@Tomo1989 ter Stegen nigdzie nie odejdzie. Ma jeszcze dwa lata umowy i chce negocjować przedłużenie z nowym zarządem i chyba nic w tym dziwnego. Kto by chciał się dogadywać z tymi baranami
@DaPi Myślę że 24 lata to już ten wiek, kiedy piłkarz powinien wchodzić na najwyższy poziom pod względem piłkarskim, a potem tylko uzupełniać to doświadczeniem.
@4drian0 Śmiej sie śmiej, ale jeżeli nie powołuje piłkarza który gra lepiej od co najmniej kilku, których powołał, a do tego sam go chwalił po ostatnim spotkaniu - tak, powinien mieć wymówkę :)
@messi564 Z tego co słyszę od nowożeńców, to choreografia na pierwszy taniec to większy stres niż sama ceremonia. Nie lepiej po prostu iść na żywioł niż sie bać że kroki pomylisz? :D
1
Super zmiany. Byłem pewny że zejdzie Coutinho zamiast Griezmanna
0
@Katalonbar za napastnikiem na 10 albo z prawej strony.
0
@Janiama Prawa strona nie istnieje bo Messi i Griezmann na zmiane tam znikają.
2
@GeraltzKatalonii Chłopak ma 17 lat, to po prostu trzeba przyjąć do wiadomości że on będzie grał co jakiś czas tragiczne spotkania.
0
@panczo to oni o tą samą pozycje walczą? Ciekawe
0
@sokot Co za różnica, chyba wiadomo że lepiej zdjąć Antka niż Messiego, który zresztą i tak gra w środku.
3
Dembele/Trincao za Griezmanna na PS i można grać bo prawej strony to nie ma.
0
W 2 meczach Leeds padło 14 goli. No i to jest wesoły futbol
1
@XBlairrX Semedo i Roberto już lepsi nie będą. Dest już teraz nie jest od nich dużo gorszy (ciężko o to), a może stać się dużo lepszy :)
4
@kiper09 @KamilZ jest definitywnie piłkarzem Evertonu więc to Everton płaci pensję. Real go puścił za darmo
2
@Tomo1989 ter Stegen nigdzie nie odejdzie. Ma jeszcze dwa lata umowy i chce negocjować przedłużenie z nowym zarządem i chyba nic w tym dziwnego. Kto by chciał się dogadywać z tymi baranami
1
@robsesh Thiago to inna para kaloszy bo klub w żadnym wypadku go nie chciał sprzedawać ale poszła klauzula i siema.
1
@Tomo1989 https://i.gyazo.com/687c352d3b1bf20ce7ec1f9295440c15.png
13
@nammah Chłop o 14 pijany xD
16
@BarcaInfo Świetna wypowiedź. Opowiem o niej wnukom.
4
@l0Messini https://www.instagram.com/p/CEZzLGzJLVQ/
Dobry ten przedszkolak
0
@SamuraJack właśnie sam wyzwałeś wszystkich xD
0
Sprzedać go do Ajaxu z opcją odkupu za Desta i gra gitara
2
@Encore No tak, ale to już raczej kwestia jego samego niż warunków fizycznych bo pokazał że można.
1
@RosjaninBut Kante wygląda jak mój kuzyn co był przyjęty tydzień temu i se radzi.
13
@BarcaInfo Puig poderwał żone Koemana i odchodzi za darmo
0
@DaPi Myślę że 24 lata to już ten wiek, kiedy piłkarz powinien wchodzić na najwyższy poziom pod względem piłkarskim, a potem tylko uzupełniać to doświadczeniem.
0
@FranzMaurer Ostatnio tez sie miało okazać
3
@MesQueUnClub96 Kto dzisiaj zagra 90 minut zagra również od 1 minuty w lidze. Stawiam dom.
1
@michaleu a skąd pewność że dziś wygramy
1
@Danny Gaucho Łysy nie nerwicuj mnie od rana do pary z rudym, dobre?
1
@4drian0 Śmiej sie śmiej, ale jeżeli nie powołuje piłkarza który gra lepiej od co najmniej kilku, których powołał, a do tego sam go chwalił po ostatnim spotkaniu - tak, powinien mieć wymówkę :)
7
Riqui Puig bez powołania? Oby (XD) poszło jakieś info zaraz że ma uraz, bo inaczej Koeman szybko podpadnie
1
@fart no z Depayem sprawa jest już jasna - bedzie hajs to przyjdzie, nie będzie to nie przyjdzie. O Desta trzeba sie bić z Bayernem
0
@messi564 Z tego co słyszę od nowożeńców, to choreografia na pierwszy taniec to większy stres niż sama ceremonia. Nie lepiej po prostu iść na żywioł niż sie bać że kroki pomylisz? :D