@Johnnie_Walker Tak jak napisałem wyżej, wielkich transferów do klubu już nie będzie i na to Koeman nie ma wpływu, ale zdecydowanie ważniejsze jest to kogo pożegna i odstawi od jedenastki. Poza tym jak sobie faktycznie zażyczy takiego Van De Beeka, to mu go ściągną. Jeszcze na tyle nas stać.
@myscooter Przychodzi już kilku młodych fajnych grajków (+Pjanic), więc właściwie wystarczy że będzie mógł pożegnać takich wirtuozów jak Busquets, Rakitic, Vidal, Suarez. Jeżeli chciałby wymieniać Semedo to za niego dostaniemy dobre pieniądze i będzie za co kupić następcę. Naprawdę tu nie trzeba ogromnych pieniędzy, ważniejsze jest kto odejdzie, a nie kto przyjdzie.
@Pilka_jest_okragla Ujmę to tak: jeżeli faktycznie chcą przebudować jakoś te kadrę już tego lata, to Bartomeu, Grau i Abidal muszą zostać na stanowiskach. Czasu jest mało, a w tej sytuacji lepszy już mierny dyrektor sportowy, który już od miesięcy ma jakiekolwiek rozeznanie na rynku, niż taki który dopiero co przyjdzie i sie zacznie rozglądać.
@KapiFCB Z drugiej strony, w obecnej sytuacji też bym czekał jak najdłużej na jak najwięcej ofert i dopiero wtedy coś wybrał. Sytuacja na rynku będzie coraz trudniejsza bo każdy chce jak nigdy zarobić jak najwięcej i wydać jak najmniej. Opcje zaczną się kończyć i może coraz lepsze kluby po niego sie zgłoszą.
@Mat_Cat gdzie widać że Coutinho potrafi? Bo strzelił dwa gole chłopom mającym już tylko myśli samobójcze? W poprzednich spotkaniach Bayernu jakoś nie było widać, o ile Coutinho był w ogóle na boisku.
@Mazi Pimienta może sobie spalić karierę, jak zaraz na starcie sobie nie poradzi. A zadanie proste nie jest z tak rozbitą drużyną. Można sobie wmawiać, że nie ma presji na trofea w przyszłym sezonie, ale w takim klubie zawsze będzie presja, szczególnie w Hiszpanii gdzie wszystko jest prześwietlane przez dziennikarzy od góry do dołu.
@kiper09 a po czym wnioskujesz że Puyol będzie lepszy? Może też ma gówniane pojęcie o tym, to że potrafił na boisku pokrzyczeć nie znaczy że przy negocjacjach jak sie bedzie darł to coś tym ugra.
@PieN W oficjalnym komunikacie piszą, że zwolnienie trenera to pierwszy krok w kierunku restrukturyzacji pierwszego zespołu. Ja tam uważam że jednak troche sie w kadrze zadzieje :)
Kandydaci na prezydenta tak ochoczo mówili w weekend, że są gotowi złożyć wniosek o wotum nieufności jak Bartomeu nie zrezygnuje, więc czas sie ruszyć :)
@barteq Przeważnie były chyba w czerwcu, dość późno biorąc pod uwagę że wszystkie formalności troche trwają, a okienko transferowe ucieka. Marzec to spoko termin.
Ronald Koeman in January 2019: "I always say that when I have a 30-year-old player and a 22-year-old with the same performance. I play the 22-year-old because he's the future." [cat radio via md]
3
@Kidd Comic Sans to znam, tego nie.
0
@Johnnie_Walker Tak jak napisałem wyżej, wielkich transferów do klubu już nie będzie i na to Koeman nie ma wpływu, ale zdecydowanie ważniejsze jest to kogo pożegna i odstawi od jedenastki. Poza tym jak sobie faktycznie zażyczy takiego Van De Beeka, to mu go ściągną. Jeszcze na tyle nas stać.
2
@myscooter Przychodzi już kilku młodych fajnych grajków (+Pjanic), więc właściwie wystarczy że będzie mógł pożegnać takich wirtuozów jak Busquets, Rakitic, Vidal, Suarez. Jeżeli chciałby wymieniać Semedo to za niego dostaniemy dobre pieniądze i będzie za co kupić następcę. Naprawdę tu nie trzeba ogromnych pieniędzy, ważniejsze jest kto odejdzie, a nie kto przyjdzie.
2
@Johnnie_Walker Myśle że gdyby Koeman nie dostał zapewnienia że ma wolną rękę w tym oknie, to by nie zostawił ciepłej posadki w kadrze
4
@Pilka_jest_okragla Ujmę to tak: jeżeli faktycznie chcą przebudować jakoś te kadrę już tego lata, to Bartomeu, Grau i Abidal muszą zostać na stanowiskach. Czasu jest mało, a w tej sytuacji lepszy już mierny dyrektor sportowy, który już od miesięcy ma jakiekolwiek rozeznanie na rynku, niż taki który dopiero co przyjdzie i sie zacznie rozglądać.
0
@cules100pro e tam, upolowanie fajnego ciucha w dobrej cenie potrafi dużo radości człowiekowi sprawić, ja go rozumiem :D
0
@KapiFCB Z drugiej strony, w obecnej sytuacji też bym czekał jak najdłużej na jak najwięcej ofert i dopiero wtedy coś wybrał. Sytuacja na rynku będzie coraz trudniejsza bo każdy chce jak nigdy zarobić jak najwięcej i wydać jak najmniej. Opcje zaczną się kończyć i może coraz lepsze kluby po niego sie zgłoszą.
1
@YoNoEntiendoNada Nic nie ujmuję, Lukaku to fantastyczny napastnik. Chciałem tylko zaznaczyć jakim fenomenem był... El Fenomeno :)
22
@Mat_Cat gdzie widać że Coutinho potrafi? Bo strzelił dwa gole chłopom mającym już tylko myśli samobójcze? W poprzednich spotkaniach Bayernu jakoś nie było widać, o ile Coutinho był w ogóle na boisku.
0
@Bykunn Ligi sie zaczną to sie uspokoi. Niemniej jednak temat jakiegoś Neymara pewnie będzie wałkowany do samego końca :V
10
@DanielOOL Ronaldo miał wtedy zaledwie 20 lat warto dodać :P
0
@LeoMessi1994 w Anglii deadline day jest 5 października, termin ten zaproponowała UEFA więc myśle że w większości lig to właśnie ta data jest.
2
@Mazi Pimienta może sobie spalić karierę, jak zaraz na starcie sobie nie poradzi. A zadanie proste nie jest z tak rozbitą drużyną. Można sobie wmawiać, że nie ma presji na trofea w przyszłym sezonie, ale w takim klubie zawsze będzie presja, szczególnie w Hiszpanii gdzie wszystko jest prześwietlane przez dziennikarzy od góry do dołu.
0
@BarcaInfo Tylko oni się powołują w tekście na Onda Cero, czyli właśnie Martineza. W praktyce nadal to tylko jedno źródło.
0
@BarcaInfo Pisał ktoś oprócz tego Martineza coś o Donnym?
0
@DejMian111 początek miał fatalny, ale z każdym tygodniem coraz lepiej sobie radził i aktualnie już chyba pewniak do jedenastki
6
@Joe_Pesci i City chętnie go z pewnością puści jak Aguero ma już 32 lata.
3
@Cule2013 Tak, pudełka też przysyłają. W razie gwarancji potrzebne itd.
0
@Danny Gaucho Przynajmniej z Putinem nie mam powiązań.
0
@Danny Gaucho To przez to że mam niemieckie nazwisko?
3
@Bykunn To już 20 lat temu jak do przedszkola chodziłem to mycie zębów było i piosenka "szczotka, pasta, kubek, ciepła woda" XD
5
@neeed Śmiszne ale w sumie to nie
2
@kiper09 a po czym wnioskujesz że Puyol będzie lepszy? Może też ma gówniane pojęcie o tym, to że potrafił na boisku pokrzyczeć nie znaczy że przy negocjacjach jak sie bedzie darł to coś tym ugra.
0
@PieN W oficjalnym komunikacie piszą, że zwolnienie trenera to pierwszy krok w kierunku restrukturyzacji pierwszego zespołu. Ja tam uważam że jednak troche sie w kadrze zadzieje :)
1
Kandydaci na prezydenta tak ochoczo mówili w weekend, że są gotowi złożyć wniosek o wotum nieufności jak Bartomeu nie zrezygnuje, więc czas sie ruszyć :)
0
@barteq Przeważnie były chyba w czerwcu, dość późno biorąc pod uwagę że wszystkie formalności troche trwają, a okienko transferowe ucieka. Marzec to spoko termin.
4
@BarcaInfo Inaki Pena
0
@FCBarcelonista a kto ci ją obiecał? Dziennikarz z Mundo albo innego sportu? To niech oni konferencje robią
5
Ronald Koeman in January 2019: "I always say that when I have a 30-year-old player and a 22-year-old with the same performance. I play the 22-year-old because he's the future." [cat radio via md]
Oby Romek, oby :)
0
@Pawlak1992 Bartomeu nie może kandydować w kolejnych wyborach :) a ktokolwiek z jego "polecenia" wystartuje to i tak nie ma szans