@LuisSalvano Są Wolfensteiny i Doomy, ale no do realistycznych to one nie należą. Nie wiem, przychodzą mi do głowy tylko kampanie z Call of Duty i Battlefieldów, poprzednie części można wyrwać za grosze ale każda z nich to na kilka(naście) godzin wystarczy.
@messi564 Setien powiedział na konferencji że skład jest już ustalony od kilku dni, występ Puiga to właściwie jedyna niewiadoma z całej jedenastki, ale jakoś bym sie na to nie nastawiał
@Bykunn Mecz Barcy jutro, Dwa ćwierćfinały (ewentualne Barca-Bayern i Real/City-Juve), oba półfinały i finał - te wszystkie spotkania będą za darmo w TVP więc moim zdaniem i tak tych 4 dych nie warto płacić. Na 100% wszystkie mecze Barcelony będą w TVP nawet jakby mieli wygrać LM.
@LuisSalvano Dzisiaj to kluby biją się o piłkarzy, spróbujemy wsadzić im takie warunki do umowy to pójdą tam gdzie ich nie będzie. Poza tym najczęściej to właśnie klubom zależy na jak najdłuższym kontrakcie, żeby nie było zaraz masy sytuacji jak City ma z Garcią chociażby. Też uważam że w sytuacji w jakiej są Umtiti i Dembele powinni mieć z marszu obniżone znacznie wynagrodzenie, ale agenci dziś są tak cwani że to jest nie do przepchnięcia.
6
Tymczasem na Rambli
https://x.com/DaroGol/status/1291839828070486018
4
@Barwindg Do Anglii przyjechał to myślał że sie do Peaky Blinders zahaczy
4
@AmigoBlancos Varane* im rozdaje bramki.
1
Guardiola tego Fodena trzyma chyba tylko po to żeby mu sie nie zbuntował i nie uciekł jak Eric Garcia. Zakładnik.
5
Dobrze że odwołali tą Złotą Piłkę XD
0
@klopx Jutro Barca bedzie, potem dwa ćwierćfinały pokażą, dwa półfinały i finał.
3
Jak ktoś chce linka to priw, do 21 wysyłam potem zamykam brame i do widzenia.
0
@Sznejk PW bo tu strzelajo
0
@budel17 na STS wczoraj patrzyłem to awans Juve, Realu i Napoli dawał kurs 29 :P
0
@LuisSalvano Są Wolfensteiny i Doomy, ale no do realistycznych to one nie należą. Nie wiem, przychodzą mi do głowy tylko kampanie z Call of Duty i Battlefieldów, poprzednie części można wyrwać za grosze ale każda z nich to na kilka(naście) godzin wystarczy.
1
@_wiktoria_ To obstaw jeszcze Napoli
1
@eckov Z daleka robi takie wrażenie, ale na jego instagramie widac że jest bardzo dobrze zbudowany :)
2
@PaCo Tylko w przeciwieństwie do poprzednich umów, te mają być przedłużone jedynie o rok.
0
@Erik0 PW (limit znakow)
2
@MESSIah16 A co jak hiszpanki też nie było i fałszowali wszystkim przyczyny zgonu :O
2
@szkutnik91 po kursie 1.15 to nie ma sensu xD
3
Awans Napoli, Realu i Juventusu po kursie 30, przynajmniej bede miał za co opijać smutki.
0
@messi564 No ty może nie wiedziałeś, w Barcelonie mogli wiedzieć. Z pytaniami to do Kike :V
0
@messi564 Setien powiedział na konferencji że skład jest już ustalony od kilku dni, występ Puiga to właściwie jedyna niewiadoma z całej jedenastki, ale jakoś bym sie na to nie nastawiał
2
@Bykunn Mecz Barcy jutro, Dwa ćwierćfinały (ewentualne Barca-Bayern i Real/City-Juve), oba półfinały i finał - te wszystkie spotkania będą za darmo w TVP więc moim zdaniem i tak tych 4 dych nie warto płacić. Na 100% wszystkie mecze Barcelony będą w TVP nawet jakby mieli wygrać LM.
2
@MesQueUnClub96 mazowieckie ma też 3x większą powierzchnie
1
@Dajnatace Android TV Remote Control
0
@lucca87 Albo sie dumny Polak napuszy i powie "Cooo?? Mnie nie stać?? Za biedaka mnie masz? Biore karnety dla całej rodziny!"
5
@marcin000019 a ja to sobie zrobiłem sejwa przed ostatnią misją i przeszedłem ją dwa razy xD
1
@LuisSalvano Dzisiaj to kluby biją się o piłkarzy, spróbujemy wsadzić im takie warunki do umowy to pójdą tam gdzie ich nie będzie. Poza tym najczęściej to właśnie klubom zależy na jak najdłuższym kontrakcie, żeby nie było zaraz masy sytuacji jak City ma z Garcią chociażby.
Też uważam że w sytuacji w jakiej są Umtiti i Dembele powinni mieć z marszu obniżone znacznie wynagrodzenie, ale agenci dziś są tak cwani że to jest nie do przepchnięcia.
12
@LuisSalvano Paanie snooker do bilarda to jak tenis do pingponga :D
0
@FafitFCB Obcy sie wykluwa
57
@Pilka_jest_okragla Gościu zarabia jak De Bruyne a gra jak De Presja, co sie dziwić
3
@GIGAKOKS Liniowa jak na Rockstar przystało, ale fabuła jest świetna więc nie jest to wada akurat w tym wypadku.
5
@Encore -Halo sprzedajcie nam Jadona
-Nie
-Żałośni jesteście w uj dwulicowi nara