@lukas10 Dobra, powiedzmy że zagramy te 10 spotkań w 4-3-3 jako plan B (moge sobie tak założyć, tak samo jak Ty zakładasz że to akurat będzie 4-3-3 a nie inna formacja). Teoretycznie masz teraz pozycję dla Puiga, ale to nie oznacza że on zagra w tych wszystkich spotkaniach, a nawet jak zagra to gorzej na tym wyjdzie niż jakby rozegrał cały sezon gdzieś indziej. Chłopak ma 21 lat i jeszcze nie posmakował regularnej piłki na poziomie 1 ligi i kolejny rok ma spędzić na ławce bo MOŻE będzie potrzebny jak sie zachce zmieniać formacje. No nie
Tak żeby zgrabnie podsumować prezydenturę pana Bartomeu przypominam, że zaraz po klęsce z Bayernem nasz prezydent osobiście w wywiadzie wymienił Semedo w gronie "nietransferowalnych" :V
@KrystianR To jest prawie pewne że będzie tam hasał. Co nie zmienia faktu że gdyby został to już by się raczej nie poprawił. Transfer z korzyścią dla obu stron
@Encore Hity kolejki często w PL zawodzą (chociaż ostatnio się to też zmieniało), ale w każdej kolejce jest kilka spotkań z hokejową strzelaniną. Może to poniekąd nie świadczy dobrze o obu zespołach, ale atrakcyjność dla widza jest nieporównywalna.
@SiSenior jak poszedł na wypożyczenia do Holandii to byłem pewny że już po chłopie. Reanimacja w najlepszym wydaniu. Tak na marginesie wie ktoś co się dzieje z barcelońskim Odegaardem - Halilovicem? xD
6
@BarcaKings965212 Jeszcze chwile mu to zajmie bo sie niezły supeł na tym kontrakcie zrobił a on ma grube palce
0
@lukas10 większą niż ty możesz mieć że Koeman wróci do 4-3-3 i będzie stawiał na Puiga, skoro teraz mówi że nie będzie.
0
@lukas10 Dobra, powiedzmy że zagramy te 10 spotkań w 4-3-3 jako plan B (moge sobie tak założyć, tak samo jak Ty zakładasz że to akurat będzie 4-3-3 a nie inna formacja). Teoretycznie masz teraz pozycję dla Puiga, ale to nie oznacza że on zagra w tych wszystkich spotkaniach, a nawet jak zagra to gorzej na tym wyjdzie niż jakby rozegrał cały sezon gdzieś indziej. Chłopak ma 21 lat i jeszcze nie posmakował regularnej piłki na poziomie 1 ligi i kolejny rok ma spędzić na ławce bo MOŻE będzie potrzebny jak sie zachce zmieniać formacje. No nie
1
@lukas10 No ale skąd Ty wiesz czy on ma plan B i jeśli ma, to jaki on jest? Może ma plan B, C, D i E i w żadnym z nich nie ma Puiga? Marny trener
0
@lukas10 Co to za wniosek? Nakupmy jeszcze 4 wahadłowych i 2 stoperów dodatkowych bo MOŻE będzie chciał przejść na 3-5-2 jako plan B.
3
@Coutinho007 A skąd założenie, że będzie powrót do 4-3-3? Jak nie będzie to sie Puig z ławki nie podniesie.
0
@jeyx77x Werner to też niekoniecznie typowa 9. Dużo grał na skrzydłach
3
Tak żeby zgrabnie podsumować prezydenturę pana Bartomeu przypominam, że zaraz po klęsce z Bayernem nasz prezydent osobiście w wywiadzie wymienił Semedo w gronie "nietransferowalnych" :V
0
@Encore No kolejnego gościa zniszczyły kontuzje bo do teraz nonstop coś łapie. A zapowiadał się kilka lat temu na naprawdę klasowego grajka.
2
@Encore Shaw po ostatnim meczu narzekał że United potrzebuje transferów to teraz dostał transfer i se posiedzi chłopina xD
6
@Barca1992 księgowym to pan nie zostanie
2
@KrystianR To jest prawie pewne że będzie tam hasał. Co nie zmienia faktu że gdyby został to już by się raczej nie poprawił. Transfer z korzyścią dla obu stron
13
@GadulkiGembulki Messi go przed meczem na grilla zaprosi to się gruby nie podniesie
1
@fart za rok go Boniek na kolanach będzie błagał żeby kadrę przejął
0
@Transu96 zero bo jesteś czysty i niewinny
0
@Ghotti a nawet 14 dni. Jednego dziennie wywalać i gra gitara
8
@Dertinho Cieszysz sie że na loterii wygrałeś, a za tydzień cie okradną i tyle bedzie.
22
@Criss18Barca aj ty zgrywusie ty
4
@Encore Hity kolejki często w PL zawodzą (chociaż ostatnio się to też zmieniało), ale w każdej kolejce jest kilka spotkań z hokejową strzelaniną. Może to poniekąd nie świadczy dobrze o obu zespołach, ale atrakcyjność dla widza jest nieporównywalna.
11
No nie ma co sie oszukiwać, mecze La Liga to jakiś marny wypierdek w porównaniu do show z Premier League.
1
Panie Turek kończ pan ten mecz
0
@eosz graliśmy dłużej w LM
0
@SiSenior jak poszedł na wypożyczenia do Holandii to byłem pewny że już po chłopie. Reanimacja w najlepszym wydaniu. Tak na marginesie wie ktoś co się dzieje z barcelońskim Odegaardem - Halilovicem? xD
0
@Qexi Naprawdę uważasz, że grając dalej Semedo i nie zmieniając stopera nagle coś zbawi naszą obronę?
2
@Encore Cicho bo wszystkich bełchatowian wypłoszysz.
0
@maatiixx Javi Martinez ma rok kontraktu i 32 lata i ma odejść z Bayernu do Bilbao za 8M
0
@Transu96 albo sznurek za krótki
22
@Transu96 fajnie było?
15
Tylko mi sie wydaje że Pjanic ma jakiś taki duży łeb? xD
0
@panczo Czemu Inaki Pena nie gra na bramce, a dla Coutinho jest miejsce???