@fcbarcafan19https://i.gyazo.com/1ae1d72a0ab0fc128977383fc8a7faf1.png Nazwiska na poszczególnych pozycjach w pomocy/obronie rzecz jasna do ustalenia, ale generalnie spróbowałbym żeby w środku Messi z Griezmannem operowali razem i wymieniali się pozycjami, żeby raz grał wyżej Antek a raz Leo.
@fcbarcafan19 No można, ale ja osobiście nie chce już widzieć Messiego ustawionego z boku boiska, bo on i tak gra nonstop w środku a potem tam jest jeden wielki krater i niewykorzystana przestrzeń.
@Ratamahatta Czysto na papierze wydaje mi się że miałoby sens ustawienie Messiego przed Griezmannem / Griezmanna przed Messim i żeby wymieniali się w trakcie meczu pozycjami. Żaden z nich nie czuje się dobrze siedząc w środku czekając tylko na piłki, ale mogliby na zmianę przejmować taką rolę w meczu. Oczywiście cholera wie jakby to wyszło w praktyce.
Kto tu ogląda regularnie mecze Interu? Griezmann to już wiemy że najlepiej się czuje jako ten drugi napastnik z kimś przed sobą, ale co z Lautaro? Gra cały czas obok Lukaku i to właściwie Belg jest główną armatą i czołgiem w tym zespole. Nie będzie z Martinezem czasami podobnego problemu jak z Antkiem, że nie czuje sie dobrze jako jedyny napastnik w środku? Już pomijając to że teraz kompletnie opadł z formą, to jak wyglądała gra tego duetu w czasie gdy Martinez był formie i strzelał bramki?
@Kuczek Luis Suarez: Chcę być jak najlepszy dla klubu i moim celem jest pozostanie, ale jeśli myślą inaczej, to nie mam problemu z przeprowadzeniem rozmowy z osobami, które decydują. Temat sprzedaży uważam za otwarty.
@PlanetFCB z tych co faktycznie wrócili po latach to chyba Pique, Fabregas. No byli jeszcze Denis i Deulofeu ale to mieliśmy prawa odkupu i w sumie nic z nich nie było xd
@Grubson06 Fajne wypowiedzi. Na pierwszym miejscu chce zostać, ale nie ma problemu z rolą rezerwowego (oby to się ewentualnie wiązało z obniżką pensji), a jak usłyszy że nie jest potrzeby to zgodzi się odejść. Wszystko w rękach trenera
@horang i po co wyciągasz z kontekstu takie urywki? Powiedział również że nie ma problemu z tym żeby zostać rezerwowym i dalej pomagać klubowi oraz że jak usłyszy że jest już niepotrzebny to po prostu zgodzi się odejść. Ale to już nie pasuje żeby się uczepić co?
@Hiacynk Jeszcze "no przecież sam De Jong i Griezmann mówili, że mogą grać wszędzie i zagrają tam gdzie będzie chciał trener!!" no a powinni powiedzieć "ja jestem defensywnym pomocnikiem, nie wiem co ten trener odp****ala" :D
3
@VenoM Umtiti, Busquets, Suarez
17
@LuisSalvano Jak kogoś zabiję to w sumie nic takiego bo ktoś kiedyś zabił 20 osób :D
17
@FafitFCB Nawet jak na zachodnią europę atomówka spadnie to i tak nie mamy szans z Zenitami i Szachtarami :V
1
@fcbarcafan19 https://i.gyazo.com/1ae1d72a0ab0fc128977383fc8a7faf1.png
Nazwiska na poszczególnych pozycjach w pomocy/obronie rzecz jasna do ustalenia, ale generalnie spróbowałbym żeby w środku Messi z Griezmannem operowali razem i wymieniali się pozycjami, żeby raz grał wyżej Antek a raz Leo.
1
@fcbarcafan19 No można, ale ja osobiście nie chce już widzieć Messiego ustawionego z boku boiska, bo on i tak gra nonstop w środku a potem tam jest jeden wielki krater i niewykorzystana przestrzeń.
34
@Rudi35 Nie. Kojarzy mi sie z tymi Dżesikami i Brajankami.
7
@Fawrf Stare amigosy nie chcą zdy... odchodzić.
2
@fcbarcafan19 Wtedy gramy nadal totalnie bez skrzydeł, albo tylko z jednym pomocnikiem.
0
@Ratamahatta Czysto na papierze wydaje mi się że miałoby sens ustawienie Messiego przed Griezmannem / Griezmanna przed Messim i żeby wymieniali się w trakcie meczu pozycjami. Żaden z nich nie czuje się dobrze siedząc w środku czekając tylko na piłki, ale mogliby na zmianę przejmować taką rolę w meczu. Oczywiście cholera wie jakby to wyszło w praktyce.
13
@MesQueUnClub_87 Ja tam rano sikam na siedząco, jest okazja jeszcze dospać kilka minut
1
Kto tu ogląda regularnie mecze Interu? Griezmann to już wiemy że najlepiej się czuje jako ten drugi napastnik z kimś przed sobą, ale co z Lautaro? Gra cały czas obok Lukaku i to właściwie Belg jest główną armatą i czołgiem w tym zespole. Nie będzie z Martinezem czasami podobnego problemu jak z Antkiem, że nie czuje sie dobrze jako jedyny napastnik w środku? Już pomijając to że teraz kompletnie opadł z formą, to jak wyglądała gra tego duetu w czasie gdy Martinez był formie i strzelał bramki?
0
@Transu96 XD po 3 latach mam dość
1
@Pilka_jest_okragla No przecież oni są na urlopach a trener ma się z każdym spotkać i porozmawiać osobiście.
0
Oddam dusze diabłu za Monchiego w Barcelonie.
4
@Kajtek77 Niby tak, ale jak se przypomne zachwyty nad paką Betisu przed sezonem to sam nie wiem :D
3
24? A gra jakby miał z 18
8
@Kyman Samedo jeszcze
2
@Mario96w grubą bluzę ubierz pod spód. Jak u Ciebie dziś upał to może być jednak troszkę ciepło :v
11
@Kuczek Luis Suarez: Chcę być jak najlepszy dla klubu i moim celem jest pozostanie, ale jeśli myślą inaczej, to nie mam problemu z przeprowadzeniem rozmowy z osobami, które decydują.
Temat sprzedaży uważam za otwarty.
0
@Kuczek o a to wpadka, może tak być
8
@patry295 wypowiedziami nie dał powodu żeby się przywalić, to trzeba sobie coś samemu dopowiedzieć
1
@PlanetFCB z tych co faktycznie wrócili po latach to chyba Pique, Fabregas. No byli jeszcze Denis i Deulofeu ale to mieliśmy prawa odkupu i w sumie nic z nich nie było xd
1
@Grubson06 Fajne wypowiedzi. Na pierwszym miejscu chce zostać, ale nie ma problemu z rolą rezerwowego (oby to się ewentualnie wiązało z obniżką pensji), a jak usłyszy że nie jest potrzeby to zgodzi się odejść. Wszystko w rękach trenera
1
@horang i po co wyciągasz z kontekstu takie urywki? Powiedział również że nie ma problemu z tym żeby zostać rezerwowym i dalej pomagać klubowi oraz że jak usłyszy że jest już niepotrzebny to po prostu zgodzi się odejść. Ale to już nie pasuje żeby się uczepić co?
1
@Bykunn Chłop wygra konkurs i se nawet biletu nie pokryje biedaczek xD
0
@badej60 Mówisz? To ide se poczytać Twoje :D
0
@Mario96w nie no, tym razem to raczej nie pieniądze są problemem :)
5
@Mario96w sami mu wmuszali kasiore co roku, on oczywiście nie chciał ale wciskali mu na siłę do kieszeni i co miał biedny zrobić :D
8
@Hiacynk Jeszcze "no przecież sam De Jong i Griezmann mówili, że mogą grać wszędzie i zagrają tam gdzie będzie chciał trener!!" no a powinni powiedzieć "ja jestem defensywnym pomocnikiem, nie wiem co ten trener odp****ala" :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika