@ToWinaSedziego No nie wiem czy nie ma presji, każda kolejna kontuzja, nawet najmniejsze naciągnięcie, i od razu będzie lawina szydery i śmieszków, którą on też na pewno widzi i czyta na swój temat.
@LuisSalvano Raczej się rozchodzi o ilość nowych komentarzy pod dyskusją w ciągu ostatnich kilku godzin. Pod twoim śledzeniem dzisiaj już nikt nie pisze, a pozostałe dyskusje dzisiaj dostały kilkanaście nowych komentarzy :)
@lucca87 No a myślisz że jak jest teraz? Piłkarze wrócili z urlopów po lidze i zanim odbyli jakiekolwiek treningi w grupie każdy miał zrobiony test. U Mariano wykryli to jego na izolacje, a reszta gra. Gdyby wykryli u niego wirusa dopiero po kilku treningach to zapewniam, że żadnego wylotu do Anglii na LM by nie było.
@Coutinho007 No jednak modele które wymieniasz to już coś prezentują, ja mówię o tych najtańszych modelach za złotówke do abonamentu, które bierze mnóstwo ludzi bo sie nie znają, a "firma przecież dobra".
@marcin000019 Na zachodzie bo ich stać, a w biedniejszych krajach strzelam że ludzie wolą kupić gównianego taniego samsunga bo to samsung, a nie "ryzykować" z nieznaną im marką. U nas tez jeszcze jakiś czas temu 90% ludzi latało z samsungami, chociaż co drugi działał tak że nic tylko sie pociąć żyletą.
2
@MaTt_BarcaFan Myślisz że nie odda? ;)
11
@Jaca27 Ekstraklasa i tak ma dużo większe pieniądze niż kraje, które regularnie walą nas na łeb w Europie
3
@justfootball W sumie to jeszcze nie wiem, miesiąc temu wersja była taka że wracamy na uczelnie, a od tego czasu cisza.
11
@MesQueUnClub96 Ci co przeżyli może tak
1
@barteq Podają że portowy magazyn w którym fajerwerki były, czy to jest wiarygodne to sie nie znam.
0
@justfootball Narcos polecam, Narcos Meksyk już mniej.
1
@ToWinaSedziego No nie wiem czy nie ma presji, każda kolejna kontuzja, nawet najmniejsze naciągnięcie, i od razu będzie lawina szydery i śmieszków, którą on też na pewno widzi i czyta na swój temat.
1
@4drian0 jak to jest być przystankiem
1
@LuisSalvano Raczej się rozchodzi o ilość nowych komentarzy pod dyskusją w ciągu ostatnich kilku godzin. Pod twoim śledzeniem dzisiaj już nikt nie pisze, a pozostałe dyskusje dzisiaj dostały kilkanaście nowych komentarzy :)
0
@lucca87 No a myślisz że jak jest teraz? Piłkarze wrócili z urlopów po lidze i zanim odbyli jakiekolwiek treningi w grupie każdy miał zrobiony test. U Mariano wykryli to jego na izolacje, a reszta gra. Gdyby wykryli u niego wirusa dopiero po kilku treningach to zapewniam, że żadnego wylotu do Anglii na LM by nie było.
0
@lucca87 Mariano przyjechał z wirusem z urlopu i nie miał kontaktu z drużyną.
3
@malicinho Sergio Ramos charakteryzujący się obecnie chyba najlepszą grą w powietrzu wśród stoperów ma oszałamiające 184 :)
4
@MichalZZZ Koszykówka, nie bijcie :)
2
@SonBarcaGoku kranczipsy dla mnie zbyt sztywne, ciężko się chrupie xD
0
@robsesh na urlop idź do następnego meczu albo sam se datę wybierz i samo ci przeleci
2
@MichalZZZ bo trenował z drużyną, tylko na sparingu go nie było bo nie może jeszcze grać, a od jutra znowu będzie razem z resztą
4
@MichalZZZ Grali chyba wewnętrzny sparing na Camp Nou, a on to się do gry w meczu jeszcze nie nadaje
4
@kamilop A ktoś sie śmieje?
11
@FafitFCB jak do remontu to tylko Skrillexa, sąsiedzi nie odróżnią czy nadal wiercisz czy to już tylko muzyka leci.
6
@kamilop "Napisz choć jedno nazwisko poprawnie challenge"
1
@MesQueUnClub_87 bułka z chlebem
2
@Coutinho007 No jednak modele które wymieniasz to już coś prezentują, ja mówię o tych najtańszych modelach za złotówke do abonamentu, które bierze mnóstwo ludzi bo sie nie znają, a "firma przecież dobra".
4
@marcin000019 Na zachodzie bo ich stać, a w biedniejszych krajach strzelam że ludzie wolą kupić gównianego taniego samsunga bo to samsung, a nie "ryzykować" z nieznaną im marką.
U nas tez jeszcze jakiś czas temu 90% ludzi latało z samsungami, chociaż co drugi działał tak że nic tylko sie pociąć żyletą.
0
@myscooter @Hosh a no chyba że tak, to zmienia postać rzeczy xD
0
Jak to teraz z tym F1 w Polsacie? Jakieś wybrane wyścigi będą pokazywać tylko?
3
@Chaoss sam Max powiedział że zjechali po rekord okrążenia
3
@myscooter kilka zakrętów miał do końca wyścigu, miał zmienić opony i robić okrążenie więcej niż reszta? Najmniejszego sensu to nie ma.
10
@pawelfcb2010 zjechał po rekord okrążenia, co mu się zresztą udało.
1
@PatrychoO Zjazd do pitstopu to twoja decyzja (twojego zespołu), nie chcesz tracić pozycji to nie zjeżdżasz
1
@PieN tylko usłyszałem ten głos i od razu jakoś tak lepiej na serduszku :D