@VamosRakieta Też tak uważam. Nowa motywacja, nowe otoczenie, sporo świeżości, chęć udowodnienia czegoś Barcelonie, to wszystko się może złożyć na fantastyczny sezon w jego wykonaniu, natomiast gdyby został dalej mógłby być tym irytującym grubaskiem i grać dużo gorzej niż będzie to robił w Atleti. Szkoda że akurat dla głównego rywala o tytuł (obok Realu rzecz jasna), ale oby mu się wiodło.
@Encore No ja nie widziałem dosłownie nic oprócz ASa o tym. Podał dalej to tylko Romero z tego co widziałem ale no nie sądzę żeby on w ten sposób to potwierdzał, bardziej podał informacyjnie.
@Encore On nic nie potwierdził tylko podał dalej tweet ASa. Potwierdzi sie? "No przecież podałem dalej" Nie potwierdzi sie? "No przecież to nie mój news, ja tylko podałem dalej" XD
@aleksande_r Nie ma żadnego zamieszania tylko ludzie sie sami nakręcają cholera wie na co. Transfer jest już pewny od kilku dni i jedyne co to wystarczy czekać aż wszystko podpiszą i tyle. A tu jakieś odliczania nie wiadomo po co
@masq Bym poczekał z nową umową. Zarówno prawa do transmisji LL i LM kończą się po obecnym sezonie i będą niedługo przetargi. Weźmiesz C+ i Polsaty na 2 lata i możesz zostać z ręką w nocniku
@Joe_Pesci Wszyscy grali wczoraj fatalnie, a Eric wcale nie był najgorszy w City. Ciężko oczekiwać że 19-latek będzie ostoją defensywy w momencie jak cała reszta zawala robote.
2
@Encore Tłuczkiem dostanie przez łeb to zobaczymy kto będzie chojrak
1
@Coutinho007 Coutinho bedzie pukał Fatiego?
1
@Janas11224 to wezme tyle ile mają w gotówce
0
@marcin000019 no...każdy?
1
@Janas11224 Mówie że stawka to 100tysięcy od kilometra
3
@Katalonbar Ludwiczek ładnie wyjaśnił na konferencji, że wpuścił Trincao i Pedriego bo oferują więcej w defensywie niż Dembele, a graliśmy w 10tke :)
0
@hoeniker nie ma? A te tysiące komentarzy że Messi człapie to same się wysyłają
64
Busquets przebiegł najwięcej w meczu, mogę umrzeć choćby teraz.
0
@adamt1996 trzymają hajs na Mbappe :P
0
@VamosGirl United nawet nie chce go kupować tylko wypożyczyć, za rok po prostu wrócą po Sancho a Dembele do nas
0
@barteq wystarczy użyć trochę rozumu, jak za trudne to przykro
1
@Pawlak1992 to se przesuń myślnik przed Coutinho i już masz 4231
5
@Andi18 Dembele stracił juz 3 sezony na kontuzje, Hazard dopiero zaczyna drugi :)
2
@Nano22 to już albo oddaj albo nic nie rób, odeślesz na zwrot a oni się kapną że dalej jednych brakuje i dopiero wyjdziesz na oszusta :V
2
@escarabajo 410M wydał na samych obrońców wliczając już Rubena. On przyszedł tylko dlatego że Koulibaly był za drogi, nie chcieli obu kupić :P
13
@VamosRakieta Też tak uważam. Nowa motywacja, nowe otoczenie, sporo świeżości, chęć udowodnienia czegoś Barcelonie, to wszystko się może złożyć na fantastyczny sezon w jego wykonaniu, natomiast gdyby został dalej mógłby być tym irytującym grubaskiem i grać dużo gorzej niż będzie to robił w Atleti. Szkoda że akurat dla głównego rywala o tytuł (obok Realu rzecz jasna), ale oby mu się wiodło.
5
@lucas/catalan Związek Miłości Do Krokietów
1
@Encore No ja nie widziałem dosłownie nic oprócz ASa o tym. Podał dalej to tylko Romero z tego co widziałem ale no nie sądzę żeby on w ten sposób to potwierdzał, bardziej podał informacyjnie.
4
@Encore On nic nie potwierdził tylko podał dalej tweet ASa.
Potwierdzi sie? "No przecież podałem dalej"
Nie potwierdzi sie? "No przecież to nie mój news, ja tylko podałem dalej" XD
0
@aleksande_r Nie ma żadnego zamieszania tylko ludzie sie sami nakręcają cholera wie na co. Transfer jest już pewny od kilku dni i jedyne co to wystarczy czekać aż wszystko podpiszą i tyle. A tu jakieś odliczania nie wiadomo po co
1
@Suzu Nigdzie nie pójdzie. Bartomeu może stanąć na głowie ale jak piłkarz nie będzie chciał nigdzie iść to nie pójdzie.
1
@HK23 Co?? W którym miejscu
1
@PRINSU Polecam Markusa jak najbardziej, znam też mnóstwo osób co go ma i wszyscy zadowoleni.
0
@barcelonaLM sory fasolki sie najadłem
2
@Mula 0, on tylko wrzuca informacje od dziennikarzy i czasami coś od siebie skomentuje
0
@Maker0 To żeś błysnął xD
5
@Bartek22 no ale grał 10 minut a nie 70
1
@masq Bym poczekał z nową umową. Zarówno prawa do transmisji LL i LM kończą się po obecnym sezonie i będą niedługo przetargi. Weźmiesz C+ i Polsaty na 2 lata i możesz zostać z ręką w nocniku
0
@Joe_Pesci Wszyscy grali wczoraj fatalnie, a Eric wcale nie był najgorszy w City. Ciężko oczekiwać że 19-latek będzie ostoją defensywy w momencie jak cała reszta zawala robote.
1
@MESSIah16 Jeszcze Mbappe do Realu (co niestety dla nas prędzej czy później sie stanie) i znowu La Liga będzie się mogła pochwalić gwiazdami.