@DanielOOL Czy ty widzisz co ty piszesz, bramkarz getafe według ciebie ma być nagrodzony drugą szansą na obronę za to że popełnił błąd i wyszedł z linii?
@rk Myślę, że to własnie Xavi jak nikt inny będzie w stanie przekonać Messiego do odpoczynku. To że z nimi grał nie musi zaraz oznaczać, że będzie się bał ich posadzić na ławkę. Xavi i Iniesta grali w Barcelonie razem z Enrique, Xavi grał nawet już za Guardioli.
@arraco a, byłem ciekaw czemu sie nie wyświetla na Rambli xD "Real musi do konca sezonu 2021 sprzedac pilkarzy za 100-150M€ netto zeby zmiescic sie w FFP, biorac pod uwage mniejszy przychody post-covid (nawet przy cieciach plac). Kluczem jest sprzedaz stalych aktywow (wychowankowie jak Achraf) oraz pilkarzy zamortyzowanych (Bale/James)"
@sebasek99 -Schodzący napastnik częściej po zejściu oddaje strzał na bramkę i wchodzi w pole karne, a odwrócony skrzydłowy schodzi do środka i "wykłada" piłke kolegom. Pierwszy jest bardziej ofensywny, drugi to taki support. -Nękający napastnik teoretycznie powinien być bardziej nastawiony defensywnie, ale z doświadczenia wiem że to nie wpływa jakoś znacznie na jego osiągi strzeleckie, można wypróbować jak najbardziej. -Ta, pozytywne to kontrola gry, utrzymanie przy piłce i stwarzanie przewagi.
@macio_944 Jednego jestem pewny. Zatrudnienie nowego trenera przed wyborami to będzie fatalna decyzja. Jedyne dwie opcje, które powinny być brane pod uwagę na przyszły sezon to Setien lub Pimienta. I robić wielkich transferów do klubu też nie ma sensu, uspokoić w miarę sytuację finansową spokojniejszym oknem i niech nowy zarząd za rok zaczyna pracę. Ale wiadomo że Bartomeu ma gdzieś co będzie z klubem za rok i będzie chciał odejść z przytupem zostawiając księgowość w ruinie.
@macio_944 Mnie się nie podoba, że on się zachowuje jakby już totalnie odleciał. Mówi wprost, że nie wie co zrobić żeby zespół grał lepiej, czyli rozumiem że nic nie zmieniamy i czekamy aż samo zaskoczy. Nonstop jest "zadowolony" z zespołu, a nie wygrywamy bo "czegoś brakuje". Tymczasem Suarez się wypowiada, że to do trenerów należy szukanie przyczyn złych wyników i ma rację. Jedyne czego oczekuję to konkretne wypowiedzi, żeby chociaż sprawiał wrażenie człowieka, który wie co robi i co ma zrobić. Aktualnie jest dokładnie przeciwnie.
4
@DanielOOL Wtedy sędzia by nie gwizdnął że Ramos może strzelać. Ale jeżeli jakby jakimś cudem tak się stało to tak, wtedy jest gol :)
10
@DanielOOL Czy ty widzisz co ty piszesz, bramkarz getafe według ciebie ma być nagrodzony drugą szansą na obronę za to że popełnił błąd i wyszedł z linii?
15
@DanielOOL nie obronił więc co tu powtarzać xD
5
@Krychaaa10 Ni to obrońca ni skrzydłowy
31
@rk Myślę, że to własnie Xavi jak nikt inny będzie w stanie przekonać Messiego do odpoczynku. To że z nimi grał nie musi zaraz oznaczać, że będzie się bał ich posadzić na ławkę. Xavi i Iniesta grali w Barcelonie razem z Enrique, Xavi grał nawet już za Guardioli.
0
@arraco a, byłem ciekaw czemu sie nie wyświetla na Rambli xD
"Real musi do konca sezonu 2021 sprzedac pilkarzy za 100-150M€ netto zeby zmiescic sie w FFP, biorac pod uwage mniejszy przychody post-covid (nawet przy cieciach plac). Kluczem jest sprzedaz stalych aktywow (wychowankowie jak Achraf) oraz pilkarzy zamortyzowanych (Bale/James)"
0
To ten sam Real w świetnej kondycji finansowej? Ciekawe
https://x.com/rafa_lebiedz24/status/1278700312048664577
10
@bias Sane miał rok kontraktu i rok nie grał w piłkę.
1
@Piotr777 Przejrzałem twoje ostatnie komentarze i jak ty w ogóle śmiesz pouczać innych że gadają tylko o polityce XDDDD
1
@itmustbejoke jak to niby "reduce", przy nich dwóch to już żadnej dopłaty nie powinno być XD
8
@Danny Gaucho Reus to pewnie żeby sprawdzić do kiedy kontuzja XD
4
@sebasek99 -Schodzący napastnik częściej po zejściu oddaje strzał na bramkę i wchodzi w pole karne, a odwrócony skrzydłowy schodzi do środka i "wykłada" piłke kolegom. Pierwszy jest bardziej ofensywny, drugi to taki support.
-Nękający napastnik teoretycznie powinien być bardziej nastawiony defensywnie, ale z doświadczenia wiem że to nie wpływa jakoś znacznie na jego osiągi strzeleckie, można wypróbować jak najbardziej.
-Ta, pozytywne to kontrola gry, utrzymanie przy piłce i stwarzanie przewagi.
0
@Roobo Bo to był/jest jego najsłabszy element, ale widać że zaczął nad tym pracować i oby tak dalej.
0
@Fawrf też poproszę xD
0
@Mathew86 https://x.com/ibeto_chinedu/status/1278047432912318466
5
@Chakalaka Nie chodzi o cene napędu a możliwość odsprzedaży kupionych gier :)
1
@MaTt_BarcaFan Dokładne przeciwieństwo normalnego Semedo. Fatalna kontrola piłki, ale dobrze nawet z przodu. Przeważnie jest odwrotnie xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@bartoszekkk To w końcu rok czy kilka lat
5
@Adamski69
To ja na każdym meczu: https://i.imgflip.com/46wyjw.jpg
0
@matirix20 Znane jest np. konto Neymara i znalezienie go to 2 minuty, Casemiro też na pewno gra ale konkretnie które konto jest jego to nie wiem.
0
@Lares Skoro Messi jest taki dobry to czemu Barcelona nie wygrywa LM? Już widzisz jak głupie jest to pytanie?
11
@PuszkinFan https://i.imgflip.com/46ttzy.jpg
4
@Avada Kedavra i z tych dwóch jego kopnięć było więcej pożytku niż ze stu kopnięć Arthura :V
0
@bartoszekkk Jak to napisał ktoś dzisiaj na Rambli "czyli byłbyś durnym burakiem". A, to byłem ja.
0
@Elnuum przedłużyli do końca sezonu
1
@macio_944 Jednego jestem pewny. Zatrudnienie nowego trenera przed wyborami to będzie fatalna decyzja. Jedyne dwie opcje, które powinny być brane pod uwagę na przyszły sezon to Setien lub Pimienta. I robić wielkich transferów do klubu też nie ma sensu, uspokoić w miarę sytuację finansową spokojniejszym oknem i niech nowy zarząd za rok zaczyna pracę. Ale wiadomo że Bartomeu ma gdzieś co będzie z klubem za rok i będzie chciał odejść z przytupem zostawiając księgowość w ruinie.
0
@macio_944 Mnie się nie podoba, że on się zachowuje jakby już totalnie odleciał. Mówi wprost, że nie wie co zrobić żeby zespół grał lepiej, czyli rozumiem że nic nie zmieniamy i czekamy aż samo zaskoczy. Nonstop jest "zadowolony" z zespołu, a nie wygrywamy bo "czegoś brakuje". Tymczasem Suarez się wypowiada, że to do trenerów należy szukanie przyczyn złych wyników i ma rację. Jedyne czego oczekuję to konkretne wypowiedzi, żeby chociaż sprawiał wrażenie człowieka, który wie co robi i co ma zrobić. Aktualnie jest dokładnie przeciwnie.
1
@Orlik00 Semedo to nawet jak ciasteczko na nóżkę dostanie to se pięć razy poprawia zanim się z nią zabierze. Wczoraj co chwile to się rzucało w oczy.
0
@Maker0 Skoro Griezmanna można przyspawać do ławki i stawiać wyżej w hierarchii Ansu, to tym bardziej można Pjanica.