1

@itmustbejoke r/soccer?

2

@matirix20 dom na FC Messina

1

@Danny Gaucho Bleach przestali już "kręcić" 8 lat temu. Od tego czasu co roku pojawiały się ploty że "drugi sezon" ma być, ale w końcu wyszło to oficjalnie. Ciekawe jak bardzo kreska będzie sie różnić od pierwszej

7

@justfootball mnie najbardziej wku***a @Striker
Jak ktoś to poherbuje to sie rozliczymy

3

@PatrykBarca Podobnie jak @Bykunn coś mi sie wydaje że Liverpool w tym sezonie trochę spuści z tonu. Chelsea może powaznie namieszać bo mają fenomenalne okienko a Lampard już pokazał że ma zamiar grać z nimi ciekawą piłkę. Nie sądzę że ktoś inny to TOP4 naruszy i raczej w takim gronie to się rozegra, przy czym uważam że United będzie najniżej.

1

@Coutinho007 Vidal akurat był super opcją na rynku i moim zdaniem dał więcej jakości niż za niego zapłaciliśmy. Gdyby cała kadra była lepiej rozplanowana a Arturo był tylko uzupełnieniem to dziś zupełnie inaczej byłoby to postrzegane. Vidal był świetnym zakupem tylko reszta kadry zbyt zapuszczona.

0

@elchiringuito zainstalujta se inną przeglądarke, Explorer muli

1

@jedrek7000 Pique, Alba(niestety) i Roberto mogą zostać. Reszta paszoł won

0

@DonAndrzejos Szczerze mówiąc Laporty nie lubię, ale facet ma chyba najlepsze kontakty w środowisku bo od lat w tym siedzi i ściągnąłby moim zdaniem najlepszych ludzi do dyrekcji sportowej.
Font to straszny populista ale też ma wbrew pozorom świetne kontakty, między innymi jest bliskim przyjacielem z dyrektorem naczelnym Manchesteru City Ferranem Soriano, który był wiceprezydentem Barcy własnie za kadencji Laporty.
Tylko te dwa nazwiska biorę pod uwagę, bo znajomość środowiska i możliwość dotarcia do fachowców to najważniejsza rzecz, a reszta kandydatów jest raczej anonimowa.

17

1

@DonAndrzejos Nie ma sensu teraz decydować bo żaden z kandydatów nie przedstawił jeszcze projektu sportowego, a tylko przekrzykują sie hasełkami kto kogo zatrudni na trenera.

4

@Mesi12 Wersja reżyserska jest dłuższa, zawiera dodatkowe sceny które nie są ważne dla fabuły filmu i zostały nakręcone, ale nie zmieściły się do "finalnego" kinowego materiału.

2

@BorzyKrzys Nie no ja uważam, że zarówno dla tych "starych klasycznych" i na "kastrackie przyśpiewki" jest miejsce i wszyscy znajdą swoich odbiorców :) Muzyka to jest ostatnia rzecz o którą ktokolwiek powinien sie spierać.

13

@LuisSalvano "ćpałem piłem biedny byłem, tera mam hajs bo zarobiłem" tak za to można streścić 90% "oldschoolodowych" ponadczasowych kawałków xD

0

@Isso89 Zanim spalisz Bartomeu na stosie za złe zakupy to przypominam że Barca B też potrzebuje transferów :V

0

@Hubso Nie oferują Mane za Leo tylko pisali że Barca za kasę z Messiego od City pójdzie po Mane xd

0

@Encore pójdzie im w pięty

0

@justfootball gdzie można wypłacić?

1

@Fawrf i półśrodki

0

@ranger3120 zapytaj sie fryzjera jak chodzisz do jakiegoś co sie zna, a nie do przysłowiowej babci za rogiem :P do różnych włosów różne kosmetyki sie stosuje.

3

@PatrychoO Śmiesznie by było jakby Bartomeu zrobił wypad a Messi i tak odszedł

1

@`Sin Będą pisać co chcą pisać, twoje narzekanie nic nie zmieni.

5

@Ghotti w końcu transfery do obrony. Jak to wszystko zagra to mogą mieć bardzo udany sezon.

0

@Bykunn Sky akurat jest dobrym źródłem jeżeli chodzi o Anglię. O podpisanych transferach w angielskich klubach zawsze informują pierwsi

2

@Bykunn a Smog Stefek? XDD

13

@Elnuum znowu jakiś ciemnoskóry sie policji nie słuchał i afera

0

@IronSanHybrid Kiedy to wchodzi? Przed tą całą pandemią miało chyba wejść od 1 lipca początkowo

3

@DonMatteo901 dobra Sławek też byś inaczej śpiewał jakby to ciebie do koryta puścili

2

@TheGoldenEleven Taki że tikitaka sie wyświetla na głównej i ma osobną zakładkę na Rambli gdzie widać tylko wpisy z tikitaki

2

@Salwik92 Xavi i Neymar :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?