Blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie miał 25-latek, którego zatrzymali policjanci. Poruszał się po drodze publicznej matizem, który nie posiadał tylnego zderzaka, pokrywy bagażnika, silnika, świateł, tablicy rejestracyjnej ani drzwi. @PolskaPolicjahttps://t.co/bZqYCw9Z2t">https://t.co/bZqYCw9Z2thttps://t.co/rLtMGdgBFm">pic.twitter.com/rLtMGdgBFm
@Kusco15 Tak samo jak wytykanie komuś w twarz że jest grubasem jest uznawane (słusznie) za co najmniej nietaktowne, ale jak już powiesz że jest chudzielcem albo że zaraz się połamie jak zawieje wiatr to wszystko wporzo
@Katalonbar w Bundeslidze stracili 32 bramki w 34 spotkaniach, czyli prawie gol na mecz, u nas jest to dokładnie bramka co spotkanie bo 38 goli w 38 kolejkach.
@Katalonik97 z obecnym mentalem Barcelony, a raczej jego brakiem, pozycja "underdoga" może sie nam bardzo przysłużyć. Tutaj to Bayern musi, Barcelona tylko może.
@koksik2700 On sam tej szansy nie chciał, bo poza konfliktem z Pepem to nie pasowało mu, że to Messi jest numerem jeden w drużynie i to Ibra się musi podporządkować.
@Katalonbar Czy ja wiem, skupimy sie na skrzydłach a Muller z Thiago nam wlecą środkiem pod Robercika. To nie jest jednowymiarowa drużyna że im wystarczy zamknąć jedną drogę i kaplica. Owszem na skrzydłach trzeba się skupić, ale reszta nie jest mniej istotna.
@barteq Tylko że on tam nie gwizdnął karnego na początku bo obaj leżeli na boisku tylko przerwał grę i czekał na VAR. Jak mnie pamięć nie myli to on musi iść obejrzeć powtórkę żeby zmienić pierwszą decyzję.
@Janiama Kolejny raz gra się całkowicie sypie zaraz po przerwie, a reakcji jakiejkolwiek brak. Rakitic, Griezmann i Suarez nie zapewniali ani trochę stabilności w grze i któregokolwiek z nich należało zmienić dużo szybciej (nie mówię że zaraz wszystkich trzech).
@mate92 W kwalifikacjach też jest wpisany Kubica, ale być może tylko "przepisane" z P3 na flashscore automatycznie a w kwalach i tak pojecie Giovinazzi
@tobiasson92 Od pierwszego dnia z tymi maseczkami to 3 na 4 osoby, które mają założone te maseczki, mają je założone źle więc nie wiem co to za sensacja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DanielOOL Najprościej to więcej zapłacić.
7
@mrboom pewnie miałbym dwa razy więcej komentarzy, gdybym wysyłał wszystko co napisałem :P
2
@Bykunn Wypłata nie idzie, jeść nie ma co bo nawet tynk sie już kończy
1
@BarcaInfo Pewnie będzie 15+bonusy
7
@guru43 Może z górki jechał :V albo po prostu chodziło o "pokrywę bagażnika i pokrywę silnika" tylko tak napisali ciulowo
58
co XD
1
@Kusco15 Tak samo jak wytykanie komuś w twarz że jest grubasem jest uznawane (słusznie) za co najmniej nietaktowne, ale jak już powiesz że jest chudzielcem albo że zaraz się połamie jak zawieje wiatr to wszystko wporzo
0
@Majkel34 Marylke by dali a nie Zenka jakiegoś
0
@GadulkiGembulki oddawaj skarpetke
0
@Katalonbar w Bundeslidze stracili 32 bramki w 34 spotkaniach, czyli prawie gol na mecz, u nas jest to dokładnie bramka co spotkanie bo 38 goli w 38 kolejkach.
0
@Katalonik97 z obecnym mentalem Barcelony, a raczej jego brakiem, pozycja "underdoga" może sie nam bardzo przysłużyć. Tutaj to Bayern musi, Barcelona tylko może.
20
@Jonyx To nie wchodź tu jak już będziemy w półfinale :(
0
@koksik2700 On sam tej szansy nie chciał, bo poza konfliktem z Pepem to nie pasowało mu, że to Messi jest numerem jeden w drużynie i to Ibra się musi podporządkować.
3
@Katalonbar Czy ja wiem, skupimy sie na skrzydłach a Muller z Thiago nam wlecą środkiem pod Robercika. To nie jest jednowymiarowa drużyna że im wystarczy zamknąć jedną drogę i kaplica. Owszem na skrzydłach trzeba się skupić, ale reszta nie jest mniej istotna.
3
@LuisSalvano Główną klientelę McDonald's stanowią dzieci, które śmieszy "poliż muszle klozetową challenge" na TikToku. Myślę że im sie spodoba
3
@daniel32778 za co? xD grał na czas i dostał za to karę w postaci żółtej kartki i koniec tematu
13
@sendesara Dobry mecz Nelsona. Że będzie dużo bardziej widoczny z przodu niż Alba to bym nie pomyślał :)
2
@Encore Barcelona i obie strzelą i ogrywam buka na hajs
0
@barteq No jak nie rozumiesz chociaż ci napisałem wprost to już nie wiem jak ci pomóc
1
@barteq Tylko że on tam nie gwizdnął karnego na początku bo obaj leżeli na boisku tylko przerwał grę i czekał na VAR. Jak mnie pamięć nie myli to on musi iść obejrzeć powtórkę żeby zmienić pierwszą decyzję.
5
@NGTRX Nie można. Albo rzygasz na tęczowo albo srasz na miętowo.
6
@Janiama Kolejny raz gra się całkowicie sypie zaraz po przerwie, a reakcji jakiejkolwiek brak. Rakitic, Griezmann i Suarez nie zapewniali ani trochę stabilności w grze i któregokolwiek z nich należało zmienić dużo szybciej (nie mówię że zaraz wszystkich trzech).
0
@BaroPodertos Ansu za Griezmanna w 89 minucie
8
@Janiama a Suarez to niby nie potrafi tych rzeczy które wymieniasz? I nie mówimy o Suarezie w obecnej formie, a ogólnie o nim jako o piłkarzu.
0
@mate92 W kwalifikacjach też jest wpisany Kubica, ale być może tylko "przepisane" z P3 na flashscore automatycznie a w kwalach i tak pojecie Giovinazzi
0
@Encore a za Ansu Suarez :)
1
@tobiasson92 Od pierwszego dnia z tymi maseczkami to 3 na 4 osoby, które mają założone te maseczki, mają je założone źle więc nie wiem co to za sensacja
0
@halfnolife sport.tvp.pl
15
@Kermit sport.tvp.pl i się nawet bez smsa obejdzie :)