1

@Patrykl145 No pewnie, lepiej chodzić ze spuszczoną głową i tylko narzekać. Porozmawiamy za miesiąc, jak części ze wspomnianych przez Ciebie krów nie będzie już w klubie.

1

@Patrykl145 Ja widzę że ty to już wszystko wiesz. Podaj mi jeszcze numery totka bo sie nie przelewa ostatnio.

0

@bolinho89 A to w takim razie zwracam honor :D

0

@bolinho89 już sie tu reklamowali z jedną ramblową ligą FPL @DaPi @Encore

0

@cules100pro Może mu mama też wypomina jak sie zesrał 2 metry przed kiblem jak był mały i taki nawyk został :V

4

@Azi a Ty widzisz jak on gra czy nie? Bartomeu doprowadził ten klub do ruiny sportowej między innymi trzymając tyle czasu Busquetsa w głównej roli. Niby trener też mógł go odstawić, ale wiadomo że mało kto ma jaja ruszać paczke kolegów w tym klubie co też mówi samo za siebie

1

@msmsms kontuzja, nie grał już w poprzednim meczu z Atalantą. Na treningu ktoś go tam przetrącił.

2

@BarcaInfo Illaix o taak :P

0

@macio_944 W tym oknie i tak nie będzie wielkich transferów, za odchodzących dziadków dostaniemy ochłapy, kilku piłkarzy już przyszło, liczę jeszcze na transfer obrońcy (Garcia), pomocnika (Donny za te 30 baniek super opcja) no i przydałby sie napastnik za tego Suareza, ale w ostateczności obeszłoby się sezon bez zastępcy, jakby mieli kupować kogoś na siłę byle kupić.

0

@IronSanHybrid Szczerze no w tym momencie taka jest prawda, że lepiej żeby on został. Ktoś musi podejmować decyzje, w tym momencie nawet fatalne ruchy Bartomeu nie będą gorsze niż brak ruchów, jaki by miał miejsce bez zarządu.

11

Oby był takim dżokerem w sztabie jakim był w zespole :)

0

@Ghotti z zarządem też mu chyba było nie po drodze

0

@potrojnakorona ciężko to by było gdyby mecz Legii był po 1/2 LM

2

@Criss18Barca Sztuczny a jest jednym z najlepiej prowadzonych klubów na świecie.

1

@czosnekfcb co to jest steropian

0

1

@kuz a potem w listopadzie "o nie jakim cudem oni już nie dają rady"

8

@KapiFCB a co ma powiedzieć XD "no siema, przyszedłem połowe z nich wyp***dolić z tego szamba"

5

@Grubson06 Zajebiście jakiś makaron widze

14

@XdareckiX Nie lepiej Busquets-Rakitic-Vidal?

1

-Hejka Leo, wywaliliśmy już Kike. To co, zostaniesz?
-Nie.
-Cholera, co teraz? Abidal, ty też wylatujesz
-Hejka Leo....

2

@OsehShalom Jakby sie podali do dymisji to z pewnością by nie było żadnych zmian w kadrze, bo kto miałby je zrobić? Duchy? Wybory sie w tydzień nie odbędą.

0

@damianex10 Sie martw żeby facet drugiego zawału nie dostał

0

@Chaoss Nie będzie :)

0

@CZaras Jakiś tam wpływ na pewno to miało, ale raczej to nie główny powód. Najwięcej na pewno przegrała na tym Atalanta, która od 60 minuty już jechała na oparach.

6

@BarcaInfo I tak wyleci po wyborach i tak, więc co mu tam zależy

3

Bardzo chciałbym zobaczyć listę potencjalnych piłkarzy, których rozważa w tym momencie Abidal. Jak bardzo jest absurdalna i kogo z oczywistych wyborów tam całkowicie brakuje :V

3

@Encore No pewnie że nie, ale to pierwszy rynek na jaki będzie patrzył i w jakim powinien mieć największe rozeznanie.

1

@Encore Zagrał 200 minut w 4 meczach w eliminacjach do Euro. Czyli Koeman o nim wie i jest szansa :P

0

Ktoś wie czy Malen dostawał jakieś powołania do kadry od Koemana? Wie o jego istnieniu i jest szansa że go będzie chciał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?