0

@deyna2018 Super gierka, polecam jak najbardziej. Druga część już trochę gorsza, ale dalej warta zagrania.

0

@FC1899Barca Ile razy można czytać to pieprzenie o 1 miejscu w lidze hiszpańskiej bo to aż łeb boli. Straciliśmy w tamtej jesiennej rundzie więcej punktów niż na wiosne z Setienem i byliśmy liderem tylko dzięki impotencji Realu i Atletico. Więc prosze daruj sobie takie wymądrzanie.
A dwa pozostałe punkty to już pozwolę sobie wyśmiać. Zajebiste osiągnięcie że w styczniu nadal nie odpadliśmy z PK i LM, no wręcz fenomenalne.

2

@FC1899Barca Valverde wyleciał nawet za późno. Przypomnij sobie jego ostatnie pół roku i to jak wtedy wyglądał ten zespół. Owszem, wyciągnął z obecnych piłkarzy więcej niż oni dają obecnie, ale przecież oni teraz są jeszcze bardziej wypaleni niż byli dwa lata temu i grają jeszcze gorzej. Drużyna jest w gorszym stanie mentalnym i fizycznym niż była wtedy i Valverde by tego nie zmienił. Lenglet i Pique sypią babolami jak z rękawa i u Valverde dalej by sypali. Busquets z de Jongiem są za wolni i chimeryczni i u Valverde dalej by tacy byli. A to że Valverde nie miał nic do gadania przy robieniu transferów to już wiemy więc nic by w tej kwestii nie zmienił.

1

@July_6_BcN No jakbym miał kogoś wytypować z obecnej kadry to na pewno byłby to Marc.

1

@Kamiloza91 Czy ja wiem, Real leci na mentalu, cisną aż wcisną. W momencie jak wchodzą w kryzys to Zidane nie potrafi nic zmienić do momentu aż znowu samo zacznie wpadać i znowu uwierzą w siebie. Ten dzisiejszy mecz może im dać bardzo bardzo dużo w tej kwestii.

0

@hasan 7 Nikt w tej drużynie nie zasługuje na opaskę w tym momencie. Nikt.

7

@BarcaInfo Mówie jak jest - Ronald Max Koemanko

0

@GadulkiGembulki Juventus też gówno gra w tym sezonie więc nie panikuj

5

Komentarz usunięty

1

@kuz Messi pierwszą połowę miał wręcz bardzo dobrą, drugą fatalną. Mimo wszystko w gronie najgorszych bym go nie stawiał. Pedriego usprawiedliwia nie jego pozycja, widać że ciągnęło go nonstop do środka. Koeman też zawalił kompletnie w trakcie meczu. Zamiast za Pedriego dać Trincao/Dembele zachowując jakąkolwiek stabilność tej jedenastki to czeka do 80 minuty i wpierdziela 4 napastników na raz przechodząc do formacji 6-1-3. Bezsens totalny i to kolejny mecz z rzędu.

17

Przegrali to przegrali, życie. Do karnego mecz był wyrównany. Najbardziej martwią mnie dwie rzeczy: kolejny raz Pique z Lengletem odwalają kompletne głupoty na murawie, które ciężko jakkolwiek usprawidliwić. No i kolejny mecz, w którym Koeman myśli że gra w Football Managera i wrzuca 6 napastników na boisko na ostatnie 10 minut żeby komputer pokalkulował i dał bramkę. Jak wygrywamy to ładnie robi zmiany nie burząc systemu gry, jak wynik jest niekorzystny to sra wszystko do przodu i gra sie kompletnie sypie. Tak było z Sevillą, tak było z Getafe i tak było z Realem.

0

@koziar Zmiany w jungli ich najbardziej zeżarły. Oni cały czas chcieli grać tak jak w zeszłym roku, a Jankos kompletnie nie odnajdywał się w obecnej mecie. No i siłą G2 była gra mapą i splitpush, a teraz wszystko sie kręci wokół walki o objectivy.

8

@4drian0 polecam nie wchodzić na ramble w trakcie meczu

1

@olejtm Dembele sam nie wie co chce zrobić, to jakim cudem Dest miałby wiedzieć :D

0

0

@MSN30 Chyba nie ma takiej opcji, zostaje jedynie 15 zł za miesiąc Eleven na Playerze/Ipli/WP Pilot

0

@RobiS Jest 1-1 w mapach więc sam se odpowiedz czy mają szanse xD

0

@katalonczyk112 Oczywiście że C+, dla mnie cały czas to półka wyżej niż Eleven.

8

@tadzik447 @Robertinho zawsze robił i tera jest przypał

2

Jankos misiaczku robisz to

0

@aleksande_r Marcelo vs Grie... a nie, czekaj...

1

@VamosRakieta Oba kluby są w tak pokrzaczonej sytuacji, że nie zdziwi mnie 4:0 ani w jedną stronę, ani w drugą :P

12

@NeroTFP Wirus jest w odwrocie, już nie należy sie jego bać!!

1

@joloskyy Tylko szkoda że G2 może sie nałożyć na pozostałe, bo coś czuję że ta BO5 może trochę potrwać :P

10

@MichalZZZ Biali uważają że on jest za Barcą, Bordowo-Granatowi że za Realem. To najlepiej pokazuje że faktycznie jest bezstronny i kiedy jest sie czym "podniecać" w którejkolwiek z tych dwóch drużyn to on to po prostu robi.

5

@Yosemite Panie ale tu sie nie tylko o trenera rozchodzi. Peter Lim rozsadza ten klub od środka wywalając kluczowych pracowników i piłkarzy za bezcen.

0

@MichalZZZ Eleven pewnie znowu zrobi 5godzinne studio w którym w sumie nic ciekawego nie ma :V

0

@ranger3120 przecież jest jak byk napisane że mogą wychodzić w celach "niezbędnych" do życia codziennego, oczywiste że zakupy to pierwsza taka rzecz

4

@MESSIah16 Skończcie z tą Szwecją, która ma 6x mniejsze zagęszczenie ludności i 20x lepszą służbę zdrowia.

2

@Allbi W godzinach 8-16, kiedy i tak masz siedzieć na tyłku i brać udział w zdalnych lekcjach. Też różnica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?