0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DanielOOL Najprościej to więcej zapłacić.

7

@mrboom pewnie miałbym dwa razy więcej komentarzy, gdybym wysyłał wszystko co napisałem :P

2

@Bykunn Wypłata nie idzie, jeść nie ma co bo nawet tynk sie już kończy

1

@BarcaInfo Pewnie będzie 15+bonusy

7

@guru43 Może z górki jechał :V albo po prostu chodziło o "pokrywę bagażnika i pokrywę silnika" tylko tak napisali ciulowo

58

co XD


1

@Kusco15 Tak samo jak wytykanie komuś w twarz że jest grubasem jest uznawane (słusznie) za co najmniej nietaktowne, ale jak już powiesz że jest chudzielcem albo że zaraz się połamie jak zawieje wiatr to wszystko wporzo

0

@Majkel34 Marylke by dali a nie Zenka jakiegoś

0

@GadulkiGembulki oddawaj skarpetke

0

@Katalonbar w Bundeslidze stracili 32 bramki w 34 spotkaniach, czyli prawie gol na mecz, u nas jest to dokładnie bramka co spotkanie bo 38 goli w 38 kolejkach.

0

@Katalonik97 z obecnym mentalem Barcelony, a raczej jego brakiem, pozycja "underdoga" może sie nam bardzo przysłużyć. Tutaj to Bayern musi, Barcelona tylko może.

20

@Jonyx To nie wchodź tu jak już będziemy w półfinale :(

0

@koksik2700 On sam tej szansy nie chciał, bo poza konfliktem z Pepem to nie pasowało mu, że to Messi jest numerem jeden w drużynie i to Ibra się musi podporządkować.

3

@Katalonbar Czy ja wiem, skupimy sie na skrzydłach a Muller z Thiago nam wlecą środkiem pod Robercika. To nie jest jednowymiarowa drużyna że im wystarczy zamknąć jedną drogę i kaplica. Owszem na skrzydłach trzeba się skupić, ale reszta nie jest mniej istotna.

3

@LuisSalvano Główną klientelę McDonald's stanowią dzieci, które śmieszy "poliż muszle klozetową challenge" na TikToku. Myślę że im sie spodoba

3

@daniel32778 za co? xD grał na czas i dostał za to karę w postaci żółtej kartki i koniec tematu

13

@sendesara Dobry mecz Nelsona. Że będzie dużo bardziej widoczny z przodu niż Alba to bym nie pomyślał :)

2

@Encore Barcelona i obie strzelą i ogrywam buka na hajs

0

@barteq No jak nie rozumiesz chociaż ci napisałem wprost to już nie wiem jak ci pomóc

1

@barteq Tylko że on tam nie gwizdnął karnego na początku bo obaj leżeli na boisku tylko przerwał grę i czekał na VAR. Jak mnie pamięć nie myli to on musi iść obejrzeć powtórkę żeby zmienić pierwszą decyzję.

5

@NGTRX Nie można. Albo rzygasz na tęczowo albo srasz na miętowo.

6

@Janiama Kolejny raz gra się całkowicie sypie zaraz po przerwie, a reakcji jakiejkolwiek brak. Rakitic, Griezmann i Suarez nie zapewniali ani trochę stabilności w grze i któregokolwiek z nich należało zmienić dużo szybciej (nie mówię że zaraz wszystkich trzech).

0

@BaroPodertos Ansu za Griezmanna w 89 minucie

8

@Janiama a Suarez to niby nie potrafi tych rzeczy które wymieniasz? I nie mówimy o Suarezie w obecnej formie, a ogólnie o nim jako o piłkarzu.

0

@mate92 W kwalifikacjach też jest wpisany Kubica, ale być może tylko "przepisane" z P3 na flashscore automatycznie a w kwalach i tak pojecie Giovinazzi

0

@Encore a za Ansu Suarez :)

1

@tobiasson92 Od pierwszego dnia z tymi maseczkami to 3 na 4 osoby, które mają założone te maseczki, mają je założone źle więc nie wiem co to za sensacja

0

@halfnolife sport.tvp.pl

15

@Kermit sport.tvp.pl i się nawet bez smsa obejdzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?