@deyna2018 No mój też, bo potrafie o niego zadbać. A cholera wie czy na tym telefonie który kupuje gościu nie oglądał przez 15 godzin dziennie pornoli i akumulator zaraz będzie do kosza.
@Colon Elektroniki używanej nie kupię nigdy. Jeszcze bym się może zastanowił nad monitorem/telewizorem czy coś, ale teraz to wszystko produkowane tak żeby tylko do końca gwarancji dociągnęło.
Odwołanie Złotej Gały w tym roku to najlepsza okazja, żeby przejść na przyznawanie tej nagrody za sezon, a nie rok kalendarzowy. Nawet z tym nie handlujcie. Kolejna powinna być zaraz po Euro czy tam innych Copa America.
@LuisSalvano no Tobą się posłużyłem tylko dlatego że akurat Ty o tym napisałeś :P generalnie chodzi mi o to że część punktów dużo miejsca zostawia na interpretację i jest grupa osób które regularnie dostają bany za to samo
@LuisSalvano nie jest to przytyk żaden, ale skoro ten regulamin jest taki czytelny dla ciebie, a mimo to masz już z kilkanaście banów na koncie to nie czas na perma za recydywe?
@joloskyy Sam nie oglądałem to się nie będę wymądrzał, ale widziałem jakieś opinie że wybicie piłki raboną w jednej akcji to jego najlepszy highlight xd
@MesQueUnClub_87 No niektórym ciężko pojąć, że w tak licznej grupie użytkowników znajdą się przedstawiciele dosłownie wszystkich opinii. Niestety takich osób jest tu dość sporo
@PatrychoO Szczerze to wy patrzycie w ogóle na okładkę więcej niż raz przy pierwszej instalacji? Bo u mnie to pudełka stoją bokiem na półce i ich nigdy nie ruszam więc wszystko jedno co tam na nich sie znajduje xD
0
@deyna2018 No mój też, bo potrafie o niego zadbać. A cholera wie czy na tym telefonie który kupuje gościu nie oglądał przez 15 godzin dziennie pornoli i akumulator zaraz będzie do kosza.
2
@Colon Elektroniki używanej nie kupię nigdy. Jeszcze bym się może zastanowił nad monitorem/telewizorem czy coś, ale teraz to wszystko produkowane tak żeby tylko do końca gwarancji dociągnęło.
5
@Pilka_jest_okragla Cancelo LO, Garcia PO, Alba i Suarez wyparował, ciekawie
8
@NeroTFP Kurek i Leon papier kamień nożyczki i wybierają naprzemiennie składy, Heynen rzuca gałe i gramy.
8
@pawel0304 Wirus wymyślony, umiera osób tyle samo co wcześniej, ale chodzi o depopulację? Coś mi sie tu nie łączy :V
4
@Danny Gaucho Teraz nie ma bramkarzy
5
Odwołanie Złotej Gały w tym roku to najlepsza okazja, żeby przejść na przyznawanie tej nagrody za sezon, a nie rok kalendarzowy. Nawet z tym nie handlujcie. Kolejna powinna być zaraz po Euro czy tam innych Copa America.
7
@Mroziu tak masz głęboko że aż musiałeś skomentować
4
@tommyVERceti I EJ SPORTS CYNY GEJM
1
@Chwytliwy bo to nowe konta, a nie nowe osoby :P
5
@TomaszWitaszek słabo coś ci te analizy idą
22
@macio_944 i ocierał sobie łzy 100 tysiącami dolarów które pewnie dostał za ten projekt
0
@LuisSalvano no Tobą się posłużyłem tylko dlatego że akurat Ty o tym napisałeś :P generalnie chodzi mi o to że część punktów dużo miejsca zostawia na interpretację i jest grupa osób które regularnie dostają bany za to samo
2
@LuisSalvano nie jest to przytyk żaden, ale skoro ten regulamin jest taki czytelny dla ciebie, a mimo to masz już z kilkanaście banów na koncie to nie czas na perma za recydywe?
0
@Kwiatek67 @Ghotti dziennikarze już się odnosili do tego, że transfermarkt ma błąd i rok kontraktu został
6
@DaPi to ta sama z której Jezus wyszedł, tylko po remoncie
1
@joloskyy Sam nie oglądałem to się nie będę wymądrzał, ale widziałem jakieś opinie że wybicie piłki raboną w jednej akcji to jego najlepszy highlight xd
9
@pawlacz6 Todibo w Schalke też pewnie nie oglądałeś
12
@joloskyy oddaje kolejne rzeczy do lombardu żeby się odkuć
38
@PrinceDamon jedne się boją, a drugie wymyślają i niszczą życie niewinnych facetów :)
1
@TheNekro94 Za moich czasów to Włatcy Móch byli
1
@TheNekro94 Karate czy Judo?
1
@JackH tyle czasu kibiców już nie było że zapomniał :P
1
@otylla12 ostatnie 6 spotkań to 3 remisy 3 porażki, sami są sobie winni
5
@VamosRakieta Nie ma za co Iwan, tylko ze świętowaniem tam nie przesadź
1
@IronSanHybrid Wybrać usługę wnoszenia? A po co, mam chorom curke wniesie mie za darmo!
1
@MesQueUnClub_87 No niektórym ciężko pojąć, że w tak licznej grupie użytkowników znajdą się przedstawiciele dosłownie wszystkich opinii. Niestety takich osób jest tu dość sporo
1
@MesQueUnClub_87 Pomijając już fakt, że zmiana zdania w oparciu o nowe fakty nie jest niczym złym, a wręcz przeciwnie :)
1
@PatrychoO Szczerze to wy patrzycie w ogóle na okładkę więcej niż raz przy pierwszej instalacji? Bo u mnie to pudełka stoją bokiem na półce i ich nigdy nie ruszam więc wszystko jedno co tam na nich sie znajduje xD
10
@BarcaInfo Kiedyś to było