10

@D10SLEO Zabrakło im jednego punkcika do utrzymania, jednak sądzę że gdyby nie stracili swojego najlepszego strzela to zdobyliby te 2pkt więcej :)

4

@icon3520 Zaoszczędzimy w jaki sposób? Rozwiązując jednostronnie kontrakt piłkarza wypłacasz mu pensję do końca z góry i spada

3

@VamosRakieta Ja chce skrzydła szybkie w końcu :(

5

@masq w 4-3-3 na żadnej, w jakimś 4-2-3-1 jedynie za napastnikiem ale tam będzie Messi. Więc w sumie to nigdzie go nie widzę.

0

@MaŁolat Wiele można temu zarządowi zarzucić, ale sądzę że oni już po przegranym mistrzostwie mieli jakiś plan. Wiadomo że on został drastycznie "podkręcony" po meczu z Bayernem, ale jakieś negocjacje już się odbywały od dawna.

0

@MaŁolat Normalnie okno od początku do końca trwa 2 miesiące, więc żadna praktycznie różnica.

0

@IronSanHybrid Jest jeszcze scenariusz, w którym odchodzi Roberto i tak czy siak będzie potrzebny prawy obrońca nawet jak Semedo zostanie. Ja wiem o tym, że Semedo swoją grą nie zasłużył na status "nie na sprzedaż", ale jednocześnie rozumiem że priorytety w tym momencie mogą być na innych pozycjach. Akurat Nelsona nie opłaca się oddawać za bezcen, a nie wiem kto w tym momencie wyłożyłby za niego dobrą kwotę.

2

@IronSanHybrid @Kamiloza91 Semedo jest przeciętniakiem, ale nie ma na rynku piłkarza którego możesz kupić i mieć pewność że będzie lepszy. Emerson czy Dest to są opcje, ale to na dobrą sprawę koty w worku. Cancelo jest jeszcze gorszy w defensywie a z przodu wcale nie daje więcej. Inni piłkarze to albo marzenia ściętej głowy, albo również niewiadome.

2

@cules100pro Odważna teza skoro podajesz tylko jeden przykład :P

1

@OsehShalom Mają chyba jeszcze jakieś resztki godności i po trzeciej kompromitacji z rzędu, gdzie każda kolejna była coraz większa, nie będą sie kurczowo trzymać "stołka". Tym bardziej że wszyscy z tego grona są piłkarzami, którzy wiele zawdzięczają temu klubowi tak jak klub im i nie sądzę żeby sie buntowali jak Umtiti byle tylko hajs wyciągnąć.

1

@masq Nie zmusisz go siłą do tego żeby ci ten produkt dostarczył. Nawet jakbyś zapłacił to on ma prawo wycofać się z transakcji zwracając Ci pieniądze, a w tej sytuacji nic ci nie jest winien. Tak samo jak Ty masz prawo zrezygnować. W dodatku według prawa konsumenckiego to ma bodajże 30 dni na realizację zamówienia, chyba że regulamin allegro stanowi inaczej.

Jeżeli to jest prywatny sprzedawca, to może chłop jest po prostu gdzieś na urlopie i nie zaznaczył tego na allegro czy coś.

3

@masq A co chcesz ugrać, odszkodowanie? Nie chcesz już zamówienia to nie płacisz nawet jak przyjedzie i tyle.

3

@vangoor Alba może i też by sie przydał, ale przez samo to jakim jest bucem i jak sie zachowuje na murawie to mam już dość patrzenia na niego.

11

@vangoor Szczerze to on jeszcze najbardziej mógłby się przydać w drużynie z tych wszystkich amigos :)

0

@Rewolucja123 Chociaż w sumie ostatnio o nim cisza, więc nie wiadomo czy będzie startował.
Trzeba czekać aż faktycznie kandydaci oficjalnie się pozgłaszają i ogłoszą jakieś swoje "programy wyborcze".
@BarcaInfo a no to to co napisałem wyżej przed chwilką już nieaktualne :P

1

@cat_r37 Jeszcze Benedito, czyli ten który jako jedyny sie ruszył i faktycznie zbierał głosy na wotum nieufności.

4

@Janiama Bartomeu powiedział, że część graczy zna już swoją przyszłość (lub jej brak) w klubie i że nadszedł czas żeby pożegnać część piłkarzy, którzy kiedyś uczynili Barcę najlepszym klubem na świecie. Gadał też że kasa na transfery jest, ale największy problem to pensje piłkarzy. No i Bartomeu raczej będzie brał udział w tych rozmowach.

Ja wiem, że słowa Bartomeu to jedno, a czyny to drugie, ale nie wiem skąd w takim razie Twoje wnioski wyżej

6

@betonito O prosze, 1,5 miesiąca zostało a my już przespaliśmy okno.

1

@Mula W przyszłym sezonie, albo w tym jak zapłacą Betisowi 6M. Chyba jakoś tak to było.

2

@masq Może i jest słaby, a mimo to jeden z najpopularniejszych w Polsce, co oznacza że jednak sporo ludzi się tak nie interesuje i to on jest ich źródłem tych "najprostszych" informacji. Jego filmy to najczęściej zbiór informacji z różnych źródeł, z czego na przykład mój szwagier jest bardzo zadowolony bo na co dzień nie chce mu sie śledzić doniesień plotek i ploteczek, a se odpali 15 minut Tomeczka i ma wszystko na tacy.

0

@Ghotti On był w dyrekcji sportowej od dawna i pracował z Abidalem. Lepiej że go po prostu "awansowali" niż znowu mieliby wydawać hajs na kolejnego swojego super fachowca który tu spędzi jedno okienko.

0

@Kyman Różnica pewnie jest taka, że Larsson nawet jak będzie do niczego, to będzie to miało zdecydowanie mniejszy wpływ na klub niż w pozostałych przypadkach, które wymieniasz. Raczej nic nie spierniczy, a może jego obecność coś tam wniesie.

5

@Kyman No jednak asystent (i to nawet nie pierwszy tylko drugi) niekoniecznie musi mieć jakieś super zadania taktyczne. Przy tym raczej będzie pomagał Schreuder, a Larsson może i będzie bardziej maskotką zespołu jako ktoś, kogo część piłkarzy kiedyś podziwiała i kto będzie się potrafił z nimi dogadać.

7

@msmsms No to raczej oczywiste, że jakieś minimum przyzwoitości wymaga, aby do koperty wrzucić chociaż tyle żeby pokryć koszta za swoje żarcie.

2

@betonito Leo to sie musi zdecydować. Albo chce zwycięskiego projektu albo grać z kumplem.

2

@Fawrf Ci piłkarze nie nadają się do walki o LM od co najmniej 2 sezonów, więc tu leży wina zarządu że nie było reakcji szybciej. Bartomeu sam wczoraj przyznał, że należało wykonać poważne ruchy już rok temu, ale zdecydował się dać piłkarzom jeszcze jedną szansę. Jak widać nie było warto xD

7

@MESSIah16 Nigdzie nie podjęli tego tematu nawet, poza chyba studiem w TVP :V

8

@Khajio Chłop z konia spadł? XD

0

@Patrykl145 Wszyscy na pewno nie odejdą i w to nie wierzę, ale uważam że kilku z tego grona pożegnają. Część z nich mogłaby zostać przy znacznym obniżeniu wynagrodzenia. Wiem, że Bartomeu nie można wierzyć na słowo, ale sam powiedział wczoraj że pieniądze na transfery są, problemem są ogromne pensje piłkarzy. Więc albo kilku odchodzi albo zgadzają sie na obniżki.
Taki Alba, Busquets czy Suarez chyba mają jeszcze jakieś resztki godności i jak usłyszą, że klub już na nich nie liczy to nie będą robić wielkich problemów i buntów jak Umtiti.

5

@catluck Na uzupełnienie kadry okej, z drugiej strony zastanawiać może czemu jeszcze nie ma klubu po dwóch miesiącach bezrobocia, skoro za darmo każdy może go wziąć. No ale może czeka i zbiera oferty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?