0

@mekston a poprzednie 20 bramek to strzelił po patelniach od Vidala i Rakitica?

2

fakt jest taki że Messi po przerwie wirusowej nawet w bramke trafić nie potrafi i to nie tak że nie miał okazji na bramki bo teraz rozgrywa, miał i to bardzo dużo. Gdyby trzymał dyspozycje strzelecką na przyzwoitym poziomie to mielibyśmy zapewne mistrza. Nie chodzi mi o to, że brak mistrzostwa to jego wina, ale gdyby Messi strzelał jak na Messiego przystało to dalej mielibyśmy maskowanie trupa.

0

@EsTut w czym widzisz ten potencjał? :v

4

@BarcaInfo FC Congratulations

1

@escarabajo ostatnio to bardziej
wierni po remisie, wierni po porażce

3

Głupsze od zarządu Barcelony są tylko wypowiedzi Setiena. Amen.

0

Niby mała różnica, ale taki zawodnik powinien robić sporą różnice na plus

0

@eckov Betis to ostatnie tygodnie nawet już ładnie nie grał :)

1

@cat_r37 Przecież mecz barażowy Barcy B jest w ten sam dzień co ostatni mecz 1 zespołu, co stoi na przeszkodzie żeby zagrali dziś i za 3 dni baraże, tym bardziej że w takim wypadku to dzisiaj ostatnia szansa na ich występ w pierwszym zespole. Ja tu nie widzę najmniejszego problemu

3

@Kettger Dopisz "na serwerach PESa będzie więcej niż 10 osób jednocześnie" :V

0

@Hushovt Można powiedzieć że ograniczenie roli drugiej linii było ważnym elementem taktyki Lucho. W końcu nasza gra wtedy polegała na jak najszybszym dostarczeniu piłki do trójki z przodu, tylko że to z czasem przestało zdawać egzamin.

3

@PopekMonster na pewno mi bardzo pomaga jak jadę z przodu a nie z tyłu, jak widzę drogę przed sobą to lepiej się czuje. Ale każda podróż powyżej godziny jako pasażer to jest dla mnie męczarnia.

6

@BarcaInfo to jest news z gatunku tych "jak autobus z drużyną Realu Madryt nagle zaginie to Barcelona zostanie mistrzem Hiszpanii" :v

0

@PopekMonster Miałem za dzieciaka, teraz już nie wymiotuje na szczęście ale przy dłuższych podróżach jako pasażer boli mnie ostro łeb. No i jak w dół patrzę to jest jeszcze gorzej więc czytanie jakiejś książki czy coś to odpada. Na szczęście jako kierowca nie mam żadnego problemu :P

2

@mcsarna po co kupować jakiegoś Samedo nawet nie wiem gdzie on gra, kolejny Douglas pewnie

1

@TheNekro94 najlepszy jest odcinek z muchą w laboratorium

0

@DLFCB z tego co znalazłem to Alaba ma na ten moment około 10M netto, jak spełnią te jego wymagania to będzie miał jakieś 15M netto i będzie zaraz za Lewym i Neuerem. To podwyżka o 50%.
A tak w ramach ciekawostki poza tematem przypomnę, że chociażby Umtiti dostał podwojone zarobki przy przedłużeniu kontraktu i zarabia tyle samo co Pique i dużo więcej od Jordiego.

2

@FCB24 David Silva

0

@DLFCB W Niemczech podają chyba wszystkie pensje brutto, jeśli tak to Alaba po tej podwyżce zarabiałby podobne pieniądze co Lewandowski, Neuer i Muller. Czy zasługuje żeby być na równi z nimi? Nie wiem, ale nie są to chyba wymagania z kosmosu dla takiego piłkarza.

4

@klemens100 większość to nawet polskim nie włada biegle

3

@Arkon Donny będzie jeszcze jako de Beek i trzeci raz jako van de Beek xD

1

@Arkon De Bruyne bedzie na D :D

4

@BarcaInfo Z Alabą to jest o tyle trudna sytuacja, że on właściwie sam nie wie gdzie chce grać. Jakiś czas temu było głośno że domaga się gry w środku pola, ostatnio spodobało mu się na pozycji stopera, wiadomo że Jordiego raczej nie wygryzie na stałe (a bym chciał żeby wygryzł), a nie wiem czy mu będzie odpowiadało jak będzie tak rzucany po pozycjach niczym Roberto.
Słabo by było gdybyśmy mieli kolejnego piłkarza z gigantyczną pensją, który nawet nie ma konkretnej roli w drużynie tylko "a gdzieś sie go tam wciśnie".

3

@kerouac Bayern mimo wszystko ma już za sobą etap "odstawiania dziadów" od składu i nie dziwi mnie że są w lepszej sytuacji. Pewnym jest że Barcelona musi iść podobną drogą, ale to będzie można ocenić za kilka sezonów jak sobie z tym poradzili. Na razie się trochę ociągają mimo wszystko

0

@marcin000019 rok kontraktu bodajże, standard

0

@Colon a 96 z 69

2

@kerouac Puig to na pewno nie jest jeszcze pewniak

6

@Messibestplayerintheworld "No weź Alaba, no chodź bedzie fajnie"

5

@Hiacynk Julen Laptopkolegi dobrą robote odwala tam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?