2

@MesQueUnClub96 napastnik to atakuje, co sie dziwisz

2

@IronSanHybrid 24-letniego za 30-letniego.

0

@Avada Kedavra Ja osobiście nigdy w życiu bym na taki interes nie poszedł, ale w normalnej sytuacji finansowej. Skoro już doprowadzili klub do takiej ruiny, że nie mają wyjścia jak tylko wytrzasnąć skądś te miliony do księgowości, to nie jest to najgorsze rozwiązanie i tylko i wyłącznie to ich trochę usprawiedliwia.

2

@Jakchcesz Sęk w tym, że Bartuś nie może już kandydować w wyborach, więc jego nie interesuje co stanie się z finansami klubu w kolejnych latach.

0

@Avada Kedavra Według mnie tak czysto realistycznie, po tym co pokazuje przez ostatnie 2 sezony, to Arthur jest wart może z 40 baniek w najlepszym wypadku. Już rok temu pewnie daliby za niego więcej bo start w Barcelonie miał bardzo dobry, ale potem już było tylko gorzej z jakimiś przebłyskami tu i tam. Ile jest warty Pjanic mimo swojego wieku? Myślę że z 20 mln minimum. 10 baniek dopłaty ze strony Juve to może i mało, ale jakby chociaż dali jeszcze o te 10 więcej to uznałbym to za uczciwy interes.

17

@MichalZZZ W kwestii Kubo akurat jestem w 100% za zarządem. Przychodzi taki młodziak i stawia warunek, że albo dostaje milion euro pensji albo idzie do Realu? No szanujmy sie, ale ja bym go po czymś takim osobiście w walizce podrzucił pod Bernabeu

1

@MichalZZZ No to się zgadza, aktualnie w FM każdy wonderkid staje się topowym graczem prędzej czy później, mimo że nie zawsze osiąga maksymalny potencjał. Natomiast nigdy nie ma takiego przypadku, że kupisz takiego obiecującego dzieciaka i to sie okaże kasą wydaną w błoto jak w przypadku np. Dembele. Aktualnie jedyny minus kupowania młodych talentów jest taki, że musisz poczekać jakiś czas aż sie rozwiną. Fajnie gdyby do tego dochodziło ryzyko, że jednak będą zawodzić i będziesz tylko myślał zeby jak najwięcej kasy odzyskać za wtope.

1

@MichalZZZ No wiadomo, ale realnie też wygrana krajowego dubletu np. Barceloną, Bayernem czy Juve nie jest nie wiadomo jakim wyzwaniem. Żeby natomiast utrudnić zdobycie Ligi Mistrzów takim gigantem musieliby wprowadzić jakieś dziwne elementy losowości bo w rzeczywistości w meczach o taką stawkę dzieją się rzeczy, na które nie ma wpływu trener. A wtedy z kolei część graczy by poczuła, że nie mają wpływu na to co sie dzieje w tych rozgrywkach bo wygrają jak będą mieli farta.

0

@MichalZZZ A zmiana poziomu trudności nie zmienia realistyki gry? To wszystko też da sie zrobić tylko i wyłącznie sztucznym podbijaniem numerków, które wcześniej były jakoś tam ustalane na zasadzie scoutingu pracowników i dlatego są takie a nie inne. Sam już też jestem znudzony grą w tych top5 ligach, ale nadal znajduje sobie jakieś nietypowe zajęcia, np. próbowałem wygrać Ligę Mistrzów Chojniczanką z 1 ligi tworząc skład tylko i wyłącznie z Polaków, co mi sie niestety nie udało bo notorycznie od razu moje gwiazdy były rozkupowane najpierw przez Legię i Lecha, a potem przez kluby zza granicy. Minęło jakieś 5 sezonów zanim w ogóle byłem w stanie wygrać Ekstraklasę bo nawet po awansie miałem zerowy budżet, a cały czas podkupywali mi filary składu. Dodatkowo nieczęsto trafia się jakiś młody Polak, który się nadaje do drużyny aspirującej do podbicia Europy.
Swego czasu grałem klubami z postanowieniem, że żadnemu piłkarzowi nie dam więcej pensji niż 10mln za sezon i przez to też musiałem pożegnać wielu kluczowych piłkarzy, kombinacji jest wiele.

1

@MichalZZZ Tylko na jakiej zasadzie? Podbijanie statystyk rywalom z automatu? To równie dobrze możesz sobie poobniżać statystyki swoich graczy w edytorze i wyjdzie ci na to samo, nie trzeba czekać na poziomy trudności. Generalnie ta gra ma jeden zasadniczy problem, w każdym sezonie z dupy mają miejsce sytuacje gdzie jakiś Bayern, Real, City zajmują jakieś losowe 10 miejsce na koniec sezonu co nie ma żadnego uzasadnienia, ot tak o sobie fatalny sezon grają mając kadry z kosmosu. Wiadomo że w rzeczywistości też czasami się tak dzieje, ale w FMie co sezon topka każdej ligi jest jak wyniki totka. Powinni to jakoś ustabilizować i miałbyś 1-2 konkretnych rywali do tytułu zamiast 5 nijakich

2

@Stink21 panie explorera pan zostaw

17

@LosBlankos Ja to mam takie odczucia od dwóch sezonów, a nie po kwarantannie xD

2

@cules100pro wstępne porozumienie to zazwyczaj moment, w którym sam transfer jest właściwie klepnięty, a do ustalenia zostały jakieś premie i tak dalej

0

@MrShakira Alaba przypadkiem nie chciał grać wyżej tak jak Kimmich?

3

@DanielOOL Wydaje mi się że to nie jest kwestia tego że akurat Pjanic wg zarządu jest super. Juventus zgodził się pomóc dopiąć nam budżet pod warunkiem że odzyskają pieniądze sprzedając nam piłkarza, a Barca nie chce zostać bez pomocnika to już wezmą jego. Nie mogą opędzlować Arthura do Juve a potem kupić kogoś innego bo wtedy Juventus się nie zgodzi tyle zapłacić. Legalna pralnia pieniędzy tylko i wyłącznie

4

@Danny Gaucho To jest wiadome, ale czysto w teorii mogliby się zgodzić nawet na kwoty rzędu 500 mln i 490 mln, w papierkach rozliczenie potężne a w praktyce nadal 10mln wędruje w jedną stronę.

1

@Norbaj66 Bo zapewne tabela nie uwzględnia bezpośrednich pojedynków, a bilans goli.

7

@D_Myrdal a no czyli niech pisze na górze setny raz to samo, a cała reszta niech się wali i zjeżdżają na dół, bo to tylko jego ludzie mają czytać i koniec

1

@Krzyniu282 jak on tam wg ciebie przyjął bicepsem to zalecam okulistę

0

@LuisSalvano dostaliby potężną grzywnę, ujemne punkty i tyle by było z tego protestu

0

@Kondziubarca 10? Nawet spokojnie 30 mogło być!

1

@BulaKG szczególnie że mamy tylko jednego :D

0

W przyszłym roku są wybory na prezydenta FC Barcelony jak wiadomo, a ktoś się orientuje jak to wygląda z terminami? Odbędzie się to przed oknem transferowym żeby nowy zarząd mógł zaplanować kadrę czy będziemy w szerokim rozkroku w samym środku okna?

0

@MarioVeB! Nie zapominajmy, że Thiago poszedł do Bayernu za Guardiolą, co ma ogromne znaczenie.

0

@Pilka_jest_okragla 2 podania do przodu dał nie no kozak, De Bruyne niech sie uczy xD

1

@LuisSalvano Po prostu wystarczy zrozumieć, że zawsze w każdej sytuacji znajdą się osoby nastawione pozytywnie, negatywnie i neutralnie. Przy czym ludzie są dużo bardziej skłonni wyrażać opinie negatywne na każdy temat i to wynika z ludzkiej psychologii. Jak ich coś cieszy, to sobie siedzą uradowani, jak coś ich denerwuje to idą sie gdzieś wyżalić i tak zachowuje sie zdecydowana większość społeczeństwa.

69

@PanPatrykk Jakbym miał swoją firmę to bym same kobiety zatrudnił, skoro robią to samo a dostają mniej. Same profity.

0

@Hiacynk No niby tak, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że Real nie straci już punktów, mimo że wyglądają bardzo dobrze na ten moment.

8

@DaPi Panie ale Miodowe Lata to szanuj

1

@reloaded Bierzesz darmowy miesiąc, podpinasz kartę, aktywujesz, minute później odpinasz kartę i oglądasz przez miesiąc nie martwiąc sie że zapomnisz wyłączyć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?