1

@clyde Trochę przekłamujesz, bo zdecydowana większość nie pisała że transfer na 100% będzie, tylko że jest blisko finalizacji. I przecież tak było, delegacja Barcy nie leciała do Paryża na Fashion Week. A to że sie wysypało to nie wina dziennikarzy.

0

@BarcaInfo Oprócz Bartomeu do dymisji musi podać się większość zarządu żeby odbyły się wybory. Jak sam Bartek odejdzie to przejmie stery wiceprezydent i na tym sie skończy :V Już lepiej niech zarządzi wybory na listopad i zostanie na stanowisku do tego czasu.

1

@DanielOOL Panie ale odpisz mu to w dyskusji a nie od nowa w kółko to samo

1

@Danny Gaucho Panie a co pan jesteś jakiś Ramblowy Bartomeu

15

Gdyby Messi postawił ultimatum w postaci zatrudnienia Xaviego jako nowego trenera już teraz, to autentycznie wolałbym żeby on odszedł. Ile można znosić to kolesiostwo w klubie.

0

@LuisSalvano Nie ich wina że dostał depresji. Ich wina, że Liverpool grał zupełnie inną piłkę w zupełnie innej lidze niż Barcelona. Coutinho w dodatku nigdy nie był piłkarzem, który cały mecz jest pod grą. Nawet w LFC na długie fragmenty znikał, potem wziął udział w 2-3 akcjach, załadował jakąś bramkę z dystansu i znowu przez 15 minut go nie było pod grą. Szukaliśmy takiego piłkarza do środka pola? Nie wiem. Nigdy nie był w stanie napędzać akcji za akcją jak Andres, żeby cały czas piłka przechodziła przez niego. A w takiej roli miał sie u nas z początku odnaleźć.
Czy cieszyłem się jak przychodził? Tak. Czy nie widziałem wtedy tych problemów które teraz wymieniam? A no nie widziałem. Ale to nie ja jestem odpowiedzialny za dobór piłkarzy w tak wielkim klubie. Poza tym zaznaczam, że u nas jest od groma transferów, które na papierze były świetne, a okazały się niewypałem. Duuużo więcej niż w innych klubach. I to nie jest przypadek.

1

@Zbyszard Facet nie wie co ma z piłką przy nodze zrobić, w sumie bez niej też za bardzo nie wie. Wie że musi biegać za piłką i czasami kogoś skrobnąć. Czy piłkarz, który dużo biega z automatu musi nie potrafić ruszać sie z piłką przy nodze? Według mnie te umiejętności sie nie wykluczają, a Vidal jednej z nich nie posiada.

1

@LuisSalvano No i super to wyszło

6

@bartekvisca Co? To trener ma wybierać sobie transfery takie jakie mu pasują do systemu. To nie działa na zasadzie "masz tu super transfer, upchnij go gdzieś" tylko ściąga się piłkarzy których brakuje trenerowi.

4

@bartekvisca Tak. Naprawdę jest tak fatalnie zarządzany pod względem transferów. Turan nie wiedzący czy ma grać na skrzydle czy w pomocy, Malcom ściągnięty wbrew trenerowi, Coutinho nie mający pozycji w systemie Barcelony (lub też co gorsza gra tam Messi), Griezmann to samo co Coutinho. Reszta w porządku :)

0

@socha chłopie ja to wiem, dlatego sie pytam kolegi wyżej po czym on tak wnioskuje xD

8

@Kettger w jaki sposób klauzula 500mln utrudnia odejście? Serio pytam bo nie mam pojęcia :)

0

@BarcaInfo Były też jakieś ploty jak podpisywał że to kontrakt typu 1+1+1 czyli co sezon mają klauzulą przedłużać, ale jaka jest oficjalna wersja to już nie wiem :P

65

@BarcaInfo Jeżeli takie porażki wzmacniają to oni powinni być już ku***sko mocni XD

5

@RudY Można strzelać bramki i nie kontrolować spotkania, jak to właściwie robiła Barcelona przez cały ten sezon ligowy.

0

@Tomo1989 wybory będą w kolejnym sezonie, kwestia tylko kiedy dokładnie więc już tak nie marudź :)

2

@Pawlak1992 ?? XD

3

@klaudiusz_blau jak on śmiał. Zaparawań mu

10

@klaudiusz_blau Bo se odgradzają 100 metrów kwadratowych zamiast otoczyć tylko swój ręcznik

1

@Dani13 Bo mi sie nie podobają

0

@Lucassito Sie nie pomyliłeś czasem i nie odpisałeś komuś innemu? :)

0

@cchesterr43 Jacy piłkarze taki Guardiola. Pasuje.

31

Na ten sezon ktokolwiek byle nie Xavi. On to może przyjść dopiero jak odejdzie ostatni piłkarz, który miał okazje dzielić z nim murawę, włącznie z Messim.

0

@TR3YWAY Nikogo nadzwyczajnego na ten sezon nie ściągniemy i trzeba sie z tym pogodzić. Po wyborach można dyskutować.

2

Jeżeli Mike Wazowski kiwa głową to jednocześnie twerkuje. Pozdrawiam.

0

@Dani13 Będę czekał złotko.

2

@Adamski69 Dzięki bo już zapomniałem

1

@RosjaninBut starali się o Dembele jak jeszcze grał w Rennes, ale on sam wybrał BVB bo nie chciał rywalizować z Neymarem o miejsce w składzie. Więc no trochę ci nie wyszło

52

XDDD


1

@OskarR01 Dość dziadków z pensją z kosmosu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?