nie wiesz tego ode mnie ;]
13
@Fartlow czemu ludzie boją się rekinów, a krów nie, jeśli krowy zabijają więcej osób?
1
@Gomess Hakuna Matata
1
@Bykunn https://wompampsupport.azureedge.net/fetchimage?siteId=7575&v=2&jpgQuality=100&width=700&url=https%3A%2F%2Fi.kym-cdn.com%2Fentries%2Ficons%2Ffacebook%2F000%2F024%2F196%2Fsign.jpg
6
@msmsms Nie włączam filmów bo za długo trzeba siedzieć. Po czym... oglądam 5 odcinków serialu z rzędu XD
3
@damianex10 Lubię, ale wszystkie numery na jedno kopyto i jakby je połączyć w jeden to byś nie rozróżnił gdzie sie kończy jedna piosenka i zaczyna kolejna.
4
@PieN Andy: Za moich czasów wszystko było zielone: makaron, ziemniaki, sałata…
Ludwiczek: Bo sałata jest zielona, tato!
Andy: Jasne, my to zaczęliśmy.
14
@malyras Uciekałem przed owczarkiem niemieckim przez pole bo się gościowi zerwał. Miałem z 10 lat, na szczęście biegałem dość szybko i to mojego kumpla pogryzł a nie mnie XD
8
@Triv44 Świat według Ludwiczka
0
@DaPi Myślę że tam i nawet z 10 osób mogło mieć jakieś złamania po tej kraksie, ale o tym się nie mówi no bo przy stanie głównego poszkodowanego to tam złamanie ręki to nic.
2
@barcelonaLM Myślę że kina ogólnie będą się teraz ratować emisją starszych filmów, żeby jakoś odrobić. Co w sumie mogłoby być fajne, tylko cena musiałaby być oczywiście niższa niż na seansy nowych premier.
5
@SHIBA Wszystkie owady oprócz motyli, robaki, karaluchy, pająki xD
2
@FC1899Barca Dla porównania zagęszczenie ludności w Warszawie to 3500 osób na km2, w Bejrucie 24000 osób na km2.
6
@otylla12 Oby to se w końcu avatar zmienie
0
@mrboom niby można w tym grzebać, ale na najwyższych taktowaniach i tak na baterii se pogra może z pół godziny zanim padnie.
@BlaseR9 w co chcesz grać na baterii?
1
@Jaca27 A widzisz a ja płacę 17,50 w abonamencie i też mam wszystko :P ale to rodzinny na kilka numerów i dlatego.
1
@Kuracjusz Tym bardziej że po swojej lewej miał mase miejsca i najzwyczajniej w świecie wystarczyło jechać prosto, bo na niego nikt nie naciskał.
0
@MichalZZZ Iiiile? :O Masakra, dobrze że jeszcze nigdy kleszcza nie miałem.
35
@BarcaInfo "Ruggeri Ty [...], przestań mi rodzine prześladować!"
0
@RomanHoffer
1
@BarcaInfo I dobrze. Suarez i tak musiałby grać sporo, a Lautaro przez rok będzie musiał udowodnić że na ten transfer zasługuje bo jak będzie grał tak jak ostatnie kilka miesięcy to go w dupe kopną, tym bardziej po wyborach.
1
@koksik2700 Każdy klub ma globalną sieć scoutingu, wszystko jest tez dostepne w internecie od ręki, powtórki spotkań, statystyki, co tylko chcesz. Talenty są wyławiane o wiele szybciej i przez wiele więcej klubów. Kiedyś to ty sie musiałes starać, żeby ktoś sie o Tobie dowiedział. Teraz nawet nie wiesz, że już jesteś pod obserwacją jakiegoś giganta. Wyścig.