fakt jest taki że Messi po przerwie wirusowej nawet w bramke trafić nie potrafi i to nie tak że nie miał okazji na bramki bo teraz rozgrywa, miał i to bardzo dużo. Gdyby trzymał dyspozycje strzelecką na przyzwoitym poziomie to mielibyśmy zapewne mistrza. Nie chodzi mi o to, że brak mistrzostwa to jego wina, ale gdyby Messi strzelał jak na Messiego przystało to dalej mielibyśmy maskowanie trupa.
@cat_r37 Przecież mecz barażowy Barcy B jest w ten sam dzień co ostatni mecz 1 zespołu, co stoi na przeszkodzie żeby zagrali dziś i za 3 dni baraże, tym bardziej że w takim wypadku to dzisiaj ostatnia szansa na ich występ w pierwszym zespole. Ja tu nie widzę najmniejszego problemu
@Hushovt Można powiedzieć że ograniczenie roli drugiej linii było ważnym elementem taktyki Lucho. W końcu nasza gra wtedy polegała na jak najszybszym dostarczeniu piłki do trójki z przodu, tylko że to z czasem przestało zdawać egzamin.
@PopekMonster na pewno mi bardzo pomaga jak jadę z przodu a nie z tyłu, jak widzę drogę przed sobą to lepiej się czuje. Ale każda podróż powyżej godziny jako pasażer to jest dla mnie męczarnia.
@PopekMonster Miałem za dzieciaka, teraz już nie wymiotuje na szczęście ale przy dłuższych podróżach jako pasażer boli mnie ostro łeb. No i jak w dół patrzę to jest jeszcze gorzej więc czytanie jakiejś książki czy coś to odpada. Na szczęście jako kierowca nie mam żadnego problemu :P
@DLFCB z tego co znalazłem to Alaba ma na ten moment około 10M netto, jak spełnią te jego wymagania to będzie miał jakieś 15M netto i będzie zaraz za Lewym i Neuerem. To podwyżka o 50%. A tak w ramach ciekawostki poza tematem przypomnę, że chociażby Umtiti dostał podwojone zarobki przy przedłużeniu kontraktu i zarabia tyle samo co Pique i dużo więcej od Jordiego.
@DLFCB W Niemczech podają chyba wszystkie pensje brutto, jeśli tak to Alaba po tej podwyżce zarabiałby podobne pieniądze co Lewandowski, Neuer i Muller. Czy zasługuje żeby być na równi z nimi? Nie wiem, ale nie są to chyba wymagania z kosmosu dla takiego piłkarza.
@BarcaInfo Z Alabą to jest o tyle trudna sytuacja, że on właściwie sam nie wie gdzie chce grać. Jakiś czas temu było głośno że domaga się gry w środku pola, ostatnio spodobało mu się na pozycji stopera, wiadomo że Jordiego raczej nie wygryzie na stałe (a bym chciał żeby wygryzł), a nie wiem czy mu będzie odpowiadało jak będzie tak rzucany po pozycjach niczym Roberto. Słabo by było gdybyśmy mieli kolejnego piłkarza z gigantyczną pensją, który nawet nie ma konkretnej roli w drużynie tylko "a gdzieś sie go tam wciśnie".
@kerouac Bayern mimo wszystko ma już za sobą etap "odstawiania dziadów" od składu i nie dziwi mnie że są w lepszej sytuacji. Pewnym jest że Barcelona musi iść podobną drogą, ale to będzie można ocenić za kilka sezonów jak sobie z tym poradzili. Na razie się trochę ociągają mimo wszystko
0
@mekston a poprzednie 20 bramek to strzelił po patelniach od Vidala i Rakitica?
2
fakt jest taki że Messi po przerwie wirusowej nawet w bramke trafić nie potrafi i to nie tak że nie miał okazji na bramki bo teraz rozgrywa, miał i to bardzo dużo. Gdyby trzymał dyspozycje strzelecką na przyzwoitym poziomie to mielibyśmy zapewne mistrza. Nie chodzi mi o to, że brak mistrzostwa to jego wina, ale gdyby Messi strzelał jak na Messiego przystało to dalej mielibyśmy maskowanie trupa.
0
@EsTut w czym widzisz ten potencjał? :v
4
@BarcaInfo FC Congratulations
1
@escarabajo ostatnio to bardziej
wierni po remisie, wierni po porażce
3
Głupsze od zarządu Barcelony są tylko wypowiedzi Setiena. Amen.
0
Niby mała różnica, ale taki zawodnik powinien robić sporą różnice na plus
0
@eckov Betis to ostatnie tygodnie nawet już ładnie nie grał :)
1
@cat_r37 Przecież mecz barażowy Barcy B jest w ten sam dzień co ostatni mecz 1 zespołu, co stoi na przeszkodzie żeby zagrali dziś i za 3 dni baraże, tym bardziej że w takim wypadku to dzisiaj ostatnia szansa na ich występ w pierwszym zespole. Ja tu nie widzę najmniejszego problemu
3
@Kettger Dopisz "na serwerach PESa będzie więcej niż 10 osób jednocześnie" :V
0
@Hushovt Można powiedzieć że ograniczenie roli drugiej linii było ważnym elementem taktyki Lucho. W końcu nasza gra wtedy polegała na jak najszybszym dostarczeniu piłki do trójki z przodu, tylko że to z czasem przestało zdawać egzamin.
3
@PopekMonster na pewno mi bardzo pomaga jak jadę z przodu a nie z tyłu, jak widzę drogę przed sobą to lepiej się czuje. Ale każda podróż powyżej godziny jako pasażer to jest dla mnie męczarnia.
6
@BarcaInfo to jest news z gatunku tych "jak autobus z drużyną Realu Madryt nagle zaginie to Barcelona zostanie mistrzem Hiszpanii" :v
0
@PopekMonster Miałem za dzieciaka, teraz już nie wymiotuje na szczęście ale przy dłuższych podróżach jako pasażer boli mnie ostro łeb. No i jak w dół patrzę to jest jeszcze gorzej więc czytanie jakiejś książki czy coś to odpada. Na szczęście jako kierowca nie mam żadnego problemu :P
2
@mcsarna po co kupować jakiegoś Samedo nawet nie wiem gdzie on gra, kolejny Douglas pewnie
1
@TheNekro94 najlepszy jest odcinek z muchą w laboratorium
0
@DLFCB z tego co znalazłem to Alaba ma na ten moment około 10M netto, jak spełnią te jego wymagania to będzie miał jakieś 15M netto i będzie zaraz za Lewym i Neuerem. To podwyżka o 50%.
A tak w ramach ciekawostki poza tematem przypomnę, że chociażby Umtiti dostał podwojone zarobki przy przedłużeniu kontraktu i zarabia tyle samo co Pique i dużo więcej od Jordiego.
2
@FCB24 David Silva
0
@DLFCB W Niemczech podają chyba wszystkie pensje brutto, jeśli tak to Alaba po tej podwyżce zarabiałby podobne pieniądze co Lewandowski, Neuer i Muller. Czy zasługuje żeby być na równi z nimi? Nie wiem, ale nie są to chyba wymagania z kosmosu dla takiego piłkarza.
4
@klemens100 większość to nawet polskim nie włada biegle
3
@Arkon Donny będzie jeszcze jako de Beek i trzeci raz jako van de Beek xD
1
@Arkon De Bruyne bedzie na D :D
4
@BarcaInfo Z Alabą to jest o tyle trudna sytuacja, że on właściwie sam nie wie gdzie chce grać. Jakiś czas temu było głośno że domaga się gry w środku pola, ostatnio spodobało mu się na pozycji stopera, wiadomo że Jordiego raczej nie wygryzie na stałe (a bym chciał żeby wygryzł), a nie wiem czy mu będzie odpowiadało jak będzie tak rzucany po pozycjach niczym Roberto.
Słabo by było gdybyśmy mieli kolejnego piłkarza z gigantyczną pensją, który nawet nie ma konkretnej roli w drużynie tylko "a gdzieś sie go tam wciśnie".
3
@kerouac Bayern mimo wszystko ma już za sobą etap "odstawiania dziadów" od składu i nie dziwi mnie że są w lepszej sytuacji. Pewnym jest że Barcelona musi iść podobną drogą, ale to będzie można ocenić za kilka sezonów jak sobie z tym poradzili. Na razie się trochę ociągają mimo wszystko
0
@marcin000019 rok kontraktu bodajże, standard
0
@Colon a 96 z 69
2
@kerouac Puig to na pewno nie jest jeszcze pewniak
6
@Messibestplayerintheworld "No weź Alaba, no chodź bedzie fajnie"
2
@MesQueUnClub96 @Transu96 Prawdziwy protip:
https://i.gyazo.com/fabea937afaa4754f5c85956bb5f864a.png
5
@Hiacynk Julen Laptopkolegi dobrą robote odwala tam.