@Patrykl145 No pewnie, lepiej chodzić ze spuszczoną głową i tylko narzekać. Porozmawiamy za miesiąc, jak części ze wspomnianych przez Ciebie krów nie będzie już w klubie.
@Azi a Ty widzisz jak on gra czy nie? Bartomeu doprowadził ten klub do ruiny sportowej między innymi trzymając tyle czasu Busquetsa w głównej roli. Niby trener też mógł go odstawić, ale wiadomo że mało kto ma jaja ruszać paczke kolegów w tym klubie co też mówi samo za siebie
@macio_944 W tym oknie i tak nie będzie wielkich transferów, za odchodzących dziadków dostaniemy ochłapy, kilku piłkarzy już przyszło, liczę jeszcze na transfer obrońcy (Garcia), pomocnika (Donny za te 30 baniek super opcja) no i przydałby sie napastnik za tego Suareza, ale w ostateczności obeszłoby się sezon bez zastępcy, jakby mieli kupować kogoś na siłę byle kupić.
@IronSanHybrid Szczerze no w tym momencie taka jest prawda, że lepiej żeby on został. Ktoś musi podejmować decyzje, w tym momencie nawet fatalne ruchy Bartomeu nie będą gorsze niż brak ruchów, jaki by miał miejsce bez zarządu.
@OsehShalom Jakby sie podali do dymisji to z pewnością by nie było żadnych zmian w kadrze, bo kto miałby je zrobić? Duchy? Wybory sie w tydzień nie odbędą.
@CZaras Jakiś tam wpływ na pewno to miało, ale raczej to nie główny powód. Najwięcej na pewno przegrała na tym Atalanta, która od 60 minuty już jechała na oparach.
Bardzo chciałbym zobaczyć listę potencjalnych piłkarzy, których rozważa w tym momencie Abidal. Jak bardzo jest absurdalna i kogo z oczywistych wyborów tam całkowicie brakuje :V
1
@Patrykl145 No pewnie, lepiej chodzić ze spuszczoną głową i tylko narzekać. Porozmawiamy za miesiąc, jak części ze wspomnianych przez Ciebie krów nie będzie już w klubie.
1
@Patrykl145 Ja widzę że ty to już wszystko wiesz. Podaj mi jeszcze numery totka bo sie nie przelewa ostatnio.
0
@bolinho89 A to w takim razie zwracam honor :D
0
@bolinho89 już sie tu reklamowali z jedną ramblową ligą FPL @DaPi @Encore
0
@cules100pro Może mu mama też wypomina jak sie zesrał 2 metry przed kiblem jak był mały i taki nawyk został :V
4
@Azi a Ty widzisz jak on gra czy nie? Bartomeu doprowadził ten klub do ruiny sportowej między innymi trzymając tyle czasu Busquetsa w głównej roli. Niby trener też mógł go odstawić, ale wiadomo że mało kto ma jaja ruszać paczke kolegów w tym klubie co też mówi samo za siebie
1
@msmsms kontuzja, nie grał już w poprzednim meczu z Atalantą. Na treningu ktoś go tam przetrącił.
2
@BarcaInfo Illaix o taak :P
0
@macio_944 W tym oknie i tak nie będzie wielkich transferów, za odchodzących dziadków dostaniemy ochłapy, kilku piłkarzy już przyszło, liczę jeszcze na transfer obrońcy (Garcia), pomocnika (Donny za te 30 baniek super opcja) no i przydałby sie napastnik za tego Suareza, ale w ostateczności obeszłoby się sezon bez zastępcy, jakby mieli kupować kogoś na siłę byle kupić.
0
@IronSanHybrid Szczerze no w tym momencie taka jest prawda, że lepiej żeby on został. Ktoś musi podejmować decyzje, w tym momencie nawet fatalne ruchy Bartomeu nie będą gorsze niż brak ruchów, jaki by miał miejsce bez zarządu.
11
Oby był takim dżokerem w sztabie jakim był w zespole :)
0
@Ghotti z zarządem też mu chyba było nie po drodze
0
@potrojnakorona ciężko to by było gdyby mecz Legii był po 1/2 LM
2
@Criss18Barca Sztuczny a jest jednym z najlepiej prowadzonych klubów na świecie.
1
@czosnekfcb co to jest steropian
0
@justfootball @marcin000019 wołają cie
1
@kuz a potem w listopadzie "o nie jakim cudem oni już nie dają rady"
8
@KapiFCB a co ma powiedzieć XD "no siema, przyszedłem połowe z nich wyp***dolić z tego szamba"
5
@Grubson06 Zajebiście jakiś makaron widze
14
@XdareckiX Nie lepiej Busquets-Rakitic-Vidal?
1
-Hejka Leo, wywaliliśmy już Kike. To co, zostaniesz?
-Nie.
-Cholera, co teraz? Abidal, ty też wylatujesz
-Hejka Leo....
2
@OsehShalom Jakby sie podali do dymisji to z pewnością by nie było żadnych zmian w kadrze, bo kto miałby je zrobić? Duchy? Wybory sie w tydzień nie odbędą.
0
@damianex10 Sie martw żeby facet drugiego zawału nie dostał
0
@Chaoss Nie będzie :)
0
@CZaras Jakiś tam wpływ na pewno to miało, ale raczej to nie główny powód. Najwięcej na pewno przegrała na tym Atalanta, która od 60 minuty już jechała na oparach.
6
@BarcaInfo I tak wyleci po wyborach i tak, więc co mu tam zależy
3
Bardzo chciałbym zobaczyć listę potencjalnych piłkarzy, których rozważa w tym momencie Abidal. Jak bardzo jest absurdalna i kogo z oczywistych wyborów tam całkowicie brakuje :V
3
@Encore No pewnie że nie, ale to pierwszy rynek na jaki będzie patrzył i w jakim powinien mieć największe rozeznanie.
1
@Encore Zagrał 200 minut w 4 meczach w eliminacjach do Euro. Czyli Koeman o nim wie i jest szansa :P
0
Ktoś wie czy Malen dostawał jakieś powołania do kadry od Koemana? Wie o jego istnieniu i jest szansa że go będzie chciał?