@Azi Nawet jak będzie już w 200% zdrowy to i tak po takim długim czasie nic nie pokaże, pamiętamy dobrze jak wyglądały jego występy po powrotach, on się musi rozkręcić a w LM nie ma czasu, szczególnie w tej skróconej edycji.
@Jaca27 Ale wiesz, że postoje dłuższe niż 2-3 minuty są po to, żeby umożliwić ludziom przesiadkę z innego pociągu? Dopiero byś narzekał jakbyś miał czekać na drugi pociąg dwie godziny na dworcu, zamiast przeskoczyć z jednego w drugi. Poza tym jak sie nie chce przystanków co chwila to sie jeździ Intercity :)
@kamilop No i wszyscy są spokojni, ktoś tu pisał że mamy już drugiego Neymara czy co? Przede wszystkim to na razie nie wiadomo czy on w ogóle dostanie jakieś szanse na boisku.
@Gaucho Najlepsze rozwiązanie. Nie będzie miejsca dla nich wszystkich w pierwszym zespole, a nie powinien się marnować kolejny rok w 3 lidze. Sprzedaż z opcją wykupu to też zawsze klub będzie chętniej na niego stawiał bo potem na nim zarobi, a z wypożyczenia to nic nie mają.
@msmsms Zagraj jeden mecz a ja zagram 30 i zobaczymy kto strzeli więcej goli. Co z tego że ja zagram więcej, strzelę więcej goli i będę lepszy to wygram.
@MesQueUnClub_87@SteuerFreiMoney obecnie pewnie jest już lepiej, ale praktycznie w każdym telewizorze z którego miałem okazję korzystać czy to u siebie, u siostry, u znajomych, u rodziny wszędzie te systemy działają opornie, obojętnie czy to LG, Samsung czy inny Sony. Prawda że to już kilkuletnie sprzęty w większości, mój i siostry mają po 3 lata, ale jak były kupowane to już były w tej "lepszej" półce cenowej. A telewizora to się jednak tak często nie zmienia. Są te wszystkie boxy, chromecasty itd. ale to też nie na tym polega żeby dopłacać kilka stów za coś, co powinno działać dobrze w samym kupionym urządzeniu.
@Salwik92 No mnie na przykład nie interesują teorie o płaskiej ziemi to nie rozmawiam o tym namiętnie codziennie, tak samo gul mi nie skacze jak coś o tym przeczytam w sieci tylko jade dalej :) Pewnie że da się utrzymać dystans 2m, tylko wtedy znowu stoisz w kolejce pod sklepem bo nie mogą wpuścić wszystkich
@Salwik92 a jak chcesz trzymać dystans 2m w sklepie jak tam często przejścia między regałami tyle nie mają? Tak na marginesie to coś zaskakująco dużo nawijasz o tym całym wirusie jak na osobę, którą to podobno nie obchodzi i komu ten temat "powiewa totalnie" :)
@masq Sam wystawia świadectwo o sobie nowemu pracodawcy i na tym mu powinno zależeć, choćby miał już serdecznie w tyłku całą Barcelonę. Poza tym czy można poważnie traktować jego deklaracje o dawaniu z siebie wszystkiego, kiedy on i przed tematem transferu wyglądał jakby wszystko robił na pół gwizdka
1
@Azi Nawet jak będzie już w 200% zdrowy to i tak po takim długim czasie nic nie pokaże, pamiętamy dobrze jak wyglądały jego występy po powrotach, on się musi rozkręcić a w LM nie ma czasu, szczególnie w tej skróconej edycji.
4
@Jaca27 Ale wiesz, że postoje dłuższe niż 2-3 minuty są po to, żeby umożliwić ludziom przesiadkę z innego pociągu? Dopiero byś narzekał jakbyś miał czekać na drugi pociąg dwie godziny na dworcu, zamiast przeskoczyć z jednego w drugi.
Poza tym jak sie nie chce przystanków co chwila to sie jeździ Intercity :)
3
FCBarca i wku****jące reklamy. Name better duo, I'll wait.
1
@kamilop No i wszyscy są spokojni, ktoś tu pisał że mamy już drugiego Neymara czy co? Przede wszystkim to na razie nie wiadomo czy on w ogóle dostanie jakieś szanse na boisku.
7
@kamilop Bruno Fernandes też robił wrażenie w Portugalii i nie przepadł, targujemy sie dalej
1
@Tomek_TF Jak chodzi o Premier League to na pewno nie :)
3
@Gaucho Najlepsze rozwiązanie. Nie będzie miejsca dla nich wszystkich w pierwszym zespole, a nie powinien się marnować kolejny rok w 3 lidze. Sprzedaż z opcją wykupu to też zawsze klub będzie chętniej na niego stawiał bo potem na nim zarobi, a z wypożyczenia to nic nie mają.
1
@Salwik92 Za bardzo nie widziałem go w akcji i na pierwszy rzut oka kwota trochę wysoka, jak na piłkarza ze spadkowicza. Ale to City
21
Bournemouth zaakceptowało 41M funtów od City za Nathana Ake.
Może Garcia dostanie światełko teraz :V
1
@FafitFCB Z tego samego powodu, z którego w Ekstraklasie jest 16
0
@msmsms Zagraj jeden mecz a ja zagram 30 i zobaczymy kto strzeli więcej goli. Co z tego że ja zagram więcej, strzelę więcej goli i będę lepszy to wygram.
0
@Encore Nie oglądam za dużo Milanu, ale po półfinale Pucharu Włoch z Juve gdzie wjechał jak SWAT w klate gościa to jestem w stanie uwierzyć
0
@Roobo Wygrać Balona nie wychodząc nawet z grupy Ligi Europy? No nie sądzę.
2
@budel17 na telewizorze można oglądać nie tylko kanały telewizyjne :)
32
@kerouac O tak https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/07/normal/laeuIZ3mapgwo19ieegHpGrjDDCvto5v.jpg
0
@Colon w sumie to to samo tylko grafiki inne.
0
@MesQueUnClub_87 @SteuerFreiMoney obecnie pewnie jest już lepiej, ale praktycznie w każdym telewizorze z którego miałem okazję korzystać czy to u siebie, u siostry, u znajomych, u rodziny wszędzie te systemy działają opornie, obojętnie czy to LG, Samsung czy inny Sony.
Prawda że to już kilkuletnie sprzęty w większości, mój i siostry mają po 3 lata, ale jak były kupowane to już były w tej "lepszej" półce cenowej. A telewizora to się jednak tak często nie zmienia.
Są te wszystkie boxy, chromecasty itd. ale to też nie na tym polega żeby dopłacać kilka stów za coś, co powinno działać dobrze w samym kupionym urządzeniu.
4
Smart TV w 90% telewizorów jest tak gówniane, że mój 11letni pecet szybciej chodzi
6
Żeby jeszcze rok chłop pociągnął, potem może w końcu zatrudnią kogoś kompetentnego do sztabu medycznego
1
@herbblaugrana a w życiu, ewentualnie zostałbym fanbojem Messiego
2
@Salwik92 No mnie na przykład nie interesują teorie o płaskiej ziemi to nie rozmawiam o tym namiętnie codziennie, tak samo gul mi nie skacze jak coś o tym przeczytam w sieci tylko jade dalej :)
Pewnie że da się utrzymać dystans 2m, tylko wtedy znowu stoisz w kolejce pod sklepem bo nie mogą wpuścić wszystkich
17
@Salwik92 a jak chcesz trzymać dystans 2m w sklepie jak tam często przejścia między regałami tyle nie mają?
Tak na marginesie to coś zaskakująco dużo nawijasz o tym całym wirusie jak na osobę, którą to podobno nie obchodzi i komu ten temat "powiewa totalnie" :)
1
@Danny Gaucho Weź takiemu spalonego odgwizdaj, ja bym miał pełne galoty
1
@FCB24 Czyli Arthur chce tym buntem wymusić transfer, który i tak jest już zaklepany? No ciekawie.
2
@masq Sam wystawia świadectwo o sobie nowemu pracodawcy i na tym mu powinno zależeć, choćby miał już serdecznie w tyłku całą Barcelonę. Poza tym czy można poważnie traktować jego deklaracje o dawaniu z siebie wszystkiego, kiedy on i przed tematem transferu wyglądał jakby wszystko robił na pół gwizdka
3
@jachuu9 Bill Gates
5
@Naturopata ale jak wygramy to będzie miał to trofeum w metryczce, nawet jak już nie zagra
4
@lucca87 no faktycznie bo kurde spojrzenie raz dziennie na tweet to tyle czasu zajmuje że szok. Co ty tu robisz, nie masz normalnego życia?
5
@messi564 tylko że on od zawsze grał dobrze tylko pierwsze pół sezonu, a na wiosnę był cieniem samego siebie.
9
@krefi10 samobójcę też na most podwieziesz?