1

Super zmiany. Byłem pewny że zejdzie Coutinho zamiast Griezmanna

0

@Katalonbar za napastnikiem na 10 albo z prawej strony.

0

@Janiama Prawa strona nie istnieje bo Messi i Griezmann na zmiane tam znikają.

2

@GeraltzKatalonii Chłopak ma 17 lat, to po prostu trzeba przyjąć do wiadomości że on będzie grał co jakiś czas tragiczne spotkania.

0

@panczo to oni o tą samą pozycje walczą? Ciekawe

0

@sokot Co za różnica, chyba wiadomo że lepiej zdjąć Antka niż Messiego, który zresztą i tak gra w środku.

3

Dembele/Trincao za Griezmanna na PS i można grać bo prawej strony to nie ma.

0

W 2 meczach Leeds padło 14 goli. No i to jest wesoły futbol

1

@XBlairrX Semedo i Roberto już lepsi nie będą. Dest już teraz nie jest od nich dużo gorszy (ciężko o to), a może stać się dużo lepszy :)

4

@kiper09 @KamilZ jest definitywnie piłkarzem Evertonu więc to Everton płaci pensję. Real go puścił za darmo

2

@Tomo1989 ter Stegen nigdzie nie odejdzie. Ma jeszcze dwa lata umowy i chce negocjować przedłużenie z nowym zarządem i chyba nic w tym dziwnego. Kto by chciał się dogadywać z tymi baranami

1

@robsesh Thiago to inna para kaloszy bo klub w żadnym wypadku go nie chciał sprzedawać ale poszła klauzula i siema.

13

@nammah Chłop o 14 pijany xD

16

@BarcaInfo Świetna wypowiedź. Opowiem o niej wnukom.

4

0

@SamuraJack właśnie sam wyzwałeś wszystkich xD

0

Sprzedać go do Ajaxu z opcją odkupu za Desta i gra gitara

2

@Encore No tak, ale to już raczej kwestia jego samego niż warunków fizycznych bo pokazał że można.

1

@RosjaninBut Kante wygląda jak mój kuzyn co był przyjęty tydzień temu i se radzi.

13

@BarcaInfo Puig poderwał żone Koemana i odchodzi za darmo

0

@DaPi Myślę że 24 lata to już ten wiek, kiedy piłkarz powinien wchodzić na najwyższy poziom pod względem piłkarskim, a potem tylko uzupełniać to doświadczeniem.

0

@FranzMaurer Ostatnio tez sie miało okazać

3

@MesQueUnClub96 Kto dzisiaj zagra 90 minut zagra również od 1 minuty w lidze. Stawiam dom.

1

@michaleu a skąd pewność że dziś wygramy

1

@Danny Gaucho Łysy nie nerwicuj mnie od rana do pary z rudym, dobre?

1

@4drian0 Śmiej sie śmiej, ale jeżeli nie powołuje piłkarza który gra lepiej od co najmniej kilku, których powołał, a do tego sam go chwalił po ostatnim spotkaniu - tak, powinien mieć wymówkę :)

7

Riqui Puig bez powołania? Oby (XD) poszło jakieś info zaraz że ma uraz, bo inaczej Koeman szybko podpadnie

1

@fart no z Depayem sprawa jest już jasna - bedzie hajs to przyjdzie, nie będzie to nie przyjdzie. O Desta trzeba sie bić z Bayernem

0

@messi564 Z tego co słyszę od nowożeńców, to choreografia na pierwszy taniec to większy stres niż sama ceremonia. Nie lepiej po prostu iść na żywioł niż sie bać że kroki pomylisz? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?