@ViscaBarca123 Bayern też mooocno przespał zastąpienie Robbena i Ribery'ego, dopiero po kilku sezonach się ogarnęli i chyba wyciągnęli wnioski. A cena za Sane jest uczciwa, rok kontraktu, rok bez gry i jest właściwie zbędny w City.
@neutrealnykibic Grało się, też chyba grałem na s4 i byłem długo w top3 bramkarzy, grałem bodajże w Manchester City, które potem zmieniło nazwę na Animo et Fide, wtedy top2 klub na serwerze :P
@pio92 kup tańszą, wersje pudełkową i tak musisz przypisać do konta steam. Sama aplikacja jest za darmo, ale albo kupujesz gry w ich sklepie albo wpisujesz kod z pudełka. Efekt ten sam - grasz przez Steama.
Tak sobie patrzę na liczby Fabregasa w Barcelonie, znany był z tego że sił miał tylko na pół sezonu, a mimo to w 150 meczach dał 42 bramki i 50 asyst, jak się porówna z liczbami które kręcą obecni zawodnicy to kosmos.
@masq wydaje mi się że on ma Barcelonie za złe, że go wypchnęli na wypożyczenie. Poszedł do Bayernu bo go w Barcelonie nie chcieli, teraz go nie chcą w Bayernie. A nie wydaje mi się żeby to był typ człowieka, który się zaprze i wróci żeby udowodnić co umie.
@Cvzx@Bykunn@Bobo25 Coś mi się kojarzy, że po pierwszym roku w Madrycie został wybrany do jedenastki rozczarowań La Liga, ale teraz już nie mogę nic znaleźć na ten temat :P
Od początku chciałem, żeby on tylko dokończył ten sezon i nie zostawał na dłużej. Od lata trenerem Barcelony powinien być Pimienta, szkoda tracić czas na szukanie kogoś konkretnego z tym zarządem, nikt o zdrowych zmysłach i wyrobionym nazwisku tu teraz nie przyjdzie. Może Pimienta okaże się w porządku i nawet po wyborach zostanie na jakiś czas.
0
@Catalanian1991 Martin jest napastnikiem i taki z niego skrzydłowy jak z Griezmanna, a Ansu ma 17 lat i ostatnio zagrał fatalnie. Z czym do ludzi?
0
@arraco nie kręci się tak ładnie w miejscu z piłeczką sto razy w meczu
0
@Catalanian1991 a gdzie masz w kadrze skrzydłowych czarodzieju
0
@Aaron10 Być może to wymóg Rakutenu
0
@kkbarca a nie 18? XD
6
Jest jak jest
https://i.imgflip.com/46ttzy.jpg
2
@Joe_Pesci a i żebyśmy byli 120 milionów w plecy do uregulowania do jutra. Plan doskonały w mordę jeża
4
@Joe_Pesci xDDCDCdnsgsc ale beka
3
@ViscaBarca123 Bayern też mooocno przespał zastąpienie Robbena i Ribery'ego, dopiero po kilku sezonach się ogarnęli i chyba wyciągnęli wnioski. A cena za Sane jest uczciwa, rok kontraktu, rok bez gry i jest właściwie zbędny w City.
0
@Chwytliwy Znając Pereza to nawet opcji wykupu nie będzie, ograją im go i wróci jak Benzema będzie miał 34 lata.
5
@pio92 Tak, jak kupujesz bezpośrednio na steam to nic nie wpisujesz, od razu jak pobiera kase to masz grę na koncie gotową do pobrania.
0
@neutrealnykibic Grało się, też chyba grałem na s4 i byłem długo w top3 bramkarzy, grałem bodajże w Manchester City, które potem zmieniło nazwę na Animo et Fide, wtedy top2 klub na serwerze :P
16
@Hiacynk wygląda jakby za 10 lat miał rozkręcić kokainowe imperium
2
@pio92 kup tańszą, wersje pudełkową i tak musisz przypisać do konta steam. Sama aplikacja jest za darmo, ale albo kupujesz gry w ich sklepie albo wpisujesz kod z pudełka. Efekt ten sam - grasz przez Steama.
42
Tak sobie patrzę na liczby Fabregasa w Barcelonie, znany był z tego że sił miał tylko na pół sezonu, a mimo to w 150 meczach dał 42 bramki i 50 asyst, jak się porówna z liczbami które kręcą obecni zawodnicy to kosmos.
1
@TR3VOR Podobno według kogo
0
@Szpenser WP Pilot. Tylko się zarejestruj/zaloguj bo bez logowania po kilku minutach się wyłącza. Ale za darmoszkę
1
@masq wydaje mi się że on ma Barcelonie za złe, że go wypchnęli na wypożyczenie. Poszedł do Bayernu bo go w Barcelonie nie chcieli, teraz go nie chcą w Bayernie. A nie wydaje mi się żeby to był typ człowieka, który się zaprze i wróci żeby udowodnić co umie.
4
@marcin000019 Wszyscy wiemy po co była ta akcja z wozami i do czego jest zdolny ten rząd. Nie zdziwi mnie ani troche jak sie teraz z tego wycofaja
1
@Cvzx @Bykunn @Bobo25 Coś mi się kojarzy, że po pierwszym roku w Madrycie został wybrany do jedenastki rozczarowań La Liga, ale teraz już nie mogę nic znaleźć na ten temat :P
0
@arraco masz rację, Pjanic 10, Arthur 30
0
@Joe_Pesci tobie to też ewidentnie te przerwy by się przydały bo przygrzało w główkę
0
Od początku chciałem, żeby on tylko dokończył ten sezon i nie zostawał na dłużej. Od lata trenerem Barcelony powinien być Pimienta, szkoda tracić czas na szukanie kogoś konkretnego z tym zarządem, nikt o zdrowych zmysłach i wyrobionym nazwisku tu teraz nie przyjdzie. Może Pimienta okaże się w porządku i nawet po wyborach zostanie na jakiś czas.
0
@macio_944 tylko co teraz, zakłada swoją partię, dołącza do istniejącej albo znika z polityki na amen.
0
@sokot to dobrze że prubowali
0
@Djzordon no... ty?! "Coś czuję, że ten remis da nam lidera."
0
@Djzordon remis to nadal lider dla Realu
8
@Don Lucas Przetrącony kręgosłup moralny to maja ci, którzy wolą spadek espanyolu niż mistrzostwo Barcelony. Zamykam temat i pozdrawiam.
1
@kuz tylko że piłkarzy się opie***la w szatni w twarz, a nie w wywiadzie za plecami jak pipka.
9
@Europejczyk1980 skoro i tak liczy się wynik procentowy względem pozostałych kandydatów to takie porównanie nie ma najmniejszego sensu