@jeyx77x Dobra, ale powiedz mi jak Ty to widzisz. W 2 dni mieli powywalać piłkarzy z klubu płacąc im odszkodowania za zerwanie kontraktu i od razu sie podać do dymisji? Kto potem zrobi jakieś transfery? To tak nie działa, że dziś Bartomeu odchodzi, jutro są wybory a w środe wjeżdża nowy prezydent cały na biało.
@Salchent No wszystko takie proste jest. Końcowy gwizdek, ty, ty i ty wylatujecie. Suarez ty odchodzisz do Ajaxu, oni jeszcze nie wiedzą ale zaraz im powiemy. Busquets masz do wyboru chiny albo szejków, paszport gotowy masz 24 godziny na spakowanie.
Najzwyczajniej w świecie nie wierzę, że jakikolwiek trener zgodziłby się przyjść do tego klubu w takim momencie po tym co się wydarzyło, nie mając zapewnienia że Rakiticie i Suarezy zostaną odstawieni na boczny tor. Więc mimo wszystko wizję grania dalej "leśnymi dziadkami" na razie odłożyłbym na bok.
@Bykunn Ale tu nie ma żadnego projektu i nie będzie dopóki nie odbędą sie wybory. Jedyne co sie wydarzy w tym oknie to jak niektórzy piłkarze odnajdą w sobie resztki honoru i sami odejdą. Ktoś wierzył że Bartek bedzie przewracał drużyne do góry nogami w ostatnim roku kadencji nie mając na to żadnych pieniędzy? Że przyjdzie topowy trener z wieloletnim projektem i pomysłem, kiedy za rok może wylecieć na zbity pysk niezależnie od tego co pokaże?
Zrozumcie, że obojętnie jaki trener teraz nie przyjdzie, to tylko zapchajdziura do wyborów. Nowy zarząd raczej na pewno posadzi swojego trenera na stanowisku.
@VamosRakieta Dobra decyzja, która wynikła tylko z tego że wcześniej tak spartaczył że sie dupa paliła i trza było sprzedać żeby komornik Camp Nou nie odwiedził :V
@Coutinho007 Rewolucja należy do zarządu, nie trenera. Jakby mu wywalili z klubu Busquetsa, Suareza, Rakitica, Vidala itd. to jakie będzie miał wyjście trener niż próbować czegoś nowego.
@Coutinho007 Według mnie ich na utrzymanie Luisa nie stać. Jedyna ich nadzieja że go uda się ściągnąć, to jak jeszcze nam jakiegoś gracza opchną i stąd będą mieli pieniądze żeby zapłacić Suarezowi premie za podpis + pensję.
1
@Comentateiro Przejściowy trener 8 miesięcy przed wyborami? Niee, nie może być!
3
@jeyx77x Dobra, ale powiedz mi jak Ty to widzisz. W 2 dni mieli powywalać piłkarzy z klubu płacąc im odszkodowania za zerwanie kontraktu i od razu sie podać do dymisji? Kto potem zrobi jakieś transfery? To tak nie działa, że dziś Bartomeu odchodzi, jutro są wybory a w środe wjeżdża nowy prezydent cały na biało.
0
@stepien121 Nie rozumiesz. Chodzi mi o to, że to niekoniecznie musi być prawda bo tak napisał jakiś dziennikarz :)
0
@Bamboleo No ale przecież to ma sens, wystarczy że woli prowadzić piłkę lewą nogą, a uderzać prawą :V
0
@stepien121 prasa podawała, że Barcelona złoży taką ofertę* a to jest bardzo istotna różnica :)
3
@Encore W Śląsku Wrocław
2
@Cvzx a jak straci to oni muszą zasuwać żeby ją odebrać, a on se popatrzy :D
0
@Salchent No wszystko takie proste jest. Końcowy gwizdek, ty, ty i ty wylatujecie. Suarez ty odchodzisz do Ajaxu, oni jeszcze nie wiedzą ale zaraz im powiemy. Busquets masz do wyboru chiny albo szejków, paszport gotowy masz 24 godziny na spakowanie.
16
„W swoim utrapieniu wołali do Pana i wyprowadził ich z ucisku, w jakim się znajdowali.
Psalm 107: 28 ”
Chyba nie mówi o sobie? XD
1
@Ghotti No chyba po to sie organizuje przyspieszone wybory żeby szybciej nowy wybrany mógł objąć stanowisko. Inaczej jaki to ma sens
2
Najzwyczajniej w świecie nie wierzę, że jakikolwiek trener zgodziłby się przyjść do tego klubu w takim momencie po tym co się wydarzyło, nie mając zapewnienia że Rakiticie i Suarezy zostaną odstawieni na boczny tor. Więc mimo wszystko wizję grania dalej "leśnymi dziadkami" na razie odłożyłbym na bok.
11
@Olkovsky9 Bo myśleli że przyjdzie Guardiola z KDB, Garcią i Fodenem w plecaku i ruszy maszyna.
4
@IronSanHybrid To jest w kwestii zarządu żeby im podziękować. On nie powinien ich w ogóle dostać do dyspozycji w tej sytuacji.
0
@Bykunn Ale tu nie ma żadnego projektu i nie będzie dopóki nie odbędą sie wybory. Jedyne co sie wydarzy w tym oknie to jak niektórzy piłkarze odnajdą w sobie resztki honoru i sami odejdą. Ktoś wierzył że Bartek bedzie przewracał drużyne do góry nogami w ostatnim roku kadencji nie mając na to żadnych pieniędzy? Że przyjdzie topowy trener z wieloletnim projektem i pomysłem, kiedy za rok może wylecieć na zbity pysk niezależnie od tego co pokaże?
1
@Encore Trenerzy w 90% przypadków są zwalniani przez klub.
0
Zrozumcie, że obojętnie jaki trener teraz nie przyjdzie, to tylko zapchajdziura do wyborów. Nowy zarząd raczej na pewno posadzi swojego trenera na stanowisku.
0
@BarcaInfo Wyrok w zawieszeniu+grzywna i wywalone chłop bedzie miał.
1
@pluszek Dzięki za cynk
33
Podobno w biurach Juventusu gorączkowo szukają paragonu za Arthura w nadziei że da sie go jeszcze zwrócić
3
@VamosRakieta Dobra decyzja, która wynikła tylko z tego że wcześniej tak spartaczył że sie dupa paliła i trza było sprzedać żeby komornik Camp Nou nie odwiedził :V
0
@Sysia11 dla Lewego. Jedyne co mu może odebrać tę nagrodę FIFA to wygrana LM przez PSG i świetne występy Neymara w obu pozostałych spotkaniach.
1
@Coutinho007 Rewolucja należy do zarządu, nie trenera. Jakby mu wywalili z klubu Busquetsa, Suareza, Rakitica, Vidala itd. to jakie będzie miał wyjście trener niż próbować czegoś nowego.
2
@Encore ech, i znowu tydzień będę nad składem myślał a po dwóch miesiącach odechce mi się w ogóle wchodzić na te stronę xD
1
@Colon Jestem za, a nawet przeciw.
26
@Zoker Zdania ekspertów są podzielone.
6
@lukas10 Palnij ty sie w łeb
2
@Coutinho007 Według mnie ich na utrzymanie Luisa nie stać. Jedyna ich nadzieja że go uda się ściągnąć, to jak jeszcze nam jakiegoś gracza opchną i stąd będą mieli pieniądze żeby zapłacić Suarezowi premie za podpis + pensję.
4
@lukas10 Bo widziałeś 30-sekundowy filmik z 15-minutowej przerwy w połowie meczu? Ojej musisz wiedziec już wszystko.
1
@Coutinho007 Uważasz, że Suarez jest więcej wart od De Beeka, że jeszce to oni mają dopłacić? :D
3
@abram3k Nic, obniżoną cenę za któregoś z graczy Ajaxu.