@jeyx77x Jak ktoś ma raka, został mu rok życia, potrąci go samochód po czym umiera w szpitalu, to przyczyną śmierci jest rak czy wypadek? Kierowca jest niewinny?
@macio_944 Cienki lód ogólnie, cała wartość spółki polega na premierze jednej gry. Nawet jak będzie mega sukcesem, ale coś gdzieś nie wypali to już mogą polecieć w dół mocno.
@Ramos9248 Dałbym podstawy ekonomii jako przedmiot maturalny i głosowanie dopiero po maturze. Ewentualnie jakoś inaczej to rozwiązać bo nie wszyscy do matury podchodzą, ale sama kwestia wieku tu nie wystarczy :)
@Hushovt ulubiony. Nawet Paweł Brożek, Sławek Peszko albo i Marcin Najman może być moim ulubionym sportowcem. A wybiera się z tych, których masz do wyboru :) W dodatku zapewniam Cie, że gdyby to głosowanie miało miejsce pół roku temu, a nie teraz, to Puki by nie miał szans. Pojechał na świeżym sukcesie, ale przecież to zawsze ma miejsce przy wszelkich głosowaniach :)
@Bykunn Jasne że go stać, ale na ten moment skład Newcastle jest głęboko w lesie i sądzę, że będzie chciał wzmocnić skład kilkoma(kilkonastoma) graczami, zamiast zapychać limit płac jednym kontraktem Filipka :D
@masq Szejk sobie kupił Newcastle więc nic dziwnego, aczkolwiek wątpię że Coutinho akurat tam będzie chciał iść jak nie jest w stanie sam dźwignąć gry.
@AmigoBlancos Może Thiago, jak zobaczył że wystarczyło trochę cierpliwości i mógł już zacząć przejmować pałeczkę po Xavim. Chociaż w Bayernie też się odnalazł, więc czy żałuje to ciężko powiedzieć.
7
@jeyx77x Jak ktoś ma raka, został mu rok życia, potrąci go samochód po czym umiera w szpitalu, to przyczyną śmierci jest rak czy wypadek? Kierowca jest niewinny?
4
@barcelonaLM Jak nie utrzymasz to też nie musisz, ale powinieneś :) Tak przynajmniej na tę chwilę wynika dopóki nie ma rozporządzenia
11
@pauletaa Każda chyba sama podejmuje decyzje. U mnie już tydzień temu ogłosili że nie będzie żadnych zajęć stacjonarnie do września
0
@macio_944 no i na pasach
4
@MatizxD od 6 czerwca
1
@student97r Bo to gęsiego trzeba, jeden za drugim. A jak z naprzeciwka ktoś idzie to po ulicy żeby go Hajto stuknął
0
@nieprzysiadalnosc Im większy hype przed premierą, tym łatwiej o rozczarowanie :)
5
@macio_944 Cienki lód ogólnie, cała wartość spółki polega na premierze jednej gry. Nawet jak będzie mega sukcesem, ale coś gdzieś nie wypali to już mogą polecieć w dół mocno.
8
@Ramos9248 Dałbym podstawy ekonomii jako przedmiot maturalny i głosowanie dopiero po maturze. Ewentualnie jakoś inaczej to rozwiązać bo nie wszyscy do matury podchodzą, ale sama kwestia wieku tu nie wystarczy :)
0
@mrboom nie zapomnij o górnikach i budowlańcach. Obracanie taką kasą w negocjacjach na pewno nie jest ani trochę stresujące i męczące psychicznie
0
@PatrychoO Brak sportu to i na Kanale Sportowym lipa
1
@jeyx77x Arturito
0
@Outlook Powinien, ale cofając sie tak szybko łatwo popełnić błąd
2
@insp1re Jak Lewy ma piłke to Piszczek go kasuje.
1
@Alanooo na PW wyśle bo tu mogą strzelać
3
@DanielOOL Przy 194cm wzrostu pewnie byś był zwinny jak guma
0
Co to za wojna domowa
6
Wiecie co to za nowa zawodniczka w Barcelonie Femeni?
https://pbs.twimg.com/media/EY9VnqVXkAIwaBW?format=jpg&name=medium
8
@SteuerFreiMoney są* jacyś*
Nie ma chyba
0
@Hushovt ulubiony. Nawet Paweł Brożek, Sławek Peszko albo i Marcin Najman może być moim ulubionym sportowcem. A wybiera się z tych, których masz do wyboru :)
W dodatku zapewniam Cie, że gdyby to głosowanie miało miejsce pół roku temu, a nie teraz, to Puki by nie miał szans. Pojechał na świeżym sukcesie, ale przecież to zawsze ma miejsce przy wszelkich głosowaniach :)
0
@IronSanHybrid Były też jakieś ankiety na Twitterze i zdaje mi sie że opcja ze sztucznym dopingiem miała zdecydowaną większość :P
1
@TheGoldenEleven 4-1 dla Bayernu
0
@Bykunn Jasne że go stać, ale na ten moment skład Newcastle jest głęboko w lesie i sądzę, że będzie chciał wzmocnić skład kilkoma(kilkonastoma) graczami, zamiast zapychać limit płac jednym kontraktem Filipka :D
0
@Bykunn Więcej niż Barcelona raczej mu nie dadzą, więc jakby o to chodziło to by sie trzymał stołka jak Bale :P
2
@masq Szejk sobie kupił Newcastle więc nic dziwnego, aczkolwiek wątpię że Coutinho akurat tam będzie chciał iść jak nie jest w stanie sam dźwignąć gry.
4
@Piotr89Sand Buuu daje 1/10 tragiczna gra bo dwóch panów albo dwie panie co za skandal łeee
:)
0
@mateuszdabski Bravo był już poniekąd wypychany z klubu bo Marc miał dość siedzenia na ławce
0
@AmigoBlancos Może Thiago, jak zobaczył że wystarczyło trochę cierpliwości i mógł już zacząć przejmować pałeczkę po Xavim. Chociaż w Bayernie też się odnalazł, więc czy żałuje to ciężko powiedzieć.
28
@lucas/catalan ja tam na koszulce widze "Powinni mi zakleić psioche"
3
@Encore Nigdy nie byłeś w szczytowej formie po 2 miesiącach siedzenia na dupie? :D