@Hiacynk Grając przeciwko atakowi jaki ma PSG to mimo wszystko ciężko nie dostać prędzej czy później wylewu, tym bardziej w tak niedoświadczonej ekipie. Nadzieja jedynie że klasycznie "strzelimy więcej niż oni" :D
@Colon Avatar: The Last Airbender, w Polsce jako "Avatar: Legenda Aanga". Anime to to nie jest, ale jedna z najlepiej ocenianych kreskówek na świecie i polecam. Dostępna na Netflixie, ale jakość średnia bo to stara produkcja. Dodam tylko że dubbing polski jest bardzo dobry.
@Jaca27 Ja tak od dłuższego czasu już mam, zagrałbym se w coś, ale tak przeglądam te gry i nic mnie nie przyciąga. Nawet se zaczne pobierać gierke ze Steama i w połowie przerywam ściąganie bo stwierdzam że jednak mi sie nie chce xD
4
@BarcaInfo no ameryki chłop nie odkrył
1
@MichalZZZ W strzelanki to lepiej grać na PC bo myszka+klawiatura, ale za dużo cziterów. Graj na PS4 i wyłącz cross-platform
1
@Jaca27 ale UEFA nie ma nic do gadania jak CAS anulowało ich decyzje :)
1
@Tomo1989 No przecież to własnie napisałem, że sie nie znam :)
0
@Europejczyk1980 Nie znam sie na statystyce, ale nawet 50,6% vs 49,4% to już więcej niż 1% różnicy chyba :P
0
@nadachu Czy ja wiem, wszystko zależy czy patrzysz bardziej na kwestie gospodarcze czy światopoglądowe :)
1
@VamosRakieta Ivan żeby ci sodówa od tego rekordu nie uderzyła
0
@barteq no ja tak samo, ale chciałes wiedzieć to mówie :D
0
@barteq o 1:30 mają chyba być kolejne wyniki od IPSOS ale to dalej nieoficjalne
0
@Nazio87 Jeżeli różnica będzie tak mała jak zapowiadają to exit poll będzie bardzo słabo precyzyjny
0
@koziar Verstappen przede wszystkim spadł przez słabą decyzje o szybkim pitstopie i miał dużo gorsze opony
6
@pt9 gdyby tak usunąć Mercedesa to dopiero by było ciekawie :P
7
@VamosRakieta Casemiro
4
@tobiasson92 śmiej się ale Arsenal teraz może pomarzyć o 4 miejscu bez Wengera :P
1
@Profesorek poszlo na pw
12
@BarcaInfo W tym klubie to wszystkich pracowników trzeba wymienić od woźnego po prezydenta
0
@patrykzmc2000 uraz
3
@Hiacynk Grając przeciwko atakowi jaki ma PSG to mimo wszystko ciężko nie dostać prędzej czy później wylewu, tym bardziej w tak niedoświadczonej ekipie. Nadzieja jedynie że klasycznie "strzelimy więcej niż oni" :D
0
@eosz na pw wyśle bo zestrzelą
10
Strzeliłeś bramke, ale w dobrej formie to ty na pewno nie jesteś Arturek
0
@hazo428 Ja również
12
Od Anfield Alba zagrał tyle samo dobrych spotkań co ja
6
@Jaca27 tępo grają to się zgadza :D
0
@Transu96 no kozak, oglądałem kiedyś w telewizji za dzieciaka, a tak od początku do końca to z pół roku temu. Prychłem sporo razy podczas oglądania :P
2
@Colon Avatar: The Last Airbender, w Polsce jako "Avatar: Legenda Aanga".
Anime to to nie jest, ale jedna z najlepiej ocenianych kreskówek na świecie i polecam. Dostępna na Netflixie, ale jakość średnia bo to stara produkcja. Dodam tylko że dubbing polski jest bardzo dobry.
1
@Encore Najlepsi kierowcy jeżdżą w najlepszych zespołach, proste :P
5
@Jaca27 Ja tak od dłuższego czasu już mam, zagrałbym se w coś, ale tak przeglądam te gry i nic mnie nie przyciąga. Nawet se zaczne pobierać gierke ze Steama i w połowie przerywam ściąganie bo stwierdzam że jednak mi sie nie chce xD
13
Niech sie wykartkują wszyscy na raz przynajmniej kolejny mecz będzie dla odmiany ciekawy
2
@kerouac A ja mam sporo pomysłów, ale nie dotyczy mnie ten przywilej :D
13
Komentarz usunięty