0

@Kajtek77 Sztab by był normalny to i kasa nie zostałaby przepieprzona na głupoty :P

4

Patrząc na pomysły Guardioli w Lidze Mistrzów co roku to zaczynam myślec że to legendarne DNA Barcelony zawiera frajerstwo w europejskich pucharach

6

@Kajtek77 Wystarczyłoby mieć dyrektora sportowego który wie cokolwiek o swoim fachu i mógłby być nasz :)

0

@dariooo Jeszcze De Bruyne, Thiago i Verratti

1

@Encore Możesz spróbować, na cuda bym nie liczył, ale a nuż pomoże coś. Tylko przy takich programach to sie lubi różny syf instalować więc odznaczaj tam ptaszki podczas instalacji i wgl xD

1

@Encore Jezu jak tam metek zamula to chyba Hitler rozkazy z tego laptopa wydawał xD

6

@Coutinho007 Ująłbym to tak: Semedo na pewno nie należy do tych nietykalnych, ale też nie umieścił bym go w gronie do wyrzucenia w pierwszej kolejności. Jak ktoś da za niego dobre pieniądze to czemu nie, ale wypychać za wszelką cenę nie ma sensu, w przeciwieństwie do Rakitica, Busquetsa, Vidala, Umtitiego którzy powinni zostać wywaleni nawet za darmo byle tylko nie tracić więcej pieniędzy na ich pensje.

0

@Coutinho007 Do tego potrzeba dyrektora sportowego i sztabu z prawdziwego zdarzenia. Do wyborów na pewno takiego tu nie będzie, jedyna sensowna opcja praktycznie bez ryzyka na teraz to wykupienie tego Emersona z Betisu i danie mu szansy na rok.

0

@Coutinho007 ale ja go nie bronię, prawda jest taka że nie kupisz aktualnie na rynku prawego obrońcy który sie zbliży do poziomu jakiego tu ludzie oczekują. Każdy jeden realnie do wyciągnięcia to jedna wielka niewiadoma.

2

@Coutinho007 Alba od roku to momentami potrafi grać nawet gorzej. Aktualnie to tylko szybko biega i dośrodkowuje po ziemi w gąszcz obrońców wokół Messiego.

9

@Coutinho007 Studiem to akurat bym sie nie sugerował XD

0

@masq A ja mam głośniki za 120zł i słuchawki za 400, także u mnie odwrotnie :D

0

@Criss18Barca Zależy jakie masz słuchawki i jakie głośniki :)

1

@ShawnC W poniedziałek zebranie zarządu. Weekend jest panie daj sie poopalać garniturkom

0

@ngif Nie ma miejsca na 32-letnie maskotki biorące po 10 baniek rocznie. Albo są w stanie grać na najwyższym poziomie albo do widzenia. Bo w dobrowolną obniżkę pensji nie wierzę :)

2

@matirix20 spokojnie, nie zostawi kadry przed Euro :)

17

@Jacu327 Wypalony trener do wypalonego klubu jak znalazł.

0

@Mathew86 A to akurat ciekawe, w momencie jak przedłużał kontrakt był jednym z topowych stoperów na świecie i prawie każdy tu włącznie ze mną srał po gaciach żeby United go za 60M klauzuli nie podkupiło :P

14

@deyna2018 I Umtiti sie zgodzi żeby zejść z 12M barcelońskiej pensji na 2M w Lipsku.

0

@Encore W co chcesz grać i jakie problemy są z tą grą aktualnie? Bo są jakieś programy typu GameBooster, które ograniczają do minimum wszystkie procesy w tle i rzucają maxa na grę, ale to też cudów nie zdziała i o ile w ogóle jakaś poprawa będzie to raczej co najwyżej ograniczenie jakichś przycinek czy kilka tam fpsów więcej. A co do priorytetu to najlepiej sprawdzić na własnej skórze czy coś dało :P

1

@Encore Na słabym sprzęcie może coś pomóc ustawienie wysokiego priorytetu dla gry, ale generalnie nie jest to zalecane bo wtedy pozostałe programy jak TeamSpeak, discord np. czy ogólnie windowsowe procesy w tle mogą szaleć bo mają niższy priorytet niż gierka która zabiera im "paliwo" spod nosa :V

3

@karlu105 Zalando

0

@Transu96 Wraca zaraz jedyny słuszny avatar. Znaczy nie tak zaraz bo serwery mają w indonezji.

2

@Janiama O i tu się mogę podpisać rękami i nogami :)

1

@VamosRakieta Już zapomniałem gdzie tu sie avatar zmienia. Nowy jakiś mało kreatywny ale to tylko tymczasowy zanim coś wymyśle bo sie nie spodziewałem.

1

@Danny Gaucho Moje dziewczyny miały inne zdanie. Jak je odbierałem z przedszkola.

1

@Danny Gaucho Też już na zawsze będę nosaczem. Tęsknie za czasami jak mnie wyzywali tu od pedziów za kucyka pony w avatarze

15

@fcbarcafan19 Jeszcze nie widać, tu sie aktualizuje avatar wolniej niż Barca konstruuje akcje

1

@Danny Gaucho Coś sie wymyśli, to tylko przejściowe

3

@Danny Gaucho Daj mie pan spokój, przez 3 lata miałem więcej pomysłów na avatar niż włosów na głowie (nie twojej), a teraz nie mam nastroju na wymysły xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?