1

@Ziomix
"W gameplay'u dwójka wydaje się bardzo dobra."
"Więc oczywiście nie oceniam innych elementów niż fabuła."
" Nie dziwię się 0/10 od graczy"
No kolego ja nie wiem, ale ciężko jeszcze bardziej samemu sobie przeczyć

0

@Ziomix Mogę się założyć, że nie dalej jak za miesiąc ta gra będzie dobijać pod średnią 9/10 wśród graczy minimum.

13

@Ziomix a to nie jest czasem tak, że ludzie nawet nie grali a dają jedynki, bo ich dupa boli o wątki lgbt w gierce? :)

9

@AmigoBlancos Fatalnie zagrał, ja bym go już nigdy więcej nie wpuszczał na boisko.

2

@pluszek to podepnij karte, zapłać i odepnij, 2 minuty cie nie zbawią.

0

@Avada Kedavra No gdyby był 5cm bliżej to ma prawo przeszkadzać obrońcy w interwencji, ale nie był.

0

@sokot Wyjąć bo był na spalonym i nie ma prawa brać udziału w grze?

7

@sokot Kogo? Wyjmij z tej akcji zawodnika na spalonym, a obrońca Realu z palcem w dupie przecina to podanie. Miał wpływ na przebieg akcji.

5

@Jakchcesz odpowiedź jest jasna, gra miała dziś premierę więc kto niby zdążył ją przejść i stwierdzić że jest słaba?

2

@Sznejk nie ma znaczenia czy on dotknął tej piłki czy nie, gdyby go tam nie było to obrońca bez problemu by przeciął podanie. Dotknął czy nie, miał ogromny wpływ na przebieg akcji.

0

@arraco no tutaj sprawa jest raczej oczywista. Spalony był, a gdyby wyjąć tego zawodnika stamtąd to obrońca Realu bez problemu by przeciął to podanie. Decyzja słuszna. A czy w drugą stronę by anulował to nie ma znaczenia

3

@PatrychoO Wiedźmina też przesuwali chyba z trzy razy, oni już tak mają :P

6

@Ronnie1992 Jeszcze nie wyszła ale już wiesz że przehypowana, ciekawe xD

36

@LuisSalvano Bo sie ćwiartka dobrze kojarzy :D

0

@DanielOOL w meczu Juve-Milan było to samo

3

@SeeleyBooth przyślij fotke w samej koszulce

2

@mati10333 No tak, sezon przed jego przybyciem byli już w kryzysie, ale nic się nie zmieniło wraz z jego przyjściem jeśli chodzi o wyniki. Chociaż teraz jest już fatalnie, więc może faktycznie nie miał za dużo pola do popisu.

0

@mati10333 Patrząc na to, że całkowicie nie dał rady w Celcie Vigo, to nie jestem przekonany

1

@BarcaInfo Czas teraz na jakieś wzmocnienia do obrony, bo w tym to mogą se pione zbić z Arsenalem :P

20

Werner klepnięty za 50M, oficjalne ogłoszenie kwestia minut


3

@macio_944 Czekam na interpretację fraszki o Lambercie na maturze z polskiego.

28

@BarcaInfo Nawet nagranie jest:


0

Istnieje aktualnie gorszy obrońca niż David Luiz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Majsteer Jest, przycisk on/off na pilocie :P

0

3

0

@Krzywy95 Liczbami też już sie nie broni, bodajże w 11 ostatnich kolejkach zdobył jednego gola

1

@MichalZZZ Arsenal przed pandemią zaczynał wyglądać coraz lepiej, obie drużyny muszą sie rozegrać co może mocno wpłynąć na to, że ten mecz będzie bardziej wyrównany niż się wydaje. No ale to tylko teoria, a Arsenal to Arsenal i równie dobrze mogą dostać 4-0 w czape :P

2

@TheGoldenEleven Gdybym dostawał złotówke za każdym razem jak u niego sie na sali śmieją to już bym Neymara kupował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?