@Gomess Nie ma znaczenia. Taki piłkarz ma okazję zostać twarzą nowego projektu Barcelony i wbrew pozorom ma teraz większe szanse na wygryzienie Pique niż kiedykolwiek wcześniej.
Zwolnienie tych dyrektorów sportowych i przyspieszenie wyborów na początek przyszłego roku to najlepsze wyjście. Dymisja Bartka teraz i wybory robione na szybko nikomu sie nie przysłużą, kandydaci pewnie są jeszcze w lesie i szykowali się na przyszłe lato. W dodatku zanim wybory się odbędą i wszystkie formalności załatwią to będzie już i tak po oknie transferowym. Wywalić tych Abidalów i Grauów którzy i tak nic nie robią a kase biorą i jakoś przeczłapać ten sezon dając grać młodym, a nowy zarząd od marca będzie miał czas myśleć nad strategią na kolejne okienko. Jedyny warunek jest taki, że Bartek nie powinien już podejmować żadnych, ale to żadnych decyzji mających wpływ na dłuższy okres niż przyszły sezon. Trener powinien dostać kontrakt na rok itd.
@BarcaInfo Jak przyjdzie Xavi, a jednocześnie zostanie ta cała świta z Pique, Busquetsem, Albą to dopiero będzie w tym klubie cyrk na kółkach i kółeczko wzajemnej adoracji. Albo Xavi albo stara gwardia, razem nie ma mowy.
@Lola120 Teraz właśnie będzie najlepszy moment dla takich piłkarzy z jakichś "Lipsków i Atalant" na dołączenie do Barcy. Przynajmniej w końcu będą mieli szanse zastąpić święte krowy.
@kerouac Ludzie krótką pamięć mają, pierwsza połowa tego sezonu to była taka sama męka mecz za meczem jak teraz. To już nawet nie chodzi w ogóle o to, który trener lepszy czy gorszy. Podczas kadencji Valverde przez te wszystkie porażki ciśnienie było już za duże i trzeba było to jakoś odświeżyć (oczywiście przed sezonem, nie w trakcie, ale cóż). A że wyszło jak wyszło, no trzeba było sie z tym liczyć że może to sie tak skończyć.
@ranger3120 To tylko pokazuje, że można mądrze, z głową i przede wszystkim szybko przebudować zespół. Przecież po odejściu Ribery'ego i Robbena też Bayern był w czarnej dupie, a gdzie są teraz wszyscy widzimy :) Ale to już nie z tym zarządem, kwestia kiedy będą wybory.
@Jacek770 Może dlatego że mamy tylko dwóch skrzydłowych w całej kadrze, z czego jeden ma 17 lat a drugi dopiero co nauczył sie znowu biegać. Fati mógł zagrać od początku, ale no umówmy sie z nim czy bez żadnej różnicy by nie było. Cała drużyna była gorsza od bramki aż po dziewiątkę, bez ani jednego wyjątku.
@sokot Nie, nie jest XD I super sie rozumie z Messim, że 10 razy w meczu woli podać do niego otoczonego pięcioma piłkarzami, niż innemu na czystej pozycji. Dziękuje za takie porozumienie.
Sranie w banie. Ten zarząd i tak nic nie zaplanuje i nie zorganizuje. Teraz jest czas na wybory, żeby mieli cały sezon na planowanie ruchów na następne lato. A nie wybory w czerwcu i zaś wszystko na szybko.
@Statistics No Amerykę odkryjesz stwierdzeniem że Messi miał mało asyst, skoro Barcelona odpada przegrywając do zera najczęściej. Wczoraj Messi nic nie pokazał to fakt, ale na Anfield chociażby zagrał dobry mecz i miał kilka kluczowych podań, które nie stały się asystami przez nieudolność kolegów.
Na pierwszy rzut oka można sobie pomyśleć, że żaden szanujący się piłkarz teraz do takiej ruiny nie będzie chciał przyjść. Ale to właśnie teraz jest dużo lepsza okazja niż rok, dwa, trzy czy cztery temu. Wydaje się nieuniknionym że co najmniej część świętych krów odejdzie, jak nie teraz to za rok. To właśnie teraz jest moment żeby kogoś z nich zastąpić. To jest szansa dla nowych piłkarzy żeby przyjść i z miejsca zostać "twarzą" nowego projektu, a nie siedzieć na ławie bo Busquets czy Alba muszą grać wszystko. Topowych gwiazd nie przyciągniemy, ale na to i tak nie ma pieniędzy. Czas postawić na piłkarzy, którzy będą chcieli budować nową Barcelonę swoim zaangażowaniem, jestem pewny że takich nie brakuje, tylko nie są to najgłośniejsze nazwiska :)
@Ghotti Myślę że taki wpierdziel wyjdzie na dłuższą metę klubowi na dobre. Odpadli by z Napoli po 0-1 i by było tylko "no nie udało się, słaby sezon, spróbujemy za rok". Teraz nie ma wątpliwości że potrzebna jest rewolucja na każdym szczeblu :)
@Statistics Różnica jest taka że pierwsza dwójka może tylko stać pod bramką i czekać na wrzutkę jak gra się nie układa. Messi jak się nie cofnie to nikt mu w tej drużynie piłki nie dostarczy a i przez warunki fizyczne w powietrzu nie powalczy między kilkoma obrońcami. Oczywiście go nie usprawiedliwiam całkowicie, ale on mimo tego że nie strzelał to był w kilku tych meczach najlepszym piłkarzem drużyny.
@clyde Roberto to Ty zostaw. Chłop nigdy nie powinien być piłkarzem podstawowej jedenastki, ale jak był rezerwowym to nigdy nie narzekał i obskakiwał wszystkie pozycje na jakich był akurat potrzebny. To że gra bo nikt nie ściągnął kogoś kto gra lepiej to już nie jego wina. Pensji też nie ma ogromnej
2
@matirix20 Będzie :)
15
@Janiama "Zostawił zespół na pierwszym miejscu po rundzie jesiennej". Super, a zdobył mniej punktów niż Setien w takiej samej liczbie spotkań.
4
@Gomess Nie ma znaczenia. Taki piłkarz ma okazję zostać twarzą nowego projektu Barcelony i wbrew pozorom ma teraz większe szanse na wygryzienie Pique niż kiedykolwiek wcześniej.
4
@Encore Zabrakło intensywności!
5
Zwolnienie tych dyrektorów sportowych i przyspieszenie wyborów na początek przyszłego roku to najlepsze wyjście. Dymisja Bartka teraz i wybory robione na szybko nikomu sie nie przysłużą, kandydaci pewnie są jeszcze w lesie i szykowali się na przyszłe lato. W dodatku zanim wybory się odbędą i wszystkie formalności załatwią to będzie już i tak po oknie transferowym. Wywalić tych Abidalów i Grauów którzy i tak nic nie robią a kase biorą i jakoś przeczłapać ten sezon dając grać młodym, a nowy zarząd od marca będzie miał czas myśleć nad strategią na kolejne okienko. Jedyny warunek jest taki, że Bartek nie powinien już podejmować żadnych, ale to żadnych decyzji mających wpływ na dłuższy okres niż przyszły sezon. Trener powinien dostać kontrakt na rok itd.
0
@jeyx77x Lewandowskiego też mogliśmy mieć za darmo ohoho
0
@LuisSalvano Próbowałem ale nie działała strona do edycji profilu xD widze że już śmiga
0
@IronSanHybrid W sumie teoretycznie to jakby najpierw zrezygnował to potem kto miałby trenera zwolnić? XD
6
@BarcaInfo Jak przyjdzie Xavi, a jednocześnie zostanie ta cała świta z Pique, Busquetsem, Albą to dopiero będzie w tym klubie cyrk na kółkach i kółeczko wzajemnej adoracji. Albo Xavi albo stara gwardia, razem nie ma mowy.
2
@Lola120 Teraz właśnie będzie najlepszy moment dla takich piłkarzy z jakichś "Lipsków i Atalant" na dołączenie do Barcy. Przynajmniej w końcu będą mieli szanse zastąpić święte krowy.
0
@Karzel To też mówie że nie z tym zarządem
3
@BarcaInfo powodzianie bo monachijskie tsunami przeszło
0
@Dembouz1899 Nie
20
@IronSanHybrid ale bym ją potraktował jak Bayern Barcelonę.
0
@Roobo No fakt, może byśmy przegrali 8-3 zamiast 8-2 bo coś tam Fati by strzelił.
4
@kerouac Ludzie krótką pamięć mają, pierwsza połowa tego sezonu to była taka sama męka mecz za meczem jak teraz. To już nawet nie chodzi w ogóle o to, który trener lepszy czy gorszy. Podczas kadencji Valverde przez te wszystkie porażki ciśnienie było już za duże i trzeba było to jakoś odświeżyć (oczywiście przed sezonem, nie w trakcie, ale cóż). A że wyszło jak wyszło, no trzeba było sie z tym liczyć że może to sie tak skończyć.
4
@ranger3120 To tylko pokazuje, że można mądrze, z głową i przede wszystkim szybko przebudować zespół. Przecież po odejściu Ribery'ego i Robbena też Bayern był w czarnej dupie, a gdzie są teraz wszyscy widzimy :) Ale to już nie z tym zarządem, kwestia kiedy będą wybory.
2
@Jacek770 Może dlatego że mamy tylko dwóch skrzydłowych w całej kadrze, z czego jeden ma 17 lat a drugi dopiero co nauczył sie znowu biegać. Fati mógł zagrać od początku, ale no umówmy sie z nim czy bez żadnej różnicy by nie było. Cała drużyna była gorsza od bramki aż po dziewiątkę, bez ani jednego wyjątku.
4
@Bartek22 Liczy sie, już postanowiłem.
0
@sokot Nie, nie jest XD I super sie rozumie z Messim, że 10 razy w meczu woli podać do niego otoczonego pięcioma piłkarzami, niż innemu na czystej pozycji. Dziękuje za takie porozumienie.
1
Sranie w banie. Ten zarząd i tak nic nie zaplanuje i nie zorganizuje. Teraz jest czas na wybory, żeby mieli cały sezon na planowanie ruchów na następne lato. A nie wybory w czerwcu i zaś wszystko na szybko.
0
@Statistics No Amerykę odkryjesz stwierdzeniem że Messi miał mało asyst, skoro Barcelona odpada przegrywając do zera najczęściej. Wczoraj Messi nic nie pokazał to fakt, ale na Anfield chociażby zagrał dobry mecz i miał kilka kluczowych podań, które nie stały się asystami przez nieudolność kolegów.
0
Na pierwszy rzut oka można sobie pomyśleć, że żaden szanujący się piłkarz teraz do takiej ruiny nie będzie chciał przyjść. Ale to właśnie teraz jest dużo lepsza okazja niż rok, dwa, trzy czy cztery temu. Wydaje się nieuniknionym że co najmniej część świętych krów odejdzie, jak nie teraz to za rok. To właśnie teraz jest moment żeby kogoś z nich zastąpić. To jest szansa dla nowych piłkarzy żeby przyjść i z miejsca zostać "twarzą" nowego projektu, a nie siedzieć na ławie bo Busquets czy Alba muszą grać wszystko. Topowych gwiazd nie przyciągniemy, ale na to i tak nie ma pieniędzy. Czas postawić na piłkarzy, którzy będą chcieli budować nową Barcelonę swoim zaangażowaniem, jestem pewny że takich nie brakuje, tylko nie są to najgłośniejsze nazwiska :)
0
@SeeleyBooth jeszcze jak się Sane rozbuja... :)
3
@bartoszekkk w takim meczu przy takim wyniku to Kucharczyk by coś strzelił. W Bayernie dalej jest za słaby i jest rezerwowym :)
3
@geass który będzie najlepszym pomocnikiem w tej drużynie
8
@sokot Albe? Chłop pewnie w trzeciej minucie znowu już miał łzy w oczach i balast w majtach
0
@Ghotti Myślę że taki wpierdziel wyjdzie na dłuższą metę klubowi na dobre. Odpadli by z Napoli po 0-1 i by było tylko "no nie udało się, słaby sezon, spróbujemy za rok". Teraz nie ma wątpliwości że potrzebna jest rewolucja na każdym szczeblu :)
11
@Statistics Różnica jest taka że pierwsza dwójka może tylko stać pod bramką i czekać na wrzutkę jak gra się nie układa. Messi jak się nie cofnie to nikt mu w tej drużynie piłki nie dostarczy a i przez warunki fizyczne w powietrzu nie powalczy między kilkoma obrońcami. Oczywiście go nie usprawiedliwiam całkowicie, ale on mimo tego że nie strzelał to był w kilku tych meczach najlepszym piłkarzem drużyny.
11
@clyde Roberto to Ty zostaw. Chłop nigdy nie powinien być piłkarzem podstawowej jedenastki, ale jak był rezerwowym to nigdy nie narzekał i obskakiwał wszystkie pozycje na jakich był akurat potrzebny. To że gra bo nikt nie ściągnął kogoś kto gra lepiej to już nie jego wina. Pensji też nie ma ogromnej