@BarcaKings965212 Tylko że Coutinho to LFC nie chciało sprzedać za żadne pieniądze. City i Lyon chcą ich sprzedać żeby zarobić jeszcze cokolwiek, ale wiadomo że za psi grosz ich nie puszczą żeby pójść na rękę.
@kuz a tyś widział raport finansowy z rządów jaśnie pana Bartomeu? Poza tym to nawet nie o kwestie kasiory chodzi, a o zaostrzone przepisy hiszpańskiej federacji w związku z wirusem, a Barcelona wydaje na kontrakty najwięcej na świecie.
@barteq No to że dzisiaj podają że zostaje, to nie oznacza że jeszcze wczoraj temat transferu nie istniał. Dembele nigdy nie może sie skupić na grze, a co dopiero jak mu w głowie oferta od Manchesteru lata. Okno sie zamknie to będzie grał.
@macio_944 Techland w ogóle skręcił w złym kierunku. Hellraid był w produkcji kilka lat, po resetowaniach koncepcji itd. zrobili z niego jakiś marny dodatek do Dying Light.
@Arkon no to raczej wiadomo. Dlatego też Barcelona negocjuje w ogóle odejście Dembele, gdyby nie to że trener chce Depaya to by nawet nie odpowiedzieli na ofertę United. Tylko jak się nie uda korzystnego dla Barcy rozwiązania wynegocjować to powinno odpuścić i tyle. Za 3 miesiące już kolejne okno
@Arkon No pewnie tak będzie. Ale dość już nieprzemyślanych ruchów "na już" i "potem się tym będziemy martwić". Doprowadzili klub do takiej sytuacji to niech teraz z tym żyją, a nie pogłębiać problem jeszcze bardziej. Wypożyczenie Dembele tylko żeby zwolnić budżet płacowy i ściągnąć kolejnego gracza to nie jest dobre rozwiązanie.
@Arkon Tylko pod warunkiem że zostanie sprzedany, lub wypożyczony z obowiązkiem wykupu. Nie można sobie pozwolić na wypożyczanie gościa co ma 2 lata kontraktu. Jak wróci to zostanie mu rok i już nic na nim nie zarobią.
@lucca87 Generalnie mógłby se iść na to wypożyczenie, problem w tym że jemu zostały dwa lata kontraktu. Wróci za rok z wypożyczenia z rokiem do końca umowy i se potem odejdzie za darmo.
@masq No jak dla mnie tu nie ma żadnych "poufnych" informacji. Po poprzednim meczu chwalił Griezmanna, pytali go czemu nie gra Dembele to odpowiedział. Jak Valverde kisił Malcoma na trybunach i nikt nie wiedział czemu to też ludzie narzekali, teraz chociaż wszystko wiadomo.
@masq a co takiego powiedział oprócz tego, że weszli Trincao i Pedri zamiast Dembele, bo są lepsi w defensywnie? Nie powiedział nawet że Dembele nie gra bo w obronie jest cienki, tylko że tamci grają bo są w tym lepsi od niego.
@DejMian111 Szczerze mówiąc to nie wiem do końca jak on grał w Lyonie bo oglądałem ich tylko wyrywkowo, szczególnie w LM, ale w reprezentacji Holandii u Koemana grał na środku ataku i w 18 meczach zdobył 11 goli i 12 asyst, więc chyba mu pasowało :)
@dawo17 wczoraj to myślę że przede wszystkim Dembele nie był brany pod uwagę przez możliwy transfer. Nawet na rozgrzewkę w przerwie meczu kurtki nie zdjął chłopak
@kerouac Pomijając już fakt, że hiszpański jest drugim najpopularniejszym językiem świata (nie licząc chińskiego i hindi, które są popularne tylko przez liczbę ludności w tych dwóch krajach). Na każdych dwóch ludzi mówiących po angielsku przypada jeden mówiący po hiszpańsku :)
@xparix No ja też to napisałem w pierwszym komentarzu :) Więc dochodzimy do wniosku że De Jong jest jedynym piłkarzem, który zagrał 270 minut choć nie powinien.
@xparix No ale Ci mówie, że De Jong z Celtą sobie radził bardzo dobrze i nie dał argumentów żeby go nie wystawić dzisiaj. Jedyny, który dawał jakieś wątpliwości po ostatnim meczu i miał realne alternatywy to Griezmann, ale Koeman sam twierdził że jest "zadowolony" z jego pracy taktycznej.
Kto nie radził sobie z Celtą, że byś go nie wystawił dzisiaj? Mecz z drużyną jak Sevilla to nie jest spotkanie do wprowadzania piłkarzy na rotacje, grasz tym co działa, a w poprzednich dwóch meczach obecna jedenastka działała dobrze.
0
@Grubson06 Co nie zmienia faktu, że gdyby Barcelona nie miała tak napompowanego budżetu płacowego jaki ma obecnie to nie byłoby takich problemów.
4
@Bartek22 Milik: "Potrzymaj mi piwo"
0
@BarcaKings965212 Tylko że Coutinho to LFC nie chciało sprzedać za żadne pieniądze. City i Lyon chcą ich sprzedać żeby zarobić jeszcze cokolwiek, ale wiadomo że za psi grosz ich nie puszczą żeby pójść na rękę.
5
@kuz a tyś widział raport finansowy z rządów jaśnie pana Bartomeu? Poza tym to nawet nie o kwestie kasiory chodzi, a o zaostrzone przepisy hiszpańskiej federacji w związku z wirusem, a Barcelona wydaje na kontrakty najwięcej na świecie.
5
@bartekvisca zakuć chłopa w kajdany i siłą na stół operacyjny. I jeszcze wysłać na niego mafie żeby zmusić do odejścia. Brzmi jak plan.
0
@Olkovsky9 podobno z UK bardzo dobre :)
0
@neeed Fatiego oglądasz dziś w pierwszym składzie tylko dzięki Valverde, więc można
3
@Encore Na moje to on sie boi, że w innym klubie sie nie odnajdzie jak tam nie będą na niego chuchać i dmuchać jak w Barcelonie.
0
@cat_r37 a bo mówisz o stronie La Liga. A ja na stronę Barcy patrzyłem.
0
@barteq No to że dzisiaj podają że zostaje, to nie oznacza że jeszcze wczoraj temat transferu nie istniał. Dembele nigdy nie może sie skupić na grze, a co dopiero jak mu w głowie oferta od Manchesteru lata. Okno sie zamknie to będzie grał.
3
@macio_944 Techland w ogóle skręcił w złym kierunku. Hellraid był w produkcji kilka lat, po resetowaniach koncepcji itd. zrobili z niego jakiś marny dodatek do Dying Light.
0
@cat_r37 Będzie zarejestrowany w rezerwach po prostu
1
@macio_944 tzw. złoty crunch :V
0
@barteq Bramka numer 2 panie kolego
0
@Arkon Dlatego chcą go tylko wypożyczyć, żeby on za rok wrócił do Barcy, a oni wrócili po Sancho. Zrobią nas w balona i tyle
0
@Arkon no to raczej wiadomo. Dlatego też Barcelona negocjuje w ogóle odejście Dembele, gdyby nie to że trener chce Depaya to by nawet nie odpowiedzieli na ofertę United. Tylko jak się nie uda korzystnego dla Barcy rozwiązania wynegocjować to powinno odpuścić i tyle. Za 3 miesiące już kolejne okno
0
@Arkon No pewnie tak będzie. Ale dość już nieprzemyślanych ruchów "na już" i "potem się tym będziemy martwić". Doprowadzili klub do takiej sytuacji to niech teraz z tym żyją, a nie pogłębiać problem jeszcze bardziej. Wypożyczenie Dembele tylko żeby zwolnić budżet płacowy i ściągnąć kolejnego gracza to nie jest dobre rozwiązanie.
1
@Arkon Tylko pod warunkiem że zostanie sprzedany, lub wypożyczony z obowiązkiem wykupu. Nie można sobie pozwolić na wypożyczanie gościa co ma 2 lata kontraktu. Jak wróci to zostanie mu rok i już nic na nim nie zarobią.
0
@lucca87 Generalnie mógłby se iść na to wypożyczenie, problem w tym że jemu zostały dwa lata kontraktu. Wróci za rok z wypożyczenia z rokiem do końca umowy i se potem odejdzie za darmo.
2
@BarcaInfo I dobrze. Wypożyczenie go bez obowiązku kupna to byłaby kompletna głupota. Jak nie chcą go kupować to niech spadają na drzewo.
0
@DonVincenzo Gotze odszedł mimo wszystko w zupełnie innej atmosferze.
0
@masq No jak dla mnie tu nie ma żadnych "poufnych" informacji. Po poprzednim meczu chwalił Griezmanna, pytali go czemu nie gra Dembele to odpowiedział. Jak Valverde kisił Malcoma na trybunach i nikt nie wiedział czemu to też ludzie narzekali, teraz chociaż wszystko wiadomo.
0
@masq a co takiego powiedział oprócz tego, że weszli Trincao i Pedri zamiast Dembele, bo są lepsi w defensywnie? Nie powiedział nawet że Dembele nie gra bo w obronie jest cienki, tylko że tamci grają bo są w tym lepsi od niego.
12
@Bykunn ta rozmowa z messengera z kwiatkami i lajkami to już w ogóle jest szczyt szczytów xD
0
@DejMian111 Szczerze mówiąc to nie wiem do końca jak on grał w Lyonie bo oglądałem ich tylko wyrywkowo, szczególnie w LM, ale w reprezentacji Holandii u Koemana grał na środku ataku i w 18 meczach zdobył 11 goli i 12 asyst, więc chyba mu pasowało :)
3
@dawo17 wczoraj to myślę że przede wszystkim Dembele nie był brany pod uwagę przez możliwy transfer. Nawet na rozgrzewkę w przerwie meczu kurtki nie zdjął chłopak
3
@horang ten Liverpool co dostał wczoraj siódemke od Villi? Ten Bayern który dostał w łeb od Hoffenheim i rzutem na taśmę wygrał ledwo 4-3 z Herthą?
3
@kerouac Pomijając już fakt, że hiszpański jest drugim najpopularniejszym językiem świata (nie licząc chińskiego i hindi, które są popularne tylko przez liczbę ludności w tych dwóch krajach). Na każdych dwóch ludzi mówiących po angielsku przypada jeden mówiący po hiszpańsku :)
1
@xparix No ja też to napisałem w pierwszym komentarzu :) Więc dochodzimy do wniosku że De Jong jest jedynym piłkarzem, który zagrał 270 minut choć nie powinien.
0
@xparix No ale Ci mówie, że De Jong z Celtą sobie radził bardzo dobrze i nie dał argumentów żeby go nie wystawić dzisiaj. Jedyny, który dawał jakieś wątpliwości po ostatnim meczu i miał realne alternatywy to Griezmann, ale Koeman sam twierdził że jest "zadowolony" z jego pracy taktycznej.
Kto nie radził sobie z Celtą, że byś go nie wystawił dzisiaj? Mecz z drużyną jak Sevilla to nie jest spotkanie do wprowadzania piłkarzy na rotacje, grasz tym co działa, a w poprzednich dwóch meczach obecna jedenastka działała dobrze.