3

@Jaca27 Dzban bo? Zmienne najczęściej polegają tylko na odroczeniu płatności i przy każdym transferze część zmiennych to takie, które na 100% wydarzą się w przyszłości.

1

@Orlik00 Polsat Sport Extra

2

@robsesh Jak go zostawisz to jeszcze bedzie trzeba Liverpoolowi dorzucić bodajże 20 baniek zmniennej za ilość występów

3

@Arkon A ja sie z United śmiałem, że jeszcze Alexisowi pensje płacą w Interze. Karma :V

0

@Yoshi94 no i w Getafe nadal gra jako boczny pomocnik

1

@shinthps dobrze że masz mnie

0

@jeyx77x Real akurat co chwila ma czarne koszulki

2

@Keson tutaj najczęściej pada słowo atencjusz, albo że ktoś szuka ciągle atencji. To jest tu używane poprawnie

5

@Crakitic Bild to no powiedziałbym całkiem poważne niemieckie źródło.

0

@Kuracjusz No tutaj się zgadzamy, ale nie o tym był Twój komentarz :)

0

@FCBarcelonista Pisałem to głównie w odniesieniu do komentarzy poniżej, które sie pojawiły od śmieszków zaraz po opublikowaniu tej wiadomości ASa o dolegliwościach Dembele :P

1

@Kuracjusz a co ty myślisz że Willian to nigdy setki nie zmarnował? Obudź sie bo chłop od dłuższego czasu ma większe wahania formy niż Luisito.

7

@Kuracjusz No pewnie tak by było, co nie zmienia faktu że gdyby w tamtym momencie zrezygnowali z kupna Dembele na rzecz Williana to byłaby to najzwyczajniej w świecie fatalna decyzja. Po fakcie to łatwo wyrokować

12

@Jakchcesz Generalnie uważam, że hejtowanie go teraz jest już trochę nie na miejscu. Oczywiście se można pożartować tu i tam no nie jesteśmy na stypie, oczywiście w przeszłości wiele przeskrobał, ale od dłuższego czasu, według doniesień, naprawdę ciężko pracuje i wziął sobie wszystko do serca. Gdy ostatnio doznał kontuzji widać było po nim, jak bardzo był załamany. Jestem pewny że zależy mu teraz jak nigdy wcześniej, niestety to może nie wystarczyć. Pozostaje trzymać kciuki za chłopa żeby nie przepadł jego ogromny potencjał i jednak przeżył udaną długą karierę na najwyższym poziomie.

7

@Encore Nie przedryblują cie jak sie nie zbliżą na mniej niż metr *puka sie w skroń*

34

Komentarz usunięty

0

@FCBarcelonista No nie mamy, więc najlepiej od razu założyć że się połamał, zwyzywać piłkarza od szklanek i drewniaków. Tak, dla mnie tacy ludzie to debile.

1

@daniel32778 No może to trochę zabrzmiało jak przytyk w stronę Suareza, ale nie o to mi chodziło. Uważam że Eto'o był lepszym snajperem, a Luis za to był bardziej kompletnym piłkarzem i dużo lepiej potrafił rozegrać, odegrać, zastawić sie, stworzyć przestrzeń i tak dalej.

3

@IronSanHybrid Gdybym potrzebował killera do bezpośredniej gry to Eto'o. Jakbym sie chciał bawić w technikę tysiąca i jednego podania to Suarez.

21

@MesQueUnClub96 AS podaje że kończył ostatnie 2 treningi z dolegliwościami, co jest w zupełności normalne po wznowieniu intensywnego treningu po tak długiej przerwie, ale debilom nie przegadasz.

6

@Kuracjusz Zagrał już kilka spotkań w tej edycji więc oczywiście że tak.

13

Komentarz usunięty

0

@Roobo Nie chwalił sie czemu, gra w sumie całkiem sporo jak na taki klub i swój wiek. Trenuje go Guardiola, ma szansę wejść na stałe do jedenastki City, kwestia tego czy Barcelonie uda się go przekonać. Ale coś jest na rzeczy skoro jeszcze umowy nie przedłużył.

0

@MikusBarca Na innym padzie próbowałeś?

1

@Coutinho007 Transfermarkt podobno ma błąd, dziennikarze w Hiszpanii "potwierdzali" że rok mu został.

0

@macio_944 co ten Cantona XD

1

@Salwik92 Jest nadal zawodnikiem Liverpoolu, ten sezon spędził na wypożyczeniu w Huddersfield i zagrał w 28 meczach. Wraca teraz latem do Liverpoolu, ciekawe co dalej z nim.

9

17-letni bramkarz Jakub Ojrzyński z profesjonalnym kontraktem w LFC.


4

@wpwelement Zamykam reklamę żywca, klikam jakiś guzik na stronie i mi otwiera nową kartę ze stroną żywca, chociaż reklamę zamknąłem krzyżykiem. I tak po prawie każdym przeładowaniu strony.
Redmi Note 8t na Google Chrome.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?