@Persyfl W RDR2 wszystko jest takie bardziej filmowe, nie możesz se wsiąść na konia, jeździć i strzelać do ludzi bo szybko marnie skończysz. Raz mnie zabili bo sobie jabłko z tarasu zabrałem xD
@kamilop ja jestem zdania, że sztab medyczny Barcelony ma duży udział w tych jego ciągłych urazach. On już od pewnego czasu naprawdę się pilnuje i było widać po nim, że wziął sprawy na poważnie nareszcie. Wiadomo że już zawsze może być narażony na ponowne podobne urazy, ale nie wierzę, że z perspektywy klubu nie da się zrobić nic więcej
@Encore W ostateczności myślę że Lampard spróbowałby gry dwójką napastników, gdyby obaj grali dobrze. Linia ataku Chelsea jest wypchana, ale to sami młodzi gracze i raczej nie będą mega regularni, Abraham świetnie zaczął sezon, ale w drugiej połowie już miał sporo słabych spotkań.
@l0Messini Gówniane "dziennikarstwo" w najlepszym wydaniu XD Tytuł "FIFA 21 z nowym silnikiem gry?" a cały artykuł o tym, że nie ma co sie spodziewać że nowy silnik bedzie w FIFA 21 XD
@don'T.R.I.P.e BF4 koniec końców po wielu poprawkach okazał sie chyba najprzyjemniejszym multiplayerem wojennym, przy żadnej grze się tak dobrze z ekipą nie bawiłem co tam i to nie tylko moje zdanie. Ta ich przepustka premium od zawsze była absurdalna, ale dawali co jakiś czas poszczególne rozszerzenia za darmo. BF 1 też był bardzo dobry, ale chyba dość nietrafione mapy i mało opcji customizacji broni. No a to co wydali ostatnio to już woła o pomstę do nieba :P
@DaPi Chyba najgorszy BF jaki wyszedł, nawet pomimo gigantycznych problemów "czwórki" po premierze, po kilku tygodniach było połatane i grało sie miód malina. Dla BF5 zapowiadali wielkie wsparcie na kilka lat, po czym sami stwierdzili że nie opłaca sie już nad tą grą pracować bo za dużo do roboty i lepiej wydać kolejną :V
@l0Messini Pewnie jeszcze na takim gdzie sam piasek jest. Albo nie daj boże wjedzie tym rowerem w inne dziecko i będzie "rowerem to sie jeździ po ścieżce a nie po placu zabaw" XD
@MESSIah16 Jednak rasizm czy sprzeciw wobec niego to nie jest pogląd polityczny, nie godzi w interesy konkretnego państwa kosztem innego. Były już też na meczach tęczowe opaski u piłkarzy na znak solidarności z LGBT itd.
2
@Persyfl W RDR2 wszystko jest takie bardziej filmowe, nie możesz se wsiąść na konia, jeździć i strzelać do ludzi bo szybko marnie skończysz. Raz mnie zabili bo sobie jabłko z tarasu zabrałem xD
2
@ArterkHD Warto o ile masz świadomość, że to nie jest GTA, akcja to czy się wiele wolniej i musisz uważać na swoje ruchy
7
Trzeba zaprosić Tadeusza Sznuka żeby nam poprowadził Ramblowe jeden z dziesięciu
4
@SHIBA A 15 znakow
3
@Hushovt Zamiast potraw "na raz" to lepiej jakiegoś kucharza zabrać ;D
0
@justfootball Zaraz go o molestowanie dojadą
0
@Hiacynk No przyznawać sie, który to taki śmieszek
0
@Jaca27 Trowadzę Pramwaj
2
@kamilop ja jestem zdania, że sztab medyczny Barcelony ma duży udział w tych jego ciągłych urazach. On już od pewnego czasu naprawdę się pilnuje i było widać po nim, że wziął sprawy na poważnie nareszcie. Wiadomo że już zawsze może być narażony na ponowne podobne urazy, ale nie wierzę, że z perspektywy klubu nie da się zrobić nic więcej
0
@Messinio82 Jakoś i tak mam wrażenie, że jakby ten "młody napastnik" chciał szanse na grę, to Luis by grymasił że musi siadać na ławie.
6
@Encore W ostateczności myślę że Lampard spróbowałby gry dwójką napastników, gdyby obaj grali dobrze. Linia ataku Chelsea jest wypchana, ale to sami młodzi gracze i raczej nie będą mega regularni, Abraham świetnie zaczął sezon, ale w drugiej połowie już miał sporo słabych spotkań.
7
@Jaca27 Wracaj pan do pracy nie psuj ludziom pogody
2
@cat_r37 Kurcze o tym nie pomyślałem
3
@NeroTFP I tak nie przebije komentarza spotkań z udziałem Fabio Koncentrało przez pana Dariusza Sz.
1
@Messibestplayerintheworld to na reprezentacje już nie pojedzie nigdy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@cat_r37 Owszem ofensywa potężna, ale z tego co pamiętam to właśnie obrona była ich głównym problemem przez cały sezon
1
@NeroTFP @tadzik447
4
@BartqRKO Plottwist: Pewnie i tak mieli zaplanowane konserwacje serwerów to czemu sobie by PR nie podbić xD
6
@Thoms94 Gdyby nie było na kanale PS to bym pomyślał, że to na komórki
3
@l0Messini Gówniane "dziennikarstwo" w najlepszym wydaniu XD Tytuł "FIFA 21 z nowym silnikiem gry?" a cały artykuł o tym, że nie ma co sie spodziewać że nowy silnik bedzie w FIFA 21 XD
0
@macio_944 a nie Jared Leto? :D
0
@don'T.R.I.P.e BF4 koniec końców po wielu poprawkach okazał sie chyba najprzyjemniejszym multiplayerem wojennym, przy żadnej grze się tak dobrze z ekipą nie bawiłem co tam i to nie tylko moje zdanie. Ta ich przepustka premium od zawsze była absurdalna, ale dawali co jakiś czas poszczególne rozszerzenia za darmo. BF 1 też był bardzo dobry, ale chyba dość nietrafione mapy i mało opcji customizacji broni. No a to co wydali ostatnio to już woła o pomstę do nieba :P
0
@DaPi Chyba najgorszy BF jaki wyszedł, nawet pomimo gigantycznych problemów "czwórki" po premierze, po kilku tygodniach było połatane i grało sie miód malina. Dla BF5 zapowiadali wielkie wsparcie na kilka lat, po czym sami stwierdzili że nie opłaca sie już nad tą grą pracować bo za dużo do roboty i lepiej wydać kolejną :V
1
@Konias4318 Rok kontraktu chłopu został, z 20 mogą dostać za niego :V
1
@VamosRakieta panie czcionke byś pan chociaż wyrównał
0
@l0Messini Pewnie jeszcze na takim gdzie sam piasek jest. Albo nie daj boże wjedzie tym rowerem w inne dziecko i będzie "rowerem to sie jeździ po ścieżce a nie po placu zabaw" XD
6
@capoN Kanada 100%
0
@ViscaBarca123 Denis i Deulofeu
3
@MESSIah16 Jednak rasizm czy sprzeciw wobec niego to nie jest pogląd polityczny, nie godzi w interesy konkretnego państwa kosztem innego. Były już też na meczach tęczowe opaski u piłkarzy na znak solidarności z LGBT itd.
2
@jeyx77x Podejrzewam że to jednak chodzi o 12 mln netto, czyli wydatek 24mln rocznie dla Barcelony