0

@deyna2018 No mój też, bo potrafie o niego zadbać. A cholera wie czy na tym telefonie który kupuje gościu nie oglądał przez 15 godzin dziennie pornoli i akumulator zaraz będzie do kosza.

2

@Colon Elektroniki używanej nie kupię nigdy. Jeszcze bym się może zastanowił nad monitorem/telewizorem czy coś, ale teraz to wszystko produkowane tak żeby tylko do końca gwarancji dociągnęło.

5

@Pilka_jest_okragla Cancelo LO, Garcia PO, Alba i Suarez wyparował, ciekawie

8

@NeroTFP Kurek i Leon papier kamień nożyczki i wybierają naprzemiennie składy, Heynen rzuca gałe i gramy.

8

@pawel0304 Wirus wymyślony, umiera osób tyle samo co wcześniej, ale chodzi o depopulację? Coś mi sie tu nie łączy :V

4

@Danny Gaucho Teraz nie ma bramkarzy

5

Odwołanie Złotej Gały w tym roku to najlepsza okazja, żeby przejść na przyznawanie tej nagrody za sezon, a nie rok kalendarzowy. Nawet z tym nie handlujcie. Kolejna powinna być zaraz po Euro czy tam innych Copa America.

7

@Mroziu tak masz głęboko że aż musiałeś skomentować

4

@tommyVERceti I EJ SPORTS CYNY GEJM

1

@Chwytliwy bo to nowe konta, a nie nowe osoby :P

5

@TomaszWitaszek słabo coś ci te analizy idą

22

@macio_944 i ocierał sobie łzy 100 tysiącami dolarów które pewnie dostał za ten projekt

0

@LuisSalvano no Tobą się posłużyłem tylko dlatego że akurat Ty o tym napisałeś :P generalnie chodzi mi o to że część punktów dużo miejsca zostawia na interpretację i jest grupa osób które regularnie dostają bany za to samo

2

@LuisSalvano nie jest to przytyk żaden, ale skoro ten regulamin jest taki czytelny dla ciebie, a mimo to masz już z kilkanaście banów na koncie to nie czas na perma za recydywe?

0

@Kwiatek67 @Ghotti dziennikarze już się odnosili do tego, że transfermarkt ma błąd i rok kontraktu został

6

@DaPi to ta sama z której Jezus wyszedł, tylko po remoncie

1

@joloskyy Sam nie oglądałem to się nie będę wymądrzał, ale widziałem jakieś opinie że wybicie piłki raboną w jednej akcji to jego najlepszy highlight xd

9

@pawlacz6 Todibo w Schalke też pewnie nie oglądałeś

12

@joloskyy oddaje kolejne rzeczy do lombardu żeby się odkuć

38

@PrinceDamon jedne się boją, a drugie wymyślają i niszczą życie niewinnych facetów :)

1

@TheNekro94 Za moich czasów to Włatcy Móch byli

1

@TheNekro94 Karate czy Judo?

1

@JackH tyle czasu kibiców już nie było że zapomniał :P

1

@otylla12 ostatnie 6 spotkań to 3 remisy 3 porażki, sami są sobie winni

5

@VamosRakieta Nie ma za co Iwan, tylko ze świętowaniem tam nie przesadź

1

@IronSanHybrid Wybrać usługę wnoszenia? A po co, mam chorom curke wniesie mie za darmo!

1

@MesQueUnClub_87 No niektórym ciężko pojąć, że w tak licznej grupie użytkowników znajdą się przedstawiciele dosłownie wszystkich opinii. Niestety takich osób jest tu dość sporo

1

@MesQueUnClub_87 Pomijając już fakt, że zmiana zdania w oparciu o nowe fakty nie jest niczym złym, a wręcz przeciwnie :)

1

@PatrychoO Szczerze to wy patrzycie w ogóle na okładkę więcej niż raz przy pierwszej instalacji? Bo u mnie to pudełka stoją bokiem na półce i ich nigdy nie ruszam więc wszystko jedno co tam na nich sie znajduje xD

10

@BarcaInfo Kiedyś to było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?