2

@MaTt_BarcaFan Myślisz że nie odda? ;)

11

@Jaca27 Ekstraklasa i tak ma dużo większe pieniądze niż kraje, które regularnie walą nas na łeb w Europie

3

@justfootball W sumie to jeszcze nie wiem, miesiąc temu wersja była taka że wracamy na uczelnie, a od tego czasu cisza.

11

@MesQueUnClub96 Ci co przeżyli może tak

1

@barteq Podają że portowy magazyn w którym fajerwerki były, czy to jest wiarygodne to sie nie znam.

0

@justfootball Narcos polecam, Narcos Meksyk już mniej.

1

@ToWinaSedziego No nie wiem czy nie ma presji, każda kolejna kontuzja, nawet najmniejsze naciągnięcie, i od razu będzie lawina szydery i śmieszków, którą on też na pewno widzi i czyta na swój temat.

1

@4drian0 jak to jest być przystankiem

1

@LuisSalvano Raczej się rozchodzi o ilość nowych komentarzy pod dyskusją w ciągu ostatnich kilku godzin. Pod twoim śledzeniem dzisiaj już nikt nie pisze, a pozostałe dyskusje dzisiaj dostały kilkanaście nowych komentarzy :)

0

@lucca87 No a myślisz że jak jest teraz? Piłkarze wrócili z urlopów po lidze i zanim odbyli jakiekolwiek treningi w grupie każdy miał zrobiony test. U Mariano wykryli to jego na izolacje, a reszta gra. Gdyby wykryli u niego wirusa dopiero po kilku treningach to zapewniam, że żadnego wylotu do Anglii na LM by nie było.

0

@lucca87 Mariano przyjechał z wirusem z urlopu i nie miał kontaktu z drużyną.

3

@malicinho Sergio Ramos charakteryzujący się obecnie chyba najlepszą grą w powietrzu wśród stoperów ma oszałamiające 184 :)

4

@MichalZZZ Koszykówka, nie bijcie :)

2

@SonBarcaGoku kranczipsy dla mnie zbyt sztywne, ciężko się chrupie xD

0

@robsesh na urlop idź do następnego meczu albo sam se datę wybierz i samo ci przeleci

2

@MichalZZZ bo trenował z drużyną, tylko na sparingu go nie było bo nie może jeszcze grać, a od jutra znowu będzie razem z resztą

4

@MichalZZZ Grali chyba wewnętrzny sparing na Camp Nou, a on to się do gry w meczu jeszcze nie nadaje

4

@kamilop A ktoś sie śmieje?

11

@FafitFCB jak do remontu to tylko Skrillexa, sąsiedzi nie odróżnią czy nadal wiercisz czy to już tylko muzyka leci.

6

@kamilop "Napisz choć jedno nazwisko poprawnie challenge"

1

@MesQueUnClub_87 bułka z chlebem

2

@Coutinho007 No jednak modele które wymieniasz to już coś prezentują, ja mówię o tych najtańszych modelach za złotówke do abonamentu, które bierze mnóstwo ludzi bo sie nie znają, a "firma przecież dobra".

4

@marcin000019 Na zachodzie bo ich stać, a w biedniejszych krajach strzelam że ludzie wolą kupić gównianego taniego samsunga bo to samsung, a nie "ryzykować" z nieznaną im marką.
U nas tez jeszcze jakiś czas temu 90% ludzi latało z samsungami, chociaż co drugi działał tak że nic tylko sie pociąć żyletą.

0

@myscooter @Hosh a no chyba że tak, to zmienia postać rzeczy xD

0

Jak to teraz z tym F1 w Polsacie? Jakieś wybrane wyścigi będą pokazywać tylko?

3

@Chaoss sam Max powiedział że zjechali po rekord okrążenia

3

@myscooter kilka zakrętów miał do końca wyścigu, miał zmienić opony i robić okrążenie więcej niż reszta? Najmniejszego sensu to nie ma.

10

@pawelfcb2010 zjechał po rekord okrążenia, co mu się zresztą udało.

1

@PatrychoO Zjazd do pitstopu to twoja decyzja (twojego zespołu), nie chcesz tracić pozycji to nie zjeżdżasz

1

@PieN tylko usłyszałem ten głos i od razu jakoś tak lepiej na serduszku :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?