1

@18wojtek99 Ona na tej wystawie chyba 10 lat stała jak oni podają jeszcze że jest kompatybilna z PS1 XD

1

@Danny Gaucho z 3 lata temu bym pomyślał że to literówka, teraz nie dziwi

0

@LucaBrasi chyba juz zezwolili, wczoraj na TT ktoś podawał :P

6

@Transu96 Dumny to bym był jakbyś jej nie kupił

3

@justfootball Do roli w tym serialu pasuje idealnie i w połączeniu z charakterem swojej postaci to super współgra ze sobą. Ale tak generalnie to nie mój typ urody

1

@macio_944 No profil fajnie wygląda jak sie wejdzie, ale jak obserwujesz takie konto to pojedyncze zdjęcie które ci sie wyświetla na feedzie nie ma wtedy żadnego sensu. A jeszcze często spamują tymi "pociętymi" zdjęciami żeby sie od razu ułożyło. Raczej ludzie takich kont nie lubią obserwować.

3

1

@Bobo25 A, bo nie zakumałem na początku że w linku co podałeś tez jest tabelka i tam jest Dest widoczny, a tu nie ma :D

0

@Bobo25 Potencjał, a OU to obecne umiejętności

1

@matirix20 Pewnie do 170 dobije

Nowa aktualka weszła? Pamiętam że Aarons miał wczęsniej większy PA niż Dest, a teraz sprawdziłem i widze że ma mniejszy

4

@czosnekfcb Próbuj!

1

@Miszcz Textu FCB a gdzie jest napisane że był kierowcą w tym wypadku?

0

@AlwaysBlaugrana Nie ma godziny ustalonej ani dnia nawet, więc może mecz też być jeszcze w sobotę. W tym sezonie to na ostatnią chwilę podają wszystko

7

Według mnie to jest jakiś eksperyment społeczny pokroju Grażyny Żarko

3

@MSN1998 Wolę mieć auto z kierunkowskazami

1

@chavez taki transferek jak Rafinha to sie zdalnie załatwia bez żadnych spotkań

0

2

@PopekMonster No kto, zgadnij. Masz dwa strzały.

0

@Kamiloza91 Zaznaczam że koledze wyżej chodzi o Oriola, nie Sergio xD Oriol grał praktycznie cały sezon w Twente na stoperze i teraz wrócił do rezerw.

0

@hoeniker no tak, spałem chyba jeszcze jak czytałem

1

@pozor przecież on tam i tak ma gówno do gadania. Bartomeu ciągnie za wszystkie sznurki a tamtych tylko daje na pożarcie mediom

0

@Azi obaj razem z Karbownikiem zostali od razu po zakupie wypożyczeni do swoich klubów z powrotem. Brighton jeszcze nic nie ogłosił ale ich transfery zostały normalnie zarejestrowane w federacjach.

@edit już oba są ogłoszone oficjalnie

5

@DaPi Oriol Busquets cały rok w Holandii praktycznie grał na stoperze i teraz wrócił do rezerw. No i jest ten nowy Ramos ściągnięty do Barcy B

4

@fmX a zarabia tyle w rok co sam Suarez w tydzień

1

@hoeniker Przecież od dawna miał ofertę nowego kontraktu od Atletico na stole

0

@DaPi już oczami wyobraźni widzę jak Tottenham go zatrudnia u siebie robiąc z tego wielką akcje marketingową, specjalnie na złość Arsenalowi

0

@masq Oni to już od lat mają problemy z FFP, a jak kupowali tak kupują nadal. Teraz wyjątkowo powiedzmy że jednego stopera im sfinansował Sane. Jakbym był kibicem City to bym się tym raczej nie przejmował :P

2

@cules100pro no właśnie widać po transferach jakie mają wielkie problemy z tym FFP, które zresztą chyba nawet zostało zawieszone ze względu na wirusa

4

@masq a czemu kibic City miałby być przejęty tym, że ich klub śpiący na pieniądzach nie zarobi marnych 18 baniek? Raczej się cieszą że jeden więcej stoper do gry w formacji, która od lat tam nawala a nowe nabytki wcale nie muszą się sprawdzić

9

Dobra czas na real talk, kiedy ciemny motyw na Rambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?