@justfootball Do roli w tym serialu pasuje idealnie i w połączeniu z charakterem swojej postaci to super współgra ze sobą. Ale tak generalnie to nie mój typ urody
@macio_944 No profil fajnie wygląda jak sie wejdzie, ale jak obserwujesz takie konto to pojedyncze zdjęcie które ci sie wyświetla na feedzie nie ma wtedy żadnego sensu. A jeszcze często spamują tymi "pociętymi" zdjęciami żeby sie od razu ułożyło. Raczej ludzie takich kont nie lubią obserwować.
@Azi obaj razem z Karbownikiem zostali od razu po zakupie wypożyczeni do swoich klubów z powrotem. Brighton jeszcze nic nie ogłosił ale ich transfery zostały normalnie zarejestrowane w federacjach.
@masq Oni to już od lat mają problemy z FFP, a jak kupowali tak kupują nadal. Teraz wyjątkowo powiedzmy że jednego stopera im sfinansował Sane. Jakbym był kibicem City to bym się tym raczej nie przejmował :P
@masq a czemu kibic City miałby być przejęty tym, że ich klub śpiący na pieniądzach nie zarobi marnych 18 baniek? Raczej się cieszą że jeden więcej stoper do gry w formacji, która od lat tam nawala a nowe nabytki wcale nie muszą się sprawdzić
1
@18wojtek99 Ona na tej wystawie chyba 10 lat stała jak oni podają jeszcze że jest kompatybilna z PS1 XD
1
@Danny Gaucho z 3 lata temu bym pomyślał że to literówka, teraz nie dziwi
0
@LucaBrasi chyba juz zezwolili, wczoraj na TT ktoś podawał :P
6
@Transu96 Dumny to bym był jakbyś jej nie kupił
3
@justfootball Do roli w tym serialu pasuje idealnie i w połączeniu z charakterem swojej postaci to super współgra ze sobą. Ale tak generalnie to nie mój typ urody
1
@macio_944 No profil fajnie wygląda jak sie wejdzie, ale jak obserwujesz takie konto to pojedyncze zdjęcie które ci sie wyświetla na feedzie nie ma wtedy żadnego sensu. A jeszcze często spamują tymi "pociętymi" zdjęciami żeby sie od razu ułożyło. Raczej ludzie takich kont nie lubią obserwować.
3
@IronSanHybrid gilf?
1
@Bobo25 A, bo nie zakumałem na początku że w linku co podałeś tez jest tabelka i tam jest Dest widoczny, a tu nie ma :D
0
@Bobo25 Potencjał, a OU to obecne umiejętności
1
@matirix20 Pewnie do 170 dobije
Nowa aktualka weszła? Pamiętam że Aarons miał wczęsniej większy PA niż Dest, a teraz sprawdziłem i widze że ma mniejszy
4
@czosnekfcb Próbuj!
1
@Miszcz Textu FCB a gdzie jest napisane że był kierowcą w tym wypadku?
0
@AlwaysBlaugrana Nie ma godziny ustalonej ani dnia nawet, więc może mecz też być jeszcze w sobotę. W tym sezonie to na ostatnią chwilę podają wszystko
7
Według mnie to jest jakiś eksperyment społeczny pokroju Grażyny Żarko
3
@MSN1998 Wolę mieć auto z kierunkowskazami
1
@chavez taki transferek jak Rafinha to sie zdalnie załatwia bez żadnych spotkań
0
@Fawrf
2
@PopekMonster No kto, zgadnij. Masz dwa strzały.
0
@Kamiloza91 Zaznaczam że koledze wyżej chodzi o Oriola, nie Sergio xD Oriol grał praktycznie cały sezon w Twente na stoperze i teraz wrócił do rezerw.
0
@hoeniker no tak, spałem chyba jeszcze jak czytałem
1
@pozor przecież on tam i tak ma gówno do gadania. Bartomeu ciągnie za wszystkie sznurki a tamtych tylko daje na pożarcie mediom
0
@Azi obaj razem z Karbownikiem zostali od razu po zakupie wypożyczeni do swoich klubów z powrotem. Brighton jeszcze nic nie ogłosił ale ich transfery zostały normalnie zarejestrowane w federacjach.
@edit już oba są ogłoszone oficjalnie
5
@DaPi Oriol Busquets cały rok w Holandii praktycznie grał na stoperze i teraz wrócił do rezerw. No i jest ten nowy Ramos ściągnięty do Barcy B
4
@fmX a zarabia tyle w rok co sam Suarez w tydzień
1
@hoeniker Przecież od dawna miał ofertę nowego kontraktu od Atletico na stole
0
@DaPi już oczami wyobraźni widzę jak Tottenham go zatrudnia u siebie robiąc z tego wielką akcje marketingową, specjalnie na złość Arsenalowi
0
@masq Oni to już od lat mają problemy z FFP, a jak kupowali tak kupują nadal. Teraz wyjątkowo powiedzmy że jednego stopera im sfinansował Sane. Jakbym był kibicem City to bym się tym raczej nie przejmował :P
2
@cules100pro no właśnie widać po transferach jakie mają wielkie problemy z tym FFP, które zresztą chyba nawet zostało zawieszone ze względu na wirusa
4
@masq a czemu kibic City miałby być przejęty tym, że ich klub śpiący na pieniądzach nie zarobi marnych 18 baniek? Raczej się cieszą że jeden więcej stoper do gry w formacji, która od lat tam nawala a nowe nabytki wcale nie muszą się sprawdzić
9
Dobra czas na real talk, kiedy ciemny motyw na Rambli