@Zoker To pewnie na tej samej zasadzie, co fakt że Twoja ulubiona piosenka usłyszana przypadkiem w radiu cieszy dużo bardziej niż jak sobie ją sam włączysz na Spotify :P
@VamosGirl Polecam Millennium, super aplikacja i żadnych problemów. Chociaż jeszcze mam "konto student" i sie nie orientuje dokładnie jakie są warunki braku opłat po 25 roku życia.
@KarwanLaMasia Myślę że poczeka do końca sezonu czy nowy zarząd go przekona. On nie potrzebuje sie spieszyć i podpisywać jakichś porozumień w styczniu.
@pt9 To prawda, ale te mecze szybko przestały być zdrową rywalizacją. A presja na arbitrach była w tych meczach chyba większa niż kiedykolwiek wcześniej i kiedykolwiek później.
@pt9 Daj spokój, klasyki za Mourinho po pewnym czasie tak męczyły że człowiek już rzygał tymi meczami, wieczne bójki, kontrowersje, wyzwiska, przepychanki. A jakby tego było mało to nonstop z nimi graliśmy, mecz w lidze, zaraz dwumecz w PK i dwumecz w LM. Ja już miałem serdecznie dość :V
@ksobi Tak szczerze mówiąc to ona fatalnie chodzi na telefonie, rozmiar sie dopasowuje to prawda, ale płynność i "bezproblemowość" jej działania to już pozostawia wiele do życzenia.
@ViscaBarca123 O właśnie pamiętam że miałeś pisać o nim artykuł, ale nie wiedziałem czy już wyszedł i gdzie go znaleźć. Super dzięki, lektura do kawy gotowa:P
@ViscaBarca123 Ja w sumie za bardzo nie wiem jak on gra, to jest taki współczesny wybiegany pomocnik w stylu np. Fede Valverde? Do kogo mu najbliżej charakterystyką gry?
@damianex10 generalnie na pewno jest masa przypadków o których mówisz, ale w takich przypadkach jak podlinkowany to jeszcze tak źle nie wygląda. Po prostu napisała co ma na sobie na zdjęciu (jasne że sponsorowane), ale laski to interesuje i i tak miałaby setki pytań w komentarzach typu "kochana skąd płaszczyk??" xD
@Damian11 Gasly w Redbullu jeździł mniej więcej tak jak Andre Gomes grał w Barcelonie. To że Albon nie jeździ lepiej to trudno, ale RedBull miał wszelkie podstawy żeby zrezygnować z Gasliego któremu psycha siadała ciągle
@Homeopata8989 De Jong gra generalnie tak samo słabo jak Busquets (raz jeden jest lepszy, raz drugi, ale generalnie to taka sama mizeria). Tylko że ten pierwszy jest od drugiego o 9 lat młodszy i to dla niego trzeba szukać długofalowego rozwiązania. Busquets już swojej gry nie zmieni, poza tym że raz poda lepiej raz gorzej.
@DonAndrzejos Muszą tylko wspólnie z zespołem ustalić czemu wszystko kompletnie siadło po karnym. Do tego momentu mecz był wyrównany, a drugą połowę zaczęliśmy wręcz bardzo dobrze i brakło dokładności w końcówkach akcji żeby zdobyć gola. Brak zdecydowanej reakcji Koemana na wydarzenia w trakcie meczu martwi i oby wyciągnął wnioski na kolejne mecze, chociaż patrząc na to że tak samo był z Sevillą i Getafe to się zaczynam o to obawiać.
@msmsms Przez 2 sezony wykonał super robotę, jak przyszedł zastał drużynę w fatalnym stanie i dużo z niej wyciągnął. Ale w czasie jego pracy powinien być już wdrażany nowy przemyślany projekt "post-Neymar", jemu podziękowano pół roku za późno, a drużyna skończyła w jeszcze gorszym punkcie niż przed jego przyjściem (filary zespołu jeszcze starsze, jeszcze bardziej wypalone, a żaden z nowych transferów sie nie sprawdził). Poniekąd nie jest to jego wina, bo on w kwestii transferów nie miał wiele do powiedzenia, ale jeżeli plotki o tym jakich graczy on sobie żądał były prawdziwe to bardzo dobrze że to nie on decydował. Wszyscy już chyba doszliśmy do wniosku, że przebudowa kadry zaczęła się zdecydowanie za późno, a Valverde kompletnie na to i tak nie patrzył, jego interesowało tu i teraz.
@pax a gdzie to hypowanie de Jonga? Jasne że Busquetsowi z nich dwóch obrywa się dużo bardziej, nie zawsze zasłużenie, ale jakoś niespecjalnie widze żeby Frenkie był jakoś chwalony za cokolwiek, zdecydowana większość cały czas jest nim zawiedziona.
@Rewolucja123 Nie no ale przez te 3 minuty i 12 sekund to ponad 50% czasu piłka była u obrońców Realu. Nie pressujesz całą drużyną stoperów wystawiając sie na długą lagę za plecy. Oni sobie klepali pod swoim polem karnym i jak próbowali grać do przodu to tracili. Ramos z Varanem niech sobie klepią, nic nas to nie boli.
@Rewolucja123 Zakłamujesz rzeczywistość tymi cyferkami i to strasznie. Po rozpoczęciu gry ponad minutę(!) zajęło Realowi pojawienie się z piłką na połowie Barcelony bo nasi dobrze podchodzili do przodu. Po czym Vinicius od razu wycofał z powrotem do obrońców, a z braku opcji Nacho(chyba to on) posłał długą piłkę do przodu z łatwością przejętą przez Lengleta. Efekt? 1:18 posiadania piłki Realu to kompletnie zero, ale to zero jakiejkolwiek akcji do przodu. Etap posiadania piłki przez Barcę to cały czas gra na połowie Realu, Real odzyskuje piłkę ale nawet nie wychodzi ze swojej połowy i znowu strata. Idziemy z kontrą. Tracimy piłkę, ale Real kolejny raz przez 30 sekund podaje między obrońcami i przy próbie dogrania do przodu traci piłkę. Na zegarze 4:00 i Real po raz pierwszy(!) zbliżył się jakkolwiek do pola karnego Barcelony, po czym 5 sekund później piłka jest już z powrotem u Ramosa przez pressing Barcelony. Dopiero potem idzie akcja bramkowa i jest 1:0 przez głupotę piłkarzy w środku.
@Rewolucja123 Moim zdaniem w żadnym wypadku to nie błąd. Nic wielkiego z tego pogrywania Realu piłką nie wynikało. Poza tym... jedyny błąd? Coutinho i Pedri na bokach, gdzie obaj praktycznie nic nie dali to nie błąd? Znaczy ja rozumiem podjęcie ryzyka od początku, ale on nawet tego w żaden sposób nie naprawił zmianami, których nie było aż do 80 minuty. Prosiło sie dać za jednego z nich prawdziwego skrzydłowego na tą elektryczną obronę Realu, ale po co. A w 80 minucie doznał olśnienia że zmiany można robić i wepchnął na raz 5 napastników przechodząc do jakiegoś 3-1-6 kompletnie burząc jakąkolwiek stabilizacje meczu. Tak, była 80 minuta i mało czasu, ale pierwsze zmiany powinny mieć miejsce najpóźniej kilka minut po karnym Realu. Stawianie tezy że oddanie piłki przeciwnikowi to jedyny błąd trenera jest dość odważne :P
138
Dajcie z powrotem te czapki na avatary teraz to jest dopiero co świętować.
3
@Zoker To pewnie na tej samej zasadzie, co fakt że Twoja ulubiona piosenka usłyszana przypadkiem w radiu cieszy dużo bardziej niż jak sobie ją sam włączysz na Spotify :P
11
@prucnalkam Z tego samego powodu, z którego ludzie tutaj pouczają piłkarzy i trenera jak sie wygrywa Lige Mistrzów :V
2
@VamosGirl Polecam Millennium, super aplikacja i żadnych problemów. Chociaż jeszcze mam "konto student" i sie nie orientuje dokładnie jakie są warunki braku opłat po 25 roku życia.
3
@Veb1233 Gargamelu...
1
@Bykunn A i owszem. Nie podlinkuje bo sie tu wyświetli i mnie zestrzelą za wulgaryzmy, ale wystarczy wejść na profil Tomeczka :D
1
Smokowski ma beef z Godlewską, czekam na kolejne Fame MMA
1
@TylkoBarca7273 Ja zawsze gram na dwie, generalnie są identyczne ale jedna jest taka bardziej "optymalna", a druga bardziej ofensywna.
1
@bartekvisca Idź jeszcze rozwalaj i pal sklepy jak w Paryżu, co to takiego w porównaniu do łamania praw człowieka xD
12
@KarwanLaMasia Myślę że poczeka do końca sezonu czy nowy zarząd go przekona. On nie potrzebuje sie spieszyć i podpisywać jakichś porozumień w styczniu.
5
@Shad Rower jeździ szybciej od hulajnogi, ale ja wolę się ścigać samochodem hehe
1
@Solimalhio jak chcesz grać tylko sezony online sobie normalnymi klubami to kup sobie 20, jak chcesz FUT to koniecznie 21.
1
@pt9 To prawda, ale te mecze szybko przestały być zdrową rywalizacją. A presja na arbitrach była w tych meczach chyba większa niż kiedykolwiek wcześniej i kiedykolwiek później.
4
@pt9 Daj spokój, klasyki za Mourinho po pewnym czasie tak męczyły że człowiek już rzygał tymi meczami, wieczne bójki, kontrowersje, wyzwiska, przepychanki. A jakby tego było mało to nonstop z nimi graliśmy, mecz w lidze, zaraz dwumecz w PK i dwumecz w LM. Ja już miałem serdecznie dość :V
1
@ksobi Tak szczerze mówiąc to ona fatalnie chodzi na telefonie, rozmiar sie dopasowuje to prawda, ale płynność i "bezproblemowość" jej działania to już pozostawia wiele do życzenia.
0
@geass Nie wnikaj, to tajemnica dla wybranych.
1
@ViscaBarca123 O właśnie pamiętam że miałeś pisać o nim artykuł, ale nie wiedziałem czy już wyszedł i gdzie go znaleźć. Super dzięki, lektura do kawy gotowa:P
6
@fortunate_son Masochiści
0
@ViscaBarca123 Ja w sumie za bardzo nie wiem jak on gra, to jest taki współczesny wybiegany pomocnik w stylu np. Fede Valverde? Do kogo mu najbliżej charakterystyką gry?
0
@Rewolucja123 @ViscaBarca123 Jak on sobie w Barcelonie B radzi?
0
@damianex10 generalnie na pewno jest masa przypadków o których mówisz, ale w takich przypadkach jak podlinkowany to jeszcze tak źle nie wygląda. Po prostu napisała co ma na sobie na zdjęciu (jasne że sponsorowane), ale laski to interesuje i i tak miałaby setki pytań w komentarzach typu "kochana skąd płaszczyk??" xD
3
@Damian11 Gasly w Redbullu jeździł mniej więcej tak jak Andre Gomes grał w Barcelonie. To że Albon nie jeździ lepiej to trudno, ale RedBull miał wszelkie podstawy żeby zrezygnować z Gasliego któremu psycha siadała ciągle
2
@Homeopata8989 De Jong gra generalnie tak samo słabo jak Busquets (raz jeden jest lepszy, raz drugi, ale generalnie to taka sama mizeria). Tylko że ten pierwszy jest od drugiego o 9 lat młodszy i to dla niego trzeba szukać długofalowego rozwiązania. Busquets już swojej gry nie zmieni, poza tym że raz poda lepiej raz gorzej.
1
@DonAndrzejos Muszą tylko wspólnie z zespołem ustalić czemu wszystko kompletnie siadło po karnym. Do tego momentu mecz był wyrównany, a drugą połowę zaczęliśmy wręcz bardzo dobrze i brakło dokładności w końcówkach akcji żeby zdobyć gola. Brak zdecydowanej reakcji Koemana na wydarzenia w trakcie meczu martwi i oby wyciągnął wnioski na kolejne mecze, chociaż patrząc na to że tak samo był z Sevillą i Getafe to się zaczynam o to obawiać.
0
@msmsms Przez 2 sezony wykonał super robotę, jak przyszedł zastał drużynę w fatalnym stanie i dużo z niej wyciągnął. Ale w czasie jego pracy powinien być już wdrażany nowy przemyślany projekt "post-Neymar", jemu podziękowano pół roku za późno, a drużyna skończyła w jeszcze gorszym punkcie niż przed jego przyjściem (filary zespołu jeszcze starsze, jeszcze bardziej wypalone, a żaden z nowych transferów sie nie sprawdził). Poniekąd nie jest to jego wina, bo on w kwestii transferów nie miał wiele do powiedzenia, ale jeżeli plotki o tym jakich graczy on sobie żądał były prawdziwe to bardzo dobrze że to nie on decydował. Wszyscy już chyba doszliśmy do wniosku, że przebudowa kadry zaczęła się zdecydowanie za późno, a Valverde kompletnie na to i tak nie patrzył, jego interesowało tu i teraz.
10
@pax a gdzie to hypowanie de Jonga? Jasne że Busquetsowi z nich dwóch obrywa się dużo bardziej, nie zawsze zasłużenie, ale jakoś niespecjalnie widze żeby Frenkie był jakoś chwalony za cokolwiek, zdecydowana większość cały czas jest nim zawiedziona.
0
@Rewolucja123 Nie no ale przez te 3 minuty i 12 sekund to ponad 50% czasu piłka była u obrońców Realu. Nie pressujesz całą drużyną stoperów wystawiając sie na długą lagę za plecy. Oni sobie klepali pod swoim polem karnym i jak próbowali grać do przodu to tracili. Ramos z Varanem niech sobie klepią, nic nas to nie boli.
0
@Rewolucja123 Zakłamujesz rzeczywistość tymi cyferkami i to strasznie. Po rozpoczęciu gry ponad minutę(!) zajęło Realowi pojawienie się z piłką na połowie Barcelony bo nasi dobrze podchodzili do przodu. Po czym Vinicius od razu wycofał z powrotem do obrońców, a z braku opcji Nacho(chyba to on) posłał długą piłkę do przodu z łatwością przejętą przez Lengleta. Efekt? 1:18 posiadania piłki Realu to kompletnie zero, ale to zero jakiejkolwiek akcji do przodu.
Etap posiadania piłki przez Barcę to cały czas gra na połowie Realu, Real odzyskuje piłkę ale nawet nie wychodzi ze swojej połowy i znowu strata. Idziemy z kontrą.
Tracimy piłkę, ale Real kolejny raz przez 30 sekund podaje między obrońcami i przy próbie dogrania do przodu traci piłkę.
Na zegarze 4:00 i Real po raz pierwszy(!) zbliżył się jakkolwiek do pola karnego Barcelony, po czym 5 sekund później piłka jest już z powrotem u Ramosa przez pressing Barcelony. Dopiero potem idzie akcja bramkowa i jest 1:0 przez głupotę piłkarzy w środku.
9
@Rewolucja123 Moim zdaniem w żadnym wypadku to nie błąd. Nic wielkiego z tego pogrywania Realu piłką nie wynikało. Poza tym... jedyny błąd? Coutinho i Pedri na bokach, gdzie obaj praktycznie nic nie dali to nie błąd? Znaczy ja rozumiem podjęcie ryzyka od początku, ale on nawet tego w żaden sposób nie naprawił zmianami, których nie było aż do 80 minuty. Prosiło sie dać za jednego z nich prawdziwego skrzydłowego na tą elektryczną obronę Realu, ale po co. A w 80 minucie doznał olśnienia że zmiany można robić i wepchnął na raz 5 napastników przechodząc do jakiegoś 3-1-6 kompletnie burząc jakąkolwiek stabilizacje meczu. Tak, była 80 minuta i mało czasu, ale pierwsze zmiany powinny mieć miejsce najpóźniej kilka minut po karnym Realu. Stawianie tezy że oddanie piłki przeciwnikowi to jedyny błąd trenera jest dość odważne :P
4
@sebo939 Francuzi w tym klubie to nie są zbyt normalni.