2

@HubertMlody oo tak, rak prostaty jedna z najbardziej zaraźliwych chorób

46

@BarcaInfo był wywiad że Suarez mu pomógł, może ta pomoc polegała na tym że mu się podłożył żeby mógł zrobić wrażenie na trenerze xD

8

@Mat_Cat No więc to tylko potwierdza jego słowa, gdzie ten problem

1

@FeloRPS dobrze trzyma? Oczywiście nie chce żeby mnie czuli z pomieszczenia obok, ale wiadomo

4

@tristan87 taka kasa w 5 lidze to interes życia xD a po meczu grill, kiełbaska i piwko

4

@masq Semedo dobrze sobie radził jak grał (paradoksalnie chyba nawet lepiej niż na prawej stronie), ale mimo wszystko Firpo sie należy szansa, tym bardziej że rywal topowy nie jest.

3

@macio_944 ta szara połówka to mi sie kojarzy tylko ze starym padem do ps1 :D

6

@czosnekfcb Bardziej by pasowało:
Jak będzie głosował Cejrowski?
Będzie głosował na Bosaka.

0

@Bobo25 No a co to za problem puścić sygnał na drugi kanał jak sie ekstraklasa skończyła, niech mecz na żywo leci na dwóch zamiast jakiejś powtórki atletico której i tak nikt nie będzie oglądał.

3

Na dwóch kanałach C+ Sport leci dokładnie to samo - studio multiligi, na trzecim powtórka Atletico, na czwartym powtórka Lecha, a oni dają mecz na żywo na Canal+ Film, którego nie ma w pakiecie sportowym. No ktoś tam nie myśli za bardzo xD

0

@Lopezz80 To fajnie z ich strony, że dają mecze na kanałach których nie ma w pakiecie sportowym xD

3

@DanielOOL Przy 3-0 do przerwy to nie ma sie co dziwić że tryb eko wjechał, ale bym sie nie obraził jakby jeszcze obsrali gacie w tym meczu po kontaktowej bramce

2

@FranzMaurer Czy ja wiem, mnie przyzwyczaił właśnie do takiej jak ostatnio. Z tą różnicą, że powinien strzelić tego karnego i już by były nagłówki że wniósł Juve do finału na plecach.

1

@th@les Brak kasy z LM praktycznie pogrąży Atletico i będzie trzeba robić wyprzedaż. Oni tak jak Barca żyją na kreskę i zyski z Ligi Mistrzów mają już wpisane w budżet jako pewnik.

0

@pauletaa Mi działa, właśnie se multilige odpaliłem na stronie C+

1

@NeroTFP No śmiesznie i w ogóle, tylko nie bardzo wiem jakie znaczenie ma to co robi jego dorosła córka. Tym bardziej ma prawo zachęcać młodych żeby nie wyjeżdżali, skoro jego własna córka się już od niego zawinęła za granicę. Mam bardzo odmienne poglądy od moich rodziców i oni nie mają na to wpływu

27

@BarcaInfo Na Wernera nie mieli to Coutinho kupią :V
No chyba że rekiny biznesu z Katalonii znowu go wypożyczą i to bez obowiązku kupna

2

@FCB24 to o co się zakładamy? :)

12

@koksik2700 a za prawa autorskie to Ty zapłacisz rozumiem :D

28

12 sezon z rzędu Messiego z minimum 20 bramkami :)


0

@sokot zagrać dobry mecz z błędami, a świetny to jest spora różnica

0

@Chwytliwy wykartkował sie na Seville

2

@bartoszekkk to tak jakby napisać że Mallorca zagrała świetny mecz, no poza tym że stracili 4 gole ;D

1

@umtiti będzie jeszcze dość okazji :)

0

@sevs niczym :)

0

Ma ktoś streama po polskiemu w dobrej jakości? :)

1

@Criss18Barca "Nie oznacza to niczego złego. "... "pojawia się problem środków do życia"
No faktycznie nic złego XD

0

@Katalonbar tylko po co znowu ryzykować? I tak on nic nie wniesie przydatnego po pół roku bez gry a pewnie znowu sie połamie. Niech już go do końca sezonu rehabilitują.

0

@badej60 Brak źródła /zamykam wątek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?