4

@BarcaInfo no ameryki chłop nie odkrył

1

@MichalZZZ W strzelanki to lepiej grać na PC bo myszka+klawiatura, ale za dużo cziterów. Graj na PS4 i wyłącz cross-platform

1

@Jaca27 ale UEFA nie ma nic do gadania jak CAS anulowało ich decyzje :)

1

@Tomo1989 No przecież to własnie napisałem, że sie nie znam :)

0

@Europejczyk1980 Nie znam sie na statystyce, ale nawet 50,6% vs 49,4% to już więcej niż 1% różnicy chyba :P

0

@nadachu Czy ja wiem, wszystko zależy czy patrzysz bardziej na kwestie gospodarcze czy światopoglądowe :)

1

@VamosRakieta Ivan żeby ci sodówa od tego rekordu nie uderzyła

0

@barteq no ja tak samo, ale chciałes wiedzieć to mówie :D

0

@barteq o 1:30 mają chyba być kolejne wyniki od IPSOS ale to dalej nieoficjalne

0

@Nazio87 Jeżeli różnica będzie tak mała jak zapowiadają to exit poll będzie bardzo słabo precyzyjny

0

@koziar Verstappen przede wszystkim spadł przez słabą decyzje o szybkim pitstopie i miał dużo gorsze opony

6

@pt9 gdyby tak usunąć Mercedesa to dopiero by było ciekawie :P

7

@VamosRakieta Casemiro

4

@tobiasson92 śmiej się ale Arsenal teraz może pomarzyć o 4 miejscu bez Wengera :P

1

@Profesorek poszlo na pw

12

@BarcaInfo W tym klubie to wszystkich pracowników trzeba wymienić od woźnego po prezydenta

0

3

@Hiacynk Grając przeciwko atakowi jaki ma PSG to mimo wszystko ciężko nie dostać prędzej czy później wylewu, tym bardziej w tak niedoświadczonej ekipie. Nadzieja jedynie że klasycznie "strzelimy więcej niż oni" :D

0

@eosz na pw wyśle bo zestrzelą

10

Strzeliłeś bramke, ale w dobrej formie to ty na pewno nie jesteś Arturek

0

@hazo428 Ja również

12

Od Anfield Alba zagrał tyle samo dobrych spotkań co ja

6

@Jaca27 tępo grają to się zgadza :D

0

@Transu96 no kozak, oglądałem kiedyś w telewizji za dzieciaka, a tak od początku do końca to z pół roku temu. Prychłem sporo razy podczas oglądania :P

2

@Colon Avatar: The Last Airbender, w Polsce jako "Avatar: Legenda Aanga".
Anime to to nie jest, ale jedna z najlepiej ocenianych kreskówek na świecie i polecam. Dostępna na Netflixie, ale jakość średnia bo to stara produkcja. Dodam tylko że dubbing polski jest bardzo dobry.

1

@Encore Najlepsi kierowcy jeżdżą w najlepszych zespołach, proste :P

5

@Jaca27 Ja tak od dłuższego czasu już mam, zagrałbym se w coś, ale tak przeglądam te gry i nic mnie nie przyciąga. Nawet se zaczne pobierać gierke ze Steama i w połowie przerywam ściąganie bo stwierdzam że jednak mi sie nie chce xD

13

Niech sie wykartkują wszyscy na raz przynajmniej kolejny mecz będzie dla odmiany ciekawy

2

@kerouac A ja mam sporo pomysłów, ale nie dotyczy mnie ten przywilej :D

13

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?