13

@Messibestplayerintheworld na speed teście pokazuje ci prędkość w megabitach, a przy pobieraniu w megabajtach. Musisz podzielić wynik ze speedtestu przez 8 i wtedy masz prędkość pobierania. Stara sztuczka dostawców internetu żeby liczby robiły lepsze wrażenie

0

@KapiFCB tylko czy naprawdę Bartomeu by tak bezczelnie kłamał w takim wywiadzie, kiedy zarówno Arthur jak i Juventus mógłby temu zaprzeczyć?

3

@zgorzel4 Zdrowia dla małego!

1

@marcin000019 22 bramki i 13 asyst w 46 meczach, jak tak wyglądają liczby chłopa co se nie radził to co by było jakby se radził.

6

@Esteban_ 22, 22, 21, 26, 26 fajne młodziki

1

@Encore no dokładnie, lol

2

@Encore G2-Fnatic

1

@Hiacynk W kolejnych latach inni pójdą ich śladem, to kwestia czasu aż kluby przejdą z herbów na logotypy. Marketingowo na tym wyjdą dużo lepiej, a za 10-15 lat to na stary herb Juve młodzi będą patrzeć "o matko co to miało być" :)

12

Wiedziałem, że Arthur inteligencją nie grzeszy, ale w tej sytuacji to jest już zupełnie nowy poziom głupoty z jego strony :)

0

@Encore a kto ci kazał ;v

2

@Encore GOAT w takim sporcie nigdy nie będzie miał sensu. Na przestrzeni lat są zbyt ogromne różnice już nie wspominając o różnicach w bolidach w tym samym roku między zespołami. To jakby od przyszłego roku tylko na mecze Borussi poszerzyli bramke o dwa metry i za 15 lat taki Sancho miał 2000 goli.

0

@NismoFCB Vettel w RedBullu potrafił dojechać na podium startując z alei serwisowej (Abu Dhabi 2012) więc w mistrzowskim samochodzie pokazywał co potrafi. Od kilku sezonów mu się poprzewracało w głowie i nie jeździ już jak kiedyś.

0

@Nolife1899 Niech go przywiąże do bramy City of Manchester Stadium. Fantastyczna myśl.

3

@RomanHoffer A kliknąłeś? Bo jak kliknąłeś to sie nie dziw że o tym piszą :D

6

@donleo12 Jedyny ich minus to taki, że wypuszczają milion modeli, które się prawie niczym nie różnią między sobą jednocześnie robiąc wielki bałagan w nazewnictwie. Ale co do jakości samych urządzeń nie ma się do czego przyczepić i w niskiej i średniej półce przodują od dłuższego czasu.

2

@klaudiusz_blau Nie mój to jest problem. Polska jest na 63 miejscu na świecie w ilości testów na milion mieszkańców i to jest fakt. Inne kraje mogą a my nie?

2

@klaudiusz_blau Na stronie którą sam wysłałes jest liczba testów, nie wiemy co wrzucamy? :)

1

@Majkel34 zw idę utopić jakieś dziecko w błocie

1

@Chwytliwy No mało prawdopodobne, że odpuszczą ostatnią możliwość zarobienia na nim, ale na pewno nie będą mu ułatwiać. Poza tym jak dla mnie to on zaginie w tym Juve jak tam pójdzie. Chętnie bym go zobaczył jako głównego napastnika w jakimś klubie z La Liga.

2

@Chwytliwy To raczej pewne, ale wydźwięk tej wypowiedzi jest taki, że to nie on będzie sobie przebierał w ofertach, a to Napoli wybierze klub dla niego

6

No Areczek, nie ma gwiazdorzenia. Idziesz tam gdzie dadzą najwięcej albo siedzisz rok na ławeczce.


4

@IronSanHybrid Jak będzie się bronił przed tym tak zażarcie, jak broni bramki Barcelony, to za 2 dni już go tu nie będzie xD

0

@Janiama No mogę odejmować sobie pensję Messiego, ale to nie jest miarodajne w żaden sposób. Odszedłby Messi to przyszedłby kolejny gwiazdor zarabiający może nie 80, a 50 milionów. Real sobie odjął 60 M Ronaldo i już przybyło 40 M dla Hazarda. Umtiti musiał dostać nowy kontrakt tylko dlatego że wcześniej mu dali za niską klauzulę. O ile w przypadku Neymara uważam że te 222M to i tak było bardzo dużo na tamten okres, to 60M klauzuli u jednego z 5 najlepszych stoperów na świecie w tamtym czasie to była żenada. Gdyby wynosiła chociaż te 100M (nie wierze że nie byliby w stanie wynegocjować takiej klauzuli wcześniej gdy Samu grał wszystko od dechy do dechy i ani myślał o odejściu) to by dziś zarabiał pewno z 6 milionów a nie 12

1

@Chwytliwy No pewnie że jest fatalnie zarządzany, mają bardzo wiele kasy bo właściciele United tylko własnie pieniądze widzą. Przecież to jest jakaś parodia że oni wydają dużo więcej na pensje piłkarzy niż City

0

@Chwytliwy City, Real, Liverpool wydają na pensje rocznie 120M mniej niż Barca, nawet nie licząc Messiego różnica nad drugim klubem w kolei jest spora. Nie liczę tu United (100M za Barcą) bo to akurat też klub od lat fatalnie zarządzany.

18

@Chwytliwy Inne kluby tez mają klasowych graczy, a pensje 3 klasy niższe

0

@catalanian09 @Coutinho007 jest sprzedany ale mamy chyba prawo odkupu.

8

@kamilop Barca? Sprzedać? Haha

6

@Hiacynk a kto gra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?