1

@PatrychoO Strzelanie to już taka specyfika gatunku. Będzie to samo co w Borderlands że musisz wywalić w bossa sto magazynków, ale w grze RPG gdzie masz poziomy postaci, statystyki itd. To musi tak wyglądać, bo jaki sens miałby rozwój postaci gdybyś od początku do końca mógł zabić każdego tą samą bronią trafiając raz w głowę. Ale tutaj również da się to zrobić dobrze, albo trochę mniej.
Jazda samochodem to może już być problem, ale jest to element do poprawy w ciągu tych kilku miesięcy a nawet aktualizacjami po premierze. Pamiętajmy że redaktorzy raczej nie dostali do testowania aktualnej wersji tylko taką sprzed miesięcy.

16

@Mns21 Od 2009 roku Złotą Piłkę zdobywa Messi albo ktoś z Realu Madryt*

1

@MaTt_BarcaFan no właśnie, miał kontrakt ważny i kilka tygodni wcześniej był ważnym elementem zespołu, a teraz go traktują jak śmiecia. Zmuś go do gry a na pewno będzie dawał z siebie 100% jak nawet wcześniej miał z tym problem

3

@icon3520 równie dobrze można napisać że większość to osoby które już mają dość robienia na te madki z 500plus, a prawda pewno jest pośrodku

6

@Bykunn @Qlewer moja mama z racji że pracuje na poczcie to musiała objechać z 15 komisji w mieście i mówi że w urnach już o tej godzinie bardzo dużo kart powrzucane.

2

@AV0CAD0 Zgadzam się. Śmieszą mnie osobiście te "pretensje" niektórych że Ćwiąkała to populista. Co w tym złego, że zbiera informacje na jakiś temat i przekazuje w kupie w przystępny sposób, jak ktoś śledzi temat to to wszystko już wie, ale wtedy ten materiał po prostu nie jest dla niego, a dla tych co się tak na co dzień w temat nie zagłębiają i chcą nadgonić o co chodzi.

0

@fenix1983 Langel, Fripo, De Jonge XD

1

@puyol_presidend5 Ja tam nie mam wątpliwości że Real się potknie jeszcze, ale również nie mam wątpliwości że Barcelona też kolejne wpadki zaliczy. Kiedy? Nie wiem, tak to bym stawiał dom :)

3

Savic nie zagra z Barcą, 5 żółtych kartek.

0

@justfootball Iitmu Leumsa to od tyłu Asmuel Umtii

1

@Messibestplayerintheworld Co do Fatiego: owszem, gdyby Antek zagrał tak jak Ansu dzisiaj to byłby jechany. Tylko Fati jest 12 lat młodszy i nie wchodził do zespołu jako wielka gwiazda futbolu.

1

@matirix20 psycha, chłop pewnie cały czas się boi że jak przysprintuje kilka razy to się kolano odezwie, ale w takim stanie to on grać nie powinien w takim zespole

1

@Hushovt No nie wie, dlatego napisał "jeśli"

0

@D10SLEO Gościu gadał że Arthur zagrałby w roli Busquetsa to co ty sie dziwisz xD

1

@arraco Sranie w banie, przed zmianami Celta też miała multum okazji i gdyby wtedy strzelili to byś płakał "panie trener gdzie zmiany"

0

@Japonk Oby tylko nie na Griezmanna XD

1

@barcelonaLM no i możesz mieć pretensje do siebie :P

11

@Esio Ojciec świadectwo zobaczył jak pisałeś i walił ci głową o klawiature?

1

Bremen co leci, już 3-0 XD

1

@barcelonaLM 5 piłkarzy z kontuzjami, może to jakieś świeże sprawy co dopiero wyszły :P

5

@BarcaInfo Super skład tylko jeden stoper mógłby odpocząć.

1

@BarcaInfo Musi zostać zatrudniony w klubie po wyborach. Nie mówię od razu że ma być dyrektorem sportowym bo o tym może nie ma zielonego pojęcia, ale żeby chociaż miał kontakt z drużyną :)

3

@Jaca27 kutaisi jakieś to ci lot odwołały

1

@SonBarcaGoku Ja się zgadzam, pod warunkiem że przestaniemy też wyciągać ludzi którzy utknęli podobnie z własnej głupoty.

1

@damianex10 Płaczący Szymek pewnie byłby blisko wtedy

2

@tristan87 Saperska

1

@elmayakos kakało
@shinthps
Klient pyta cukiernika:
Przepraszam, z czym jest ta polewa?
- Z kakałem.
- Ooo, świetny pomysł!
- Dzie-dzięki.

0

@tristan87 oczywiście, jak każdy inny kandydat

3

@kerouac Trzaskowski przekupuje Warszawiaków ich własnymi pieniędzmi? O tym nie słyszałem :P

22

@macio_944 Ciągle zbyt wiele osób ma jakieś dziwne urojenia, że prezydent w pojedynkę przemodeluje całe państwo. Prawda jest taka że jedyne co Trzaskowski będzie mógł zrobić mając nadal pisowską większość w sejmie, to blokowanie ich durnych ustaw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?