0

@rado_Barca [Tu wstaw nazwę dowolnej strony/portalu] to jest kopalnia przykładowych [tu wstaw kogo nie lubisz]. Zawsze sie sprawdza :)

9

@Fawrf jak nie ma bitu z drewutni i k i ch co drugie słowo to prawdziwy mężczyzna nie może tego słuchać

11

@Cvzx Może też nie być

4

@BarcaInfo Sory Juve, po odejściu od kasy zwrotów nie przyjmujemy.

0

@Ghotti Jak mu idzie to jest fantastyczny, ale w gorszych okresach on nie tylko słabiej gra, on jest wtedy bezużyteczny.

0

@nadachu Zlatan jest na tyle pokręcony, że nawet najgłupszej wypowiedzi nie można od razu wykluczyć :D

2

@BarcaInfo Ale że Tweeta z wczoraj wrzucasz? Nie w twoim stylu :D

3

@SeeleyBooth Po czasie wszystkie papiery są żółte :P

0

@endriuuu2 Nie jest

0

Jaka jest gierka wyścigowa na PC z rozbudowanym trybem kariery? Nie licząc serii F1

8

@wierbafcb jak wcześniej mieli mniej to pewnie w śpiączce byłeś :v

0

@Triv44 Nie no nawiedzony dom na wzgórzu fajny serial z dobrym klimatem, ale fana horrorów raczej nie ruszy. Gaci do zmiany nie będzie, ale obejrzeć warto.

5

@MesQueUnClub_87 Life is Strange bym ograł na pierwszy ogień

0

@GallAnonim Wie ktoś o co poszło? xD

6

@MesQueUnClub96 no z 6-7 lat jeszcze na pewno, dobrze mu w tym Interze idzie :D

0

@Encore Powiedziałbym że Ozil, ale on nigdy biegać nie umiał.

14

@Barwindg TVN jest własnością Discovery i Amerykanie mają wręcz 100% udziałów :)

3

@l0Messini Jak chcesz sobie tylko tak o posiedzieć i posłuchać, to oczywiście że Spotify ma bardziej niż zadowalającą jakość dźwięku. Tylko kolega pytał o najlepszą dostępną jakość do testów audio, a nie do puszczenia Zenka do obiadu :P

0

@Transu96 Guardiola wiecznie tam nie będzie i raczej jest już bliżej odejścia niż dalej, a Eric ma rok kontraktu. Jak nie teraz to nigdy.

4

@MichalZZZ Tidal chyba oferuje najlepszą jakość z serwisów streamingowych z tego co się orientuję.

0

@Transu96 Bramkarz to nie ma znaczenia o ile Marc nie wyleci na dłużej z kontuzją. Na obronę fajnie jakby ten Eric Garcia przyszedł, do środka jakiś Ndombele, Thiago, Thomas Partey. A na skrzydło bym zostawił tego Dembele mimo wszystko, w tym momencie i tak nikt za niego nie zapłaci odpowiedniej kwoty.

1

@masq "Wygrać pewnie i tak wygramy" No powiem ci patrząc na ostatnie mecze to bardzo odważne stwierdzenie

1

@Explode Jeżeli ma jakieś normalne chłodzenie w obudowie (a zakładam że mając GTX1080 raczej ma) to otwarciem obudowy tylko zepsuje obieg powietrza.

0

@masq Co to za karta?

0

@Hiacynk @Encore Czy to ma takie wielkie znaczenie, skoro na mistrza już raczej szans nie mają, a awans do Ligi Mistrzów praktycznie zapewniony z 16 pkt przewagi nad Romą.

2

@Encore To jest najbardziej typowe, ci co teraz sie tak śmieją że "naiwniacy robili z cieniaka Martineza nowego Suareza po dwóch meczach haha" sami robią dokładnie to samo tylko w drugą stronę :V

0

@Pablopicasso27 Wchodzisz na stronę https://www.canalplus.com/pl/ i masz wielki guzik "Miesiąc za darmo". Rejestrujesz konto, dodajesz swoją kartę, pobiera ci złotówkę żeby potwierdzić że karta aktywna, usuwasz kartę z konta od razu po aktywacji i cieszysz sie z 30 dni z canal+ i Eleven i nic ci potem już nie pobierze.

15

@mr_robot ale po co mają sie w to mieszać? Żeby kręcić jeszcze większą gównoburze na stronie? Każdy widzi co sie dzieje i wnioski niech wyciąga sobie sam.

0

@SinMistico Młodość czy nie młodość, 100% wina Hamiltona. Albon już był przed nim i powinien zrobić mu miejsce.

3

@nitey Darmowy miesiąc trwa miesiąc. Dwie osoby na raz mogą oglądac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?