3

@macio_944 ociebaton. Cyberpunk? The Last of Us? A komu to potrzebne?

2

@XaviHeart No tak bo wcale od miesiąca nie trąbią w gazetach że Arthur jest podobno wypychany do Juve. Uwielbiam czytać takie prostackie gadanie użytkowników. Jak w podstawówce.

32

@zadafcb To nie róbmy w ogóle testów to wirus zniknie, proste i logiczne.

0

@Hiacynk myśli że go nie poznają i nie sprzedadzą, sprytnie

2

@Mns21 W sumie ma to sens, ona jako modelka zarabia swoim ciałem więc nie chce przytyć, temu to pewnie wszystko jedno, a i piwny brzuszek będzie mógł po ciąży zapuścić i sie go nie może małżonka czepiać xD
No chyba że piersią też będzie karmił ;(

0

@DonMatteo901 Hejter kanarów aktualnie jest na przymusowym urlopie i nie wiadomo czy wraca :D

8

@SHIBA Nie podpuszczam ale nie napiszesz BartomeuOut

24

@DaPi Miałem w klasie ziomka, który dla beki sobie chyba z 8 przedmiotów na rozszerzenie wziął, m.in. geografię. Z wosu był chyba jedyny w całej szkole (technikum to wosu nikt nie zdawał) i specjalnie dla niego musieli zebrać komisje, zapłacić im itd. a on se strzelił 4% wyniczek elegancki xD z geografii chyba mu sie udało zdobyć jakieś 14 :D

2

@Kajtek77 u mnie na ustnym polskim babka tak wyglądała jak kończyłem gadać:
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/J-YdewJI0brBgDFqzje_mZ712PTZXZUgsIrchEgaSRHDMFXjrBlHwyjH3iOXjFeG4u15P7pi
Wiedziałem już że będzie git wynik :D

2

@damianex10 84 polski, 72 matma, 100 angielski, z ustnych obu po 100

8

@Chwytliwy Owszem nie każdy ma łeb do matematyki czy ogólnie przedmiotów ścisłych, ale na te 30% to wystarczy tak podstawowa wiedza, że tego już się nie da wytłumaczyć że "a bo mi matma nie wchodzi". Możliwości są dwie: albo waliłeś lache na matme już od samej podstawówki i nie umiesz nawet procentów liczyć a jakimś cudem cie pchali z klasy do klasy, albo nie chciało ci się poświęcić nawet jednego wieczora na powtórke najważniejszych wzorów i zasad. Widzę że już sobie odpowiedziałeś która wersja jest Twoja. W każdym razie, sam piszesz że nie byłeś nigdy asem z matmy, a idziesz na maturę nie powtarzając sobie nawet najważniejszych rzeczy dzień wcześniej, no jak dla mnie to to sie kwalifikuje do określenia z komentarza @Kajtek77

11

@NeroTFP Ja tam bym sie z takim umówił, a potem go wystawił do wiatru. Jak nie nauczył sie przez 12 lat w szkole rozprawki napisać, to mu sie należy :V

1

@Kubox Nigdy tego nie miałem i jakoś mi sie nie spieszy :V

3

@busquets5 wszystkie

4

Jeśli ten artykuł sportu jest prawdą, to iście barcelońskie zagranie: kupujemy skrzydłowego żeby grał w środku pomocy, a potem wielki szok czemu nic nie pokazuje

52

@BarcaInfo W sumie ciekawe zjawisko, że najbardziej o "upolitycznianie" FCBarca wywiadem z politykiem (na tematy czysto związane z Barceloną zaznaczam) mają pretensje ci, którzy sami nonstop o tej polityce tu nawijają.

0

@Homeopata8989 I tak już wszystko pootwierane poza szkołami i wszędzie sie ludzie spotykają, czy piwko po maturze zrobi tu wielką różnicę to nie wiem

41

@NeroTFP A Łęcka to k...

1

@Jaca27 No wyjść wyszły, ale Fifa19 na x360 to praktycznie fifa14

5

@Kajtek77 Gościu ma więcej emerytur niż obron pasa ajajaj

4

@l0Messini wychodzi 30zł na miesiąc i ponad 80GB neta miesięcznie, jeżeli ci tyle potrzebne i wykorzystasz to bardzo dobra oferta.

0

@Mns21 Skandynawia na przodzie, to wszystko wina wikingów

0

@Jaca27 Akurat turniej w spodku to jest co roku :P

2

@KapiFCB a ja nawet nie wiedziałem że Looney Tunes się u nas tłumaczy na Zwariowane Melodie :D

9

@ArdoFCB no jakby chodzili to by nie trzeba było namawiać :)

4

@Majkel34 Jakby to był mój przyjaciel, to bym po prostu z nim o tym pogadał jak on to widzi, bo kto ci to lepiej wytłumaczy jak nie on :) jak cię wrzuca na minę albo nie możecie po prostu porozmawiać to co to za przyjaźń

0

@tadzik447 z hunterów ty tylko basshunter

0

@Pablopicasso27 jak chcesz grać z kumplami to warto, jak online to nie warto

8

@BarcaInfo W takiej sytuacji powinna mieć miejsce renegocjacja kontraktu z dużo niższą pensją. Tak bardzo niby chce zostać, a chyba nikt nie ma wątpliwości że nie zasługuje na swoją wypłatę. No ale wiadomo że to sie nie wydarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?