0

@DonVincenzo Ta jasne, już widze jak BVB go bierze z powrotem po tym jakie cyrki tam odstawiał żeby wymusić transfer do Barcy. Watzke to nie Bartomeu i ma chłop jakiś honor.

2

@xparix A źle fizycznie wyglądali? Jasne, że odczuli w nogach szczególnie to spotkanie z Celtą, ale i tak przecież nie wymienisz całej jedenastki wygrywając poprzednie mecze bo to bez sensu, a jednak dawał odpocząć piłkarzom zmianami. Wszystkie 3 mecze od deski do deski zagrali tylko: Pique (obroną sie nie rotuje nonstop), Roberto (do wczoraj bez zmiennika, a dziś wysypał sie Alba), Neto (wiadomo Mats kontuzja) i De Jong. Ten ostatni zawalił dzisiejszy mecz, ale z Celtą też zaliczył dobry występ i nie było powodu go zostawiać na ławce, chociaż powinien zostać zdjęty w trakcie meczu.

0

@myscooter Tak widziałem nie raz. I z kilkunastu ekspertów/dziennikarzy i kilkudziesięciu użytkowników których opinie czytałem jesteś jedynym, który ma jakiekolwiek pretensje do Neto o bramkę. Chyba daje do myślenia.

0

@sokot No Kounde sobie z nim radził dziś bardzo dobrze, ale on jest ostatnio w super formie i transfer do jakiegoś giganta to kwestia czasu.

0

@MikeBajson Tylko że on bez tej piłki jest 99% czasu. I nie ma tu znaczenia że on wychodzi na pozycje tylko mu nikt nie podaje. To wystawić zamiast niego tego, któremu ktoś w końcu poda.

1

@myscooter I mamy kolege, który ostatnio grał w piłkę w podstawówce na w-fie

0

@Roobo Oczywiście że karny, ale nie ma co sie nad tym użalać bo jeszcze niejedna sytuacja taka będzie w tym sezonie dla każdej z drużyn.

1

@masa11 Ale United nawet go nie chce kupować tylko wypożyczyć na rok, żeby potem znowu walczyć o Sancho :V

9

@mr_robot Laptopkolegi już ponad rok pracuje z tą drużyną, nic dziwnego że byli lepiej zorganizowani, na wszystko trzeba czasu.

5

@abram3k Zdrowy Umtiti? A co to za oksymoron

0

@robsesh Takie gadanie, wcześniej też Griezmanna krytykowali, po prostu z czasem coraz mniej osób będzie go bronić i jestem pewny że to tylko kwestia czasu, aż z podstawowej jedenastki wyleci.

3

@bixmix No a ja czytałem że Napoli nie dostało żadnego zakazu, tylko De Laurentis sobie coś zmyślił żeby nie grać bez brakujących piłkarzy. I w co tu wierzyć :)

4

Czyli Boniek miał racje że Klopp tylko na picu jedzie

0

@myscooter mają tylu ŚO i tracą 7 goli w 3 spotkaniach. Myśle że jednak sie im przyda nawet na ławkę.

0

@BarcaInfo Myśle że jak City będzie trzymać cene za Garcie to poczekają na niego za darmo i rzucą sie na Depaya.

1

@Hushovt Teraz pytanie co oni z tymi pieniędzmi zrobią. Nie jestem jakoś przekonany że to się przełoży na podniesienie poziomu sportowego zespołu.

1

@Katalończyk 99 on chyba jest nawet jednym z autorów :)

2

@NaFazieHitman a jakie to ma znaczenie która to jest minuta? Żadne. Reguły na czerwoną są takie same w 1 minucie i w 90

0

@bartekvisca jak będziesz szedł z rękami w kieszeni to też ci nie policzy, to działa po ruchu ręki. Podrap się po głowie i dwa kroki zrobisz

12

@Uukasz_93 kto tu kręci? To Napoli sobie zmyśliło jakiś zakaz widmo o którym nikt inny nie słyszał xD

2

@tommyVERceti przede wszystkim Lewandowska robi swoją karierę i nie jest tylko żoną sławnego piłkarza. Gdyby siedziała w chałupie jak kura domowa to też nikt by o niej nie pisał.

4

@Krzychuuuu14 Czarny z czerwonym zawsze dobrze współgrają ;)

1

@pawel0304 Koeman trenował już 10 różnych klubów i w każdym robił mniejsze czy większe czystki. Xavi sie bawi kolegami z Kataru więc to co on by zrobił z tą szatnią to wróżenie z fusów.

0

@Pilka_jest_okragla i będzie można na stałe wrócić do polityki ;)

1

@Rewolucja123 nie no szanujmy sie, Setien sie ośmieszał na konferencjach to chociaż dla śmiechu można było poczytać. U Valverde one były tak miałkie że równie dobrze mogłoby ich nie być.

0

@Criss18Barca Ma Bardzo duże szanse, szczerze na ten moment bym stawiał top4 LFC, City, Leicester, Everton - kolejność przypadkowa. Ale za miesiąc może to już wyglądać zupełnie inaczej.

5

@Polnar To ten od szamponu?

0

@masq Kliknij żeby przejść na twittera bo cały wątek jest i sporo tego :P

0

@masq No Garcia

5

@masq

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?