9

@Kusco15 weź tak chociaż odczekaj z 15 minut i wrzuć co ci do głowy przyjdzie do jednego komentarza, zamiast trzeci raz pisać to samo innymi słowami.

0

@Veb1233 Według mnie będzie chciał zrobić sobie po City przerwę od trenerki.

1

@Maxit Ale ile my za tych piłkarzy dostaniemy, z nich wszystkich to sie może na jeden porządny transfer nazbiera.

1

@FCMichalo Napisz do supportu i nie korzystaj z tego konta dopóki ci nie odpowiedzą. Powinni zwrócić pieniądze.

10

@BarcaInfo Ajaxu na niego nie stać, więc jest szansa wyciągnąć od nich przy okazji jakiegoś Van De Beeka, Desta lub Tagliafico. Ja jestem za :)

0

@macio_944 Czy Pochettino to taki wielki trener? Po zwolnieniu z Tottenhamu nie ma po niego kolejek chętnych. Facet cały czas liczył że zgłosi się po niego w końcu Real, stąd te wszystkie wypowiedzi w stronę Barcy. A że los lubi płatać figle to Real ma go gdzieś, a nadarzyła się okazja wyjść z bezrobocia prosto do Barcelony. On ma w tym momencie mniej do stracenia niż pozostała dwójka.

4

@Coutinho007 Żeby chociaż z 10 za niego wzięli to ja będę zadowolony xD

2

@masq Guardiola już ma chyba taki sam kompleks Ligi Mistrzów co Barcelona. Nawet jak wszystko świetnie działa w jego systemie to on nagle na kluczowy mecz wymyśla coś zupełnie z czapy, jak ostatnio 3 defensywnych pomocników a KDB na skrzydle.

0

@Transu96 Jestem w szoku

1

@Transu96 Leon był długo przed nosaczem Luisem, czas wrócić do korzeni.

1

Wpuścił ktoś z was już jakiś podsłuch do biura Bartka na to zebranie zarządu?

10

@DanielOOL XD a Pirlo kim jest?

4

@FDJ Prawda jest taka, że to Busquets jest aktualnie jednym z największych problemów tej kadry, zaraz obok ślamazarnego Suareza. Busquets był przez lata centralnym elementem całej układanki Barcelony i całego jej stylu. Stylu, który w obecnych czasach jest zwyczajnie przeterminowany i każda drużyna wie jak go zneutralizować, a sam Busquets nie dość że nie ewoluował, żeby się do obecnej piłki dopasować, to jeszcze potracił część swoich atutów, a przez wiek jego największa wada w postaci słabej motoryki tylko się nasiliła. Bez zrezygnowania z Sergio nie będzie ani rewolucji, ani ewolucji.

0

@FDJ "Jeśli w pewnym momencie zdam sobie sprawę, że moja ambicja osłabła lub nie radzę sobie fizycznie, odejdę z poczuciem dumy z tego, co dałem przez te lata klubowi." To są słowa Busquetsa z jednego z wywiadów z zeszłego roku. Jeżeli zostanie teraz to sie zwyczajnie ośmieszy. Jego czas sie skończył już z dwa sezony temu.

9

@FDJ Busquets to już powinien być spakowany i czekać na cynk od agenta gdzie ma lecieć.

1

@SeeleyBooth Albo uznać, że kolejna szansa na objęcie Barcelony może nie nadejść, bo następny zarząd może mieć go gdzieś.

0

@Ratamahatta pisali przecież już wszędzie o tym że mają przyspieszyć termin wyborów. Dymisja w tym momencie nie ma sensu, zanim wybory się odbędą i formalności załatwią to dawno sezon się zacznie

4

@macio_944 Znając ten zarząd to może go do organizacji wyborów zatrudnią XD

13

@marcin000019 Barcelona była wielka przed Messim, będzie i po Messim. Kwestia czasu :)

0

@marcin000019 Powinno normalnie. Ostatnio też mi taki jeden spamował linkami z YT i w końcu mu zaczęło blokowac, a dzisiaj już normalnie wysyłał znów

0

@marcin000019 Są filtry jakieś tam, kilka razy linka do streamów nie mogłem wysłać kumplowi.

1

@rust Przywiązać go do jakiejś pozycji, żeby nie wbiegał każdemu pod nogi wymuszając podanie. Tylko czy on sie da na to :)

0

@Bagsik88 A co ma do tego dwóch ostatnich trenerów? Nie rozumiesz, że kogokolwiek Bartomeu teraz by nie zatrudnił, to i tak rewolucji w drużynie nie będzie przed wyborami, a potem nowy prezydent może mieć wylane w trenera zatrudnionego przez Bartka i od razu po wygranej wywalić go z klubu?

2

@pinasmeister Dajta spokój z tym Neymarem, pół składu wymaga przebudowy a tu dwuletni budżet na jednego ziomeczka przeznaczać.

0

@Bagsik88 Nie rozumiem o co pytasz :)

1

@vangoor Do wyborów to właściwie nie ma znaczenia kto będzie trenerem. Byle nowy treneiro nie dostał kontraktu na 5 lat z 50mln odszkodowania za zwolnienie po wyborach.

1

@pt9 Krótko mówiąc Barcelona Laporty przekształciła się w obecny Manchester City :P

15

Ciekawostka: Victor Font jest bliskim przyjacielem i byłym partnerem biznesowym Ferrana Soriano - obecnego dyrektora Manchesteru City. Soriano był też wiceprezydentem Barcelony za kadencji Laporty :)

0

@Kwiatek67 Jak każdy polityk, a wybory na prezydenta Barcelony to wybory jak każde inne. Trzeba ładnie gadać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?